СЕДМИ клас 2019/2020 - тема 13

  • 26 901
  • 921
  •   1
Отговори
# 690
  • софия
  • Мнения: 25 203
Аз дълбоко се съмнявам,  че са им бели гащите на МОН.
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Викаш имат оцветяване на определено място Laughing

# 691
  • Мнения: 6 581
Аз дълбоко се съмнявам,  че са им бели гащите на МОН.
LaughingLaughingLaughingLaughingLaughing
Викаш имат оцветяване на определено място Laughing
😀Определено има оцветяване .

# 692
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Управителят на Софийска област свиква кризисния щаб в понеделник. Чак! Ани сега ми каза, че учителката по БЕЛ е съобщила, че най-вероятно за две седмици ще са ваканция и днес следобед имат съвет, за да решат как ще преподават.

# 693
  • Sofia
  • Мнения: 688
"а днес е петък 13... и никой досега не се сети за това... ей, съсипаха я  тази държава"  Simple Smile

# 694
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
дДобре де нашия кмет защо обяви, че целия месец няма да са на училище...
Няма ли да е централизирано? 🙄..На едни и същи изпити ще се явяваме?!
Отчаяна съм!!

# 695
  • Мнения: 6 581
И една черна маца ми пресече пътя, ама не се завъртях три пъти, че забравих в каква посока трябваше.

# 696
  • София
  • Мнения: 3 558
AIR, заповед както се приема така се и отменя. Ако няма драстично увеличение на случаите, ограниченията ще паднат по-рано. Важното е сега случаите да се ограничат доколкото е възможно.

# 697
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Колко ще са във ваканция на този етап не ме притеснява. Притеснява ме как ще им преподават през този период. Учителите в нашето училище не могат да се справят с електронния дневник на Школо, камо ли да преподават онлайн. Учителят по математика е чудесен, но човека е на 77 г. Средната възраст на преподавателите е почти към 60 г. Как ще се организира процеса - нямам идея.

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 688
И една черна маца ми пресече пътя, ама не се завъртях три пъти, че забравих в каква посока трябваше.

ние си имаме черен котарак... и вече не се въртим, че... ще стане страшно Simple Smile
на късмет е Simple Smile

# 699
  • Мнения: 6 581
Тя ,мацата ,май се завъртя три пъти , като ме видя😜

# 700
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 435
Колко ще са във ваканция на този етап не ме притеснява. Притеснява ме как ще им преподават през този период. Учителите в нашето училище не могат да се справят с електронния дневник на Школо, камо ли да преподават онлайн. Учителят по математика е чудесен, но човека е на 77 г. Средната възраст на преподавателите е почти към 60 г. Как ще се организира процеса - нямам идея.

Точно такива са притесненията на всички..не времето, а количеството и качеството в края на тази криза...

# 701
  • у дома...
  • Мнения: 3 072
Ако решат да обявят годината за нулева, ще организирам петиция и протест на жълтите павета! Втори път седми клас? Те тогава няма да оцелея! Smiley

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 688
спокойно! не си сама, Просто_майка!
няколко хиляди седмокласници, майките и многострадалните татковци ще те подкрепим!

сега, за хоумофисите Simple Smile

https://nova.bg/news/view/2020/03/13/281164/%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D … 1%80%D1%83%D1%81/

# 703
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 285
Аз викам да пекне едно силно слънце, да дойдат жегите и ще се оправи всичко. Някой знае ли в по-топлите държави как е положението?

# 704
  • София
  • Мнения: 7 174
Твърдеше се, че няма доказани данни какво е поведението на вируса при различна външна темепература.

Общи условия

Активация на акаунт