Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 356
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 7 886
Не знам за други теми, ама само като видя ника директно  го пропускам.
Ами дано са заснели епизоди, щото в тази ситуация нищо не е ясно.

# 151
  • София
  • Мнения: 9 558
Снимат, с по-малки екипи. Утре голяма част от работещите ще излязат и ще отидат в заводи, офиси, складове. Няма проблем, ако се взимат нужните мерки, слагат се маски, дезинфекцира се, не се струпват прекалено много хора на едно място.
 Вчера излезе снимка на Веснаков, с маски са. И интерею с В. Бахар е имало по БНР, в което каза, че ще засегнат темата за вируса в сериала.

# 152
  • Мнения: 9 619
Промото:
https://play.nova.bg/video/ochakvaite/season-0/ochakvaite-2020-0 … olen-life-vtornik

Роси, благодаря за информацията. Аз се чудих дали не са ги пуснали почивка.  Вчера четох, че американците са спрели снимките на много от сериалите, като повече ще завършат с 2 до 4 епизода по-малко, а тези, за които ще е последен сезон вероятно ще се върнат, за да заснемат финалите . Но там е по-различно от при нас, като се има предвид и към края почти вървят заедно снимки и излъчване на епизодите.


Хахах, и аз като видя кой е никът и скролвам надолу Grinning

# 153
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Изгледах епизода отгоре-отгоре. Нора може да загази само ако Чакъров проговори или някой й открадне телефона. Добре, че изхвърли ножчето. Наков е супер.

На страната на Тасев съм в момента. Мисли, действа твърдо и ще вземе нещата в свои ръце. Стаменова едвам я издържах и затова не й гледах много сцените. Тръгнала да се тръшка, а едва-едва споменава каква лъжкиня беше, докато въртеше любов с Фотев, а накрая и косвено е виновна за смъртта на бебето на Тасев и Ина. Дори щеше да отплува с Фотев към залеза заедно с парите му. Ще ми се прави на интересна.

За парите на ПР-ката донякъде е разбираемо, че ще взима повече. Ще трябва да се спасява болницата и реномето й. Оправна е и застава зад гърба на Тасев.

Най-интересната ми линия остава да е Тасев и Нора. Тя е наранена и под стрес. Ще се вземе в ръце. Той преживя много. Не е същият като преди, безгрижен и влюбен. Загуби много и е нормално да страни. Но все пак каза, че е търсил Нора, опита се да я защити "нападението" на Стаменова и разбра защо така се изплаши. Ще ми е интересно да видя как ще се отпусне, кога, евентуално ще се върне ли донякъде към старото аз.

# 154
  • Мнения: 611
С тоя телефон - не напразно вече няколко пъти Тасев я пита дали е изтрила записа, явно ще се случи нещо.

# 155
  • Мнения: 9 484
Знаем приказката за пушката на сцената - със сигурност не е случайно, че записът не е изтрит и ще стигне до когото не трябва.

# 156
  • София
  • Мнения: 9 558
С тоя телефон - не напразно вече няколко пъти Тасев я пита дали е изтрила записа, явно ще се случи нещо.

И аз мисля, че по някакъв начин да се разбере за записа.  Очаквам също Нора да посегне пак към ножчетата или до друг начин за замоунищожение.

# 157
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нора може да загази само ако Чакъров проговори или някой й открадне телефона.
Този разговор с Чакъров вече не е само като история в телефона ѝ обаче. Извън това и аз ѝ се чудя защо не вземе този запис да го прехвърли някъде другаде, какво още го държи там.

Последна редакция: нд, 15 мар 2020, 20:29 от DamaPika

# 158
  • Мнения: 4 075
Жената разбира от гастрит, не от прехвърляне на файлове от телефона на компютъра Stuck Out Tongue Winking EyeJoy

Последна редакция: пн, 16 мар 2020, 07:52 от Donna Paulsen

# 159
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Май го използва като наказание върху себе си. Ако не беше тя един от мъжете все още щеше да е жив. Макар че Чакъров би намерил друг лекар в друга болница. Нора трябва да го премахне, да не съществува.

# 160
  • Мнения: 9 484
Според мен, обаче записът няма да излезе извън болницата. Предполагам някой от лекарите ще го чуе и ще се настроят против Нора, но в крайна сметка по стара традиция историята ще се размине без последствия.

# 161
  • Мнения: 726
Като стоя и гледам тези дни непрекъснато за Корона вируса и след като разбрах, че това ще бъде засегнато в следващите епизоди на ОЖ..мисля си за следното - не може ли да върнат Тони (той нали понастоящем е в Испания). Идва да види брат си в болницата, колегите разбира се и опаа след няколко дни се оказва доста болен. И като на филм излиза, че е заразен с корона вирус. От там карантина, изолация, знаем вече останалото Sad Той пък и трансплантиран да му се невиди. А и няма как да извикат доцент Кихавица на помощ, пинеже пък той е в Германия..Нооо точно в последния момент се оказва, че откриват ваксина и всичко свършва с хепи енд Simple Smile

# 162
  • Мнения: 4 075
Ауууу! Димитър както добре умее да играе болен Heart Eyes
Марио и Зорница бързо ще забравят за какво са се карали Joy

Айде, моля, сценаристите да се задействат!

# 163
  • София
  • Мнения: 2 303
Може само да е заразен - нямат пулмолози в болницата Stuck Out Tongue Winking Eye
Одобрявам! Joy

# 164
  • Мнения: 9 619
Роси, едва ли ще измислят сценаристите това. По-скоро ще тръшнат някой от героите, може и двама за по-голям драматизъм, да има вайкане, сълзи, геройства сред останалите лекари и хепи енд Grinning

И аз подозирам, че няма да е еднократно рязането на Нора и че записа ще бъде чут поне от всички в болницата. Както всички видяха видеото на Ина.

Общи условия

Активация на акаунт