Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 9 март 2020, 00:36 ч.

Шестокласници 2019/2020 Тема 2

• 3 737
  • 92
  •   1
Отговори
# 90
  • София
Не е нормално това непрекъснато учене. Днес не съм я карала и буква да прочете. Цялото семейство сме от вкъщи, като девойките са в различни смени. Това означава, че от 7:30 до 19:20 върви някакво обучение. Кошмарно е! Не достигат стаите и компютрите, а времето бих искала да се удвои. 24 часа са твърде малко.

# 91
На мен ми прави впечатление че самоподготовката върви бавно, много по- бавно се усвоява материала отколкото като ходят на училище. Трябва сам да си прочете урока да се опита да разбере какво му казват, ако има неразбрано да потърси инфо за да си го разясни, да реши въпросите след урока ( искат ги писмено ) и след това домашно. Така като гледам трудно се побира в два часа да кажем по ЧП , история, география.

# 92
A при нас обратното .Като гледам как притичва през уроците и пише домашни -лошо ми става. Всичко прочел , всичко разбрал , всичко си знаел - абе мед и масло. Не знам, ако въобще се върнат в час и почнат с контролни , класни и изпитвания какъв ще е резултата от самообучението. Съмняваме при нас да е добър.

Общи условия

Активация на акаунт