Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 342
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 560
Симо и Богдана имам чувството, че съвсем скоро участваха, пък може и да бъркам.
Интересно ми е кой ще го постави на мястото му този ХрХр.

# 181
  • Мнения: 4 075
Интересно ми е кой ще го постави на мястото му този ХрХр.

# 182
  • София
  • Мнения: 9 558
Интересно ми е кой ще го постави на мястото му този ХрХр.

Предполагам няма да е един, а ще има реакция от различни лекари, че дори и от сестрите. Магда още в началото мърмореше срещу ХХ. Едно е сигурно - няма да е Зорница, която реално трябваше отдавна да му е обяснила, че надменното и арогантно поведение няма да му помогне, напротив ще настрои колегите срещу него.
Аз очаквам ХХ да се издъни и да се налага да му спасяват зад**ка. Само това ще го свали на земята - да види, че не е богът, за който се мисли.

# 183
  • Мнения: 1 560
И аз не мисля, че ще е Зорница. Ясно се показа, че той от нея няма никакъв респект. Някой от мъжете ще да е.

# 184
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Може и Нора да се включи. Както в момента е под силен стрес. И Наков, който пък го дава едно спокойно и лежерно и все на място се включва.

# 185
  • Мнения: 9 619
Koйто и да му се скара на Гринчи, той няма да се трогне особено, много е рано Grinning

# 186
  • Мнения: 5 846
Абе Наков трябва да е, пък🙏 Нали трябва да ги сблъскат, по моя сценарий 😋 И, ако Наков му шибне един в окото, тъкмо и ХрХр ще ходи на преглед при него, и така ще се сближат 😁

# 187
  • Мнения: 9 484
Ясно е, че няма да е Зорница, тя няма никакъв авторитет пред него.
Но се надявам много яко да му свият перките, има нужда от приземяване.

# 188
  • Мнения: 489
Зорница нали щяла да се кара много в някакъв момент? мисля си, че още не е минал, но може и да греша Simple Smile

# 189
  • Мнения: 12 400
Зорница нали щяла да се кара много в някакъв момент? мисля си, че още не е минал, но може и да греша Simple Smile
Мина. Това беше моментът, когато Ковачев я викна в операционната и им се накара за скенера.

# 190
  • Мнения: 489
Зорница нали щяла да се кара много в някакъв момент? мисля си, че още не е минал, но може и да греша Simple Smile
Мина. Това беше моментът, когато Ковачев я викна в операционната и им се накара за скенера.
Така си и помислих, но то това не беше голям скандал, а и, аз очаквах на ХХр да се развика подобаващо Simple Smile

# 191
  • Мнения: 9 619
Анонс:
Цитат
След обявената война от доц. Захариев на д-р Стилянова тя ще го постави в тежка ситуация, за която той въобще няма да е подготвен. Как ще се отрази решението на Галя на отношенията между двамата герои?

Междувременно д-р Тасев ще разкаже на проф. Цонев за миналата среща в Министерството на здравеопазването и той разбира, че има шанс да си върне позицията на директор.

Ще предприеме ли София мерки за поста заради съветите на половинката си д-р Врабчев или ще продължи да му вярва на сляпо? Ще има ли ситуация, в която да се опълчи на Борис и каква ще е неговата реакция? – предстои да разберете довечера, точно в 20.00 часа, само по NOVA!

# 192
  • София
  • Мнения: 9 558
Димче, този дето се кара в операционната беше Ковачев, чак аз се стреснах Simple Smile. Зорница там повече се заяждаше, отколкото да се кара.
За ХХ, продължавам да мисля, че приземяването му ще е свързано с някаква издънка от негова страна. Това "друго лице" на колегите му може и да значи, че въпреки, нахалното му поведение останалите ще му се притекат на помощ и ще го измъкнат кашите, които е забъркал.

Охо, а дали Галя няма да покаже и човешко лице???

# 193
  • София
  • Мнения: 2 300
“Тъй вярно, сър” - много ми хареса Joy

# 194
  • Мнения: 1 560
А, не, Роси, Галя с човешко лице и да видя, не вярвам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт