Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 300
Моята док каза да си карам и с колан от 15тия ден.
Няма изключение на правилото, което да позволява да караш без колан. Ако не можеш да го слагаш, не шофираш...
Така е. И да се возиш пак трябва да слагаш Simple Smile

# 301
здравейте момичета попаднах на една снимка и се чудя защо така изглеждат тези силиконов гърди? Дали според вас тези импланти са слагани над мускулно и за това изглеждат доста изкуствено..   или импланта е по-голям от колкото е могла да поеме гърдата?

# 302
Моята док каза да си карам и с колан от 15тия ден.
Няма изключение на правилото, което да позволява да караш без колан. Ако не можеш да го слагаш, не шофираш...
Не ми се влиза в някакви безмислени спорове всеки си кара както иска. Щом полицаите казаха че оперирани не трябва да си слагат колан само искат да имаш доказателство. Не за постоянно но първият месец плюс това аз карам от 4 ден едвам въртях волана и дишах само той ми трябваше.

# 303
здравейте момичета попаднах на една снимка и се чудя защо така изглеждат тези силиконов гърди? Дали според вас тези импланти са слагани над мускулно и за това изглеждат доста изкуствено..   или импланта е по-голям от колкото е могла да поеме гърдата?
Знаеш ли кой и кога е слагал тези импланти?

Нещата са много различни от това което е било преди 10-15 да не говориме преди 20г.

Ако искаш много добър набор от "преди и след", виж този линк. На испански е, но през телефона можеш да се преведе автоматично.

https://www.femmcirugiaestetica.com/aumento-de-pecho/casos-clinicos/caso6.html

Карането на 4ти ден не е препоръчително, но всеки си решава за себе си..

Радвам се, че не се са те глобили да караш без колан, но такова правило.. няма Simple Smile

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 22:26 от Eli..........

# 304
Скрит текст:

Много ми е интересно защо така стоят

Последна редакция: чт, 26 мар 2020, 19:53 от bubanka

# 305
Mims, шегуваш ли се или наистина не виждаш, че това са коленете на мацката, сгънати към гърдите и прибрани в потника 😂

# 306
  • Parsberg
Mims, шегуваш ли се или наистина не виждаш, че това са коленете на мацката, сгънати към гърдите и прибрани в потника 😂
Ох много ме досмеша 😂😂😂😂 и аз не можах да зацепя от начало

# 307
  • Пловдив
Боже и аз не зацепих🤣

# 308
Не знма как ще стане това.... Гледам и пак не зацепвам.

# 309
Не са коленете на дамата (има и други снимки) ими има проблем с гърдите и са и за смяна.

# 310
  • София
Не са коленете със сигурност😂😂

# 311
Бюста й е, да! Не са колене. Изглеждат ми много опасни за здравето й ....

# 312
А не са коленете, наистина изглежда опасно 😳

# 313
  • Бургас
Най-вероятно е сложила импланти в пъти по-големи, от това което нормално може да поеме, отделно са и висок профил (най-вероятно), за максимализъм и без собствена тъкан, при това положение няма какво да омекоти контура, ако е и слаба....
 Малък пример за "алчността"..... Simple Smile
Въпрос на вкус явно!

# 314
  • Бургас
Най-вероятно е сложила импланти в пъти по-големи, от това което нормално може да поеме, отделно са и висок профил (най-вероятно), за максимализъм и без собствена тъкан, при това положение няма какво да омекоти контура, ако е и слаба....
 Малък пример за "алчността"..... Simple Smile
Въпрос на вкус явно!

Или по точно липса на такъв вкус.

Моля ви ... За тези, които вече са с импланти, споделете за вече обсъжданата чувствителност на гърдите .
При някой беше така - много голяма чувствителност , ама горе долу за какъв период.
А в други постове съм чела за липсата на такава- пак за какъв период е.
И последно - това са два последователни процеса или при някой е само единия или другия.
При мен в момента усещам супер чувствителност и се надявам скоро да се регулира, ама тогава се очаква да бъдат безчувствени ли 😁

Общи условия

Активация на акаунт