Абонаментни кутии в България - Тема 11

  • 38 443
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 077
Привет!
И аз се записах този месец за първи път с две кутии от My Full Box - месечната за април и My Full Box - Birthday Edition. Наистина съм нетърпелива вече!

Последна редакция: ср, 25 мар 2020, 16:31 от Pink Dress

# 91
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз се чудя между двете. Бих изчакала да видя съдържанието на кутиите, но пък може да свършат. Ще ме изкушите и накрая ще взема и двете. Simple Smile)

# 92
  • Варна
  • Мнения: 814
Запитването, което изпратих на BelleBox: Здравейте


Ще имаме ли кутия за месец април, нищо не споменавате по въпроса, а много от нас във форума на Бг мама се интересуват. Може ли да ми дадете някаква информация, ако ще имате кутия, то кога долу горе да я очакваме, предварително благодарим, за което☺
Прочетено е вчера в 15:17 часа, но отговор не получих Sad


# 93
  • Мнения: 1 602
Запитването, което изпратих на BelleBox: Здравейте


Ще имаме ли кутия за месец април, нищо не споменавате по въпроса, а много от нас във форума на Бг мама се интересуват. Може ли да ми дадете някаква информация, ако ще имате кутия, то кога долу горе да я очакваме, предварително благодарим, за което☺
Прочетено е вчера в 15:17 часа, но отговор не получих Sad




Отново са странно потайни. Можепък да нямат априлска

# 94
  • Мнения: 56
Аз ли се бъркам или Кибрит са си вдигнали цената на единичната кутия :О с доставката кутията им става 40 лева :Х

# 95
  • Мнения: 383
Аз ли се бъркам или Кибрит са си вдигнали цената на единичната кутия :О с доставката кутията им става 40 лева :Х

Май така излиза, да. Единственият път, в който съм я поръчвала (кутията за февруари), цената е била 29.90.

# 96
  • Мнения: 56
За мен е доста скъпо и то точно сега. Още си спомням счупената купичка и маслото от кокос в предпоследната им кутия. Чудих се да им дам ли шанс, но не ми се рискува за 40 лв

# 97
  • Варна
  • Мнения: 814
Кибрит отново са върнали абонамента за 1м. 3м. или 6м. Sad
🐝 През април ще те зарадваме със 7⃣ интересни подаръчета, които ще се впишат чудесно в твоето ежедневие...
🎁 Не бихме искали да развалим сладкото усещане от изненадата. Знаем, че я очакваш с нетърпение! ⏳
🔎 Предлагаме ти малка игра с гатанки, която да те разведри в тези дълги мартенски дни...

👑 Малко бижу, което ще те озари и ще ти подари първокласна грижа
🌿 Еликсир, който ще ти осигури копринено меки коси като от списание
🌼 Грижа за тялото с благоуханни съставки
😻 Необходим продукт в ежедневната грижа на всяка дама
🐞 Интересно хрумване, с което да посрещнеш пролетта
🤗 И още клечици щастие...

❣️НЕ ЗАБРАВЯЙ ❣️
🎗️Този месец 1️⃣ лев от всяка продадена кутия ще бъде дарен за кампанията #ЗаедноСрещуCovid19 на Български Червен кръст (Bulgarian Red Cross) 🤝
Ще изчакам да покажат продукт и тогава ще реша дали да си поръчам кутия, но май ще блестим и с кутията на Кибрит през април, а това няма да ми хареса

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 10:11 от Bistra Kostadinova

# 98
  • Мнения: 383
Нещо не ми дава да си редактирам предното мнение (извинявам се за което).

Реших да проверя дали не са дали информация някъде за покачването на цената, влязох на страницата им във фейсбук и намерих това мнение.

Скрит текст:

# 99
  • Мнения: 56
Хмм Sad Не, че нещо, но нито една абонаментна кутия в БГ не е падала под 170 лв пазарна стойност, така или иначе. Просто не виждам, кой знае каква разлика в пазарната стойност на продуктите от предишните им кутии, когато бяха по- евтини

# 100
  • Wonderland
  • Мнения: 741
Аз много се чудя за нея, не знам дали ще си струват продуктите, за момента не ми звучи като нищо уау, но пък искам някоя кутийка Grinning

# 101
  • Варна
  • Мнения: 814
Белебокс отговориха: Здравейте!

Благодарим Ви, че ни писахте! Извиняваме се за закъснелия отговор! 💕

Скоро ще издадем детайли за изненадите, които сме подготвили през месец Април. Благодарим Ви за търпението!❤️🌹

# 102
  • Мнения: 18
И аз чакам фулбокса и двете им кутии нямам търпение ,поръчах и good box и се чудя за кибрит след предната им кутия нито купата ползвам ,нито кокосовото масло и спирулината пък хич Sad Та сега не знам да я поръчам ли и да им дам още един шанс или няма смисъл !

# 103
  • Мнения: 2 077
Поръчах си тогава и Belle box и приключвам за тоя месец! Да не се нахвърлям на всички кутии така, така!  Grinning

# 104
  • Мнения: 1 602
И аз чакам фулбокса и двете им кутии нямам търпение ,поръчах и good box и се чудя за кибрит след предната им кутия нито купата ползвам ,нито кокосовото масло и спирулината пък хич Sad Та сега не знам да я поръчам ли и да им дам още един шанс или няма смисъл !

Трябва да обявят звездата на кутията утре/другиден - изчакай да я видиш. Вече и кутията си е скъпичка спрамо преди..

Иначе питах и във Фулбокс специалното издание ще преобладава декоративната козметика.

Общи условия

Активация на акаунт