Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 318
  • 735
  •   1
Отговори
# 255
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Айде отървахте се от Галя...
Гледам, възмутила съм ви с изказването си в началото на темата за лекарите и абокатите... Ми не знаех, съвсем сериозно. Пък не е като да не съм си полежала доволно из болници и аз самата, и после с детето. Никога, ама нито веднъж лекар не ми е поставял абокат. На детето също. Винаги е била сестра... Та длъжна ли бях да знам и да твърдя безусловно, че могат?

# 256
  • Мнения: 8 993
Не мога да повярвам, че Ралица си тръгна. Мислех, че ще се пенсионира в сериала, като Шопов Simple Smile

Наистина са ми омръзнали МазоХинови.
-Оф, Стефанее..
-Какво бе Лорче..
С това започва всеки техен диалог.Вече се чудят за какво да се джафкат.

Определено ми мина през ума, че Галя и Петър след развода взеха да се разбират и дали няма да се съберат. Simple Smile Историята помни такива случаи. Изненада ме с напускането.

В крайна сметка нещо не разбрах схемата на Тасев каква е?Защо се разединяват със София, а не се обединят за решаването на наболелите проблеми?!

# 257
  • София
  • Мнения: 2 294
Много ми е интересно, този малък пикльо Х Хр. на какво отгоре демонстрира такова огромно самочувствие...Дали има професионална биография зад гърба си, чудо в медицината ли е открил...една гола амбиция сал не стига...
Отначало той е необоснован образ. Ако иска да остане на работа, би трябвало да прави политика, а той нито към Огнянова като пряк началник, нито към другите колеги. Подля й вода пред Тасев, без никой да го пита, а после си присвоява лаврите... Но докато дойде време сценаристите да ни го разкрият, те вече ще са забравили Stuck Out Tongue Winking Eye

# 258
  • Мнения: 142
Понеже съм оптимист( или поне се опитвам да бъда) ще кажа само, че силно се надявам промото да изважда от контекста този поглед...

# 259
  • София
  • Мнения: 9 557
Понеже съм оптимист( или поне се опитвам да бъда) ще кажа само, че силно се надявам промото да изважда от контекста този поглед...

Можеш да се обзаложиш, че е така. Както и можеш да се обзаложиш, че малкият е намислил някоя пакост. Лекарите няма да тръгнат да го поставят намясто за нищо.
Аз си мисля, че урока, който ще му дадат ще е за доброто на ХХ. Ще се научи момчето, трябват му само добри “учители”, а лекарите ще му изнесат открит урок на тема как да се държа с колегите си.

# 260
  • Мнения: 14 770
Тъжно беше за Галя. Но беше права,добре направиха,че я измъкнаха без някоя драма/убийство или друга гадост. Ще ми липсва,аз си я харесвах.
Хубав беше епизода.
Ама Пешко верно не губи време. 🤣 Опасен!

# 261
  • Мнения: 9 615
Понеже съм оптимист( или поне се опитвам да бъда) ще кажа само, че силно се надявам промото да изважда от контекста този поглед...
Не знам до колко ще бъде изваден и дали е, ама тръпки да те побият от него Joy

# 262
  • Мнения: 142
Можеш да се обзаложиш, че е така. Както и можеш да се обзаложиш, че малкият е намислил някоя пакост. Лекарите няма да тръгнат да го поставят намясто за нищо.
Аз си мисля, че урока, който ще му дадат ще е за доброто на ХХ. Ще се научи момчето, трябват му само добри “учители”, а лекарите ще му изнесат открит урок на тема как да се държа с колегите си.
Не мисля да се обзалагам Simple Smile , но се съгласявам с това, че трябва да му изнесат урок, за това как трябва да се държи с колегите си.

# 263
  • София
  • Мнения: 4 429


за мобилни  ЛИНК
Епизод: 12
Откраднат живот - С09Е12




За мобилни ЛИНК
Епизод: 11
Откраднат живот - С09Е11

# 264
  • Мнения: 9 615
Не искам да разваля кефа на тези, които се радват, че Галя напусна. Но си мисля, че може радостта ви да не е дълга Grinning.
Марио, Пенев и Врабчев ще видят сметката на Гринчи в операционната Joy

# 265
  • Мнения: 35 107
Според мен си напуска. Имаше период, в който течаха снимките, а тя пускаше снимки, но не от там

# 266
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Ац бях от тези, които харесваха Галя с малки изключения. Напуска си официално и има хубав, завършен край.

Пропуснала съм какво е казала Зорница на Марио, а и нямам желание да проверявам.

Стаменова е нелепа. Говори, говори, а аз само си мисля как се криеше по хотелите с Фотев. Доказва се като директор на гърба на едно дете.

# 267
  • Мнения: 12 391
Мириел, Зорница на Марио не е казвала нищо в този епизод.

Галя в този сезон едва ли ще се върне. З следващ, както знаем, всичко е възможно Grinning

# 268
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Интересни бяха думите на Зорница към Марио - защо избърза и им каза? Силно подозирам, че е имала план спрямо ХръХръ.

Това ме е подвело.

# 269
  • Мнения: 12 391
Интересни бяха думите на Зорница към Марио - защо избърза и им каза? Силно подозирам, че е имала план спрямо ХръХръ.

Това ме е подвело.
Ааа това е за довечера, беше в промото, ще видим какво ще излезе Grinning

Общи условия

Активация на акаунт