Всичко за всички марки гел лакове - 29

  • 31 385
  • 816
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 186
Лампата, SunOne e на около година.
Ако продължа да правя лаково каре, ултрабонд над него ли да поставя и по целия нокът ли или само по свободния край?

# 346
  • Мнения: 2 642
Карето ще се нанася без свободния край. Ултрабонда само по свободния, без да се докосва карето.

# 347
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Лампата, SunOne e на около година.
Ако продължа да правя лаково каре, ултрабонд над него ли да поставя и по целия нокът ли или само по свободния край?

Щом като ти се белят отвсякъде базите е логично да намалиш площта с каре и да оставяш по мъничко без каре по краищата. Там, където няма каре можеш да слагаш ултрабонд, като на свободния край аз слагам 2 пъти и пека ако искам да нося 3+ седмици. Ултрабонд се слага по много, много малко.

Писали сме много пъти - всеки ултрабонд държи. Не съм попадала на не издръжлив, а съм тествала десетки. Даже и тоя на Арт Лалик от алито държал колкото Коди.

Sensationail primer се намира лесно. Той ми е най-удобен за работа заради късата, тънка четка. Коди също е много хубав. Който и да вземеш ще ти свърши работа.

Това, че никакви бази не ти държат говори за проблем с лампа или нокти. Пробвай да увеличиш времето за печене и ако това не помогне обърни внимание на ноктите! Мажеш ли редовно след сваляне? Всеки ден? Да си била болна, лекарства да си пила, менопауза, бременност?

Наде, не е минал срока на годност, споко! Спри да се косиш за нищо!

# 348
  • София
  • Мнения: 186
Благодаря, момичета! Ще изпробвам съветите ви, дано има ефект! Hug

# 349
  • Мнения: 517
За първи път с ваденки.

# 350
  • София
  • Мнения: 186
Момичета, Коди от групата във ФБ "Поръчки на гел лакове от Kodi.pro" ли си набавяте? Аз досега съм си поръчвала на няколко пъти от "facebook kodi profesional burgas" и се чудя дали пък не се ментета. По-надолу и друго момиче май имаше същата дилема....
https://www.mynails.bg/%D1%83%D0%BB%D1%82%D1%80%D0%B0%D0%B1%D0%B … %D0%BD%D0%B4-8279 този продукт дали е оригинален?

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 09:42 от *hope

# 351
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Не не са първите ми Коди неща бяха от тая мацка а това беше преди доста време. В последствие когато ми трябват едно две неща също вземам от нея.

# 352
  • София
  • Мнения: 1 780
Момичета, според вас този мутишлайф и диамантените фрезите, дали няма да стане за гел лак Stuck Out Tongue Winking Eye. Оборотите са ок, само ривърт функция не виждам, дали би било проблем?

# 353
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Мишчица, става с клизма, но е трудно и опасно. Няма обратно въртене. Позната ползува точно такава бургия ли е, какво е, но нейната има един мек накрайник с тънка ръкохватка и лака и го сваля сестра и. Ще намираш трудно приставки за нокти, защото са с друг диаметър. Няма малки скорости за кутикули. За груба кожа на крака е идеална.

# 354
  • София
  • Мнения: 1 780
Невена, каква е скоростта подходяща за кутикули?
Орносно фрезите, ще видя на живо комплекта с диамантените такива. Реално те са много малки, самия уред също. Според мъжа ми освен за сваляне на гел, този уред едва ли става за друго,. Т. К му били много дребни джаджи те отпред 🙃😀.

# 355
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Невена, каква е скоростта подходяща за кутикули?

Зависи от накрайника, грубостта му, от диаметъра на частта, с която се работи, от мощността (торг) на апарата. Зависи от кожата, дали е суха и твърда или мека и влажна. На 5-10 000 оправям моите. Апаратът ми е от 0 до 28 000 реални оборота и 18V и 1А на изход. 35 вата се води за парлама.

Апаратите за маникюр имат ниски скорост -2-10 000 оборота в минута, а този, показания май започва от 10 000.

Трябва да пробваш. Ако искаш да оправяш кутикули с апарат си вземи апарат за маникюр с достатъчна мощ.

# 356
  • София
  • Мнения: 1 780
Ор 5 до 25 хил. оборота е лидълския от снимката 😉. Ще го пробвам ако го хвана в магазина и ще дам отзив. Гледах клипове до сега, изглежда ок, накрайниците и те само дето няма ривърт.

# 357
  • София
  • Мнения: 2 934
Здравейте. Не съм сигурна, че съм на точното място, но ще попитам. Евтините комплекти за полигел (около 50лв) с включена мини лед лампа стават ли за нещо или ще са пари хвърлени на вятъра.?

# 358
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
Здравейте. Не съм сигурна, че съм на точното място, но ще попитам. Евтините комплекти за полигел (около 50лв) с включена мини лед лампа стават ли за нещо или ще са пари хвърлени на вятъра.?

За нищо не стават. Мини лампата не може да изпече качествено полигел. Полигелът се пече минимум 2-3 минути в лампа от Sunone нагоре. В Сън1 само пъхаш ръката и тя се включва сама за 2 минути. Мини лампата е с копче и трябва да го натискаш няколко пъти за по 45-60 секунди и пак не изпича гел и полигел. Такава мини лампа в алиекспрес струва 3-5 лева с доставката.

За полигела не мога да се изкажа. Трябват ти и четка за полигел, спирт или течност, фрешър, праймер или ултрабонд, база, идеално каучукова, електрическа пила с диамантени конуси и топчета за оформяне около кожа и отзад, евентуално, пила, двойни форми и хартиени, топ. И това всичкото едва ли го има в комплекта. Ако имаш помощните материали си купи хубава лампа и един полигел от Амазон. Този е много хубав, но не знам дали го има в Амазон:

https://www.toutpourlesongles.com/acrylgel-master-eglantine-transparent.html

В алиекспрес този на GDcoco без лепкав слой е хубав.

# 359
  • София
  • Мнения: 2 934
Благодаря Hug

Общи условия

Активация на акаунт