Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 267
  • 735
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 779
Поли нали искаше дете. Да се събира със Захариев и проблема и е решен. Сега и двамата са свободни...

# 271
  • Мнения: 9 478
Неговите тамън отгледани, че и с внучета вече 😃

# 272
  • Мнения: 9 609
Познахме, че Гринчи ще си припише изцяло заслугите за операцията. И ще имаме женска война Grinning
 
Цитат
Любимите радиоводещи Богдана и Симо ще се превъплътят в ролите на Ванчето и Тодор и ще се сблъскат със забавна случка при доц. Захариев. Тя е многодетна майка, която отива при доцента бременна с 4-то дете. Ванчето иска тайно от мъжа си да направи аборт. Но той пристига в болницата, разбира, че тя отново носи детето му и между тях се разразява спор. Как ще завърши комичната ситуация?

След сложната операция на дете, която извършиха д-р Огнянова и д-р Хаджихристев, младият специалист успява да припише успеха само на себе си. Марио разбира за случилото се и организира истински саботаж срещу новия и изключително надменен колега. Как ще реагира той на държанието на колегите си? Ще опита ли да обвини Зорница и за това?

Кунка и Хинова вече са в открита война, не спират да се карат и да саботират взаимно работата си, дори пред пациентите. Лора не може да приеме факта, че Мазов направи Кунка - Старши на отделението и решава да нанесе следващ удар на новата си колега. Какъв ще бъде той?

# 273
  • София
  • Мнения: 5 919
Колко комично - да направя аборт или не... Close

Описват го много лесно краденето на заслуги, преди с професор Гочева (ли беше), сега пък ХХр щял да свие лаврите на Огнянова... Не съм убедена, че баш така става...

# 274
  • Мнения: 12 379
А, защо, ако си бърз, напишеш статия и я публикуваш, иди после доказва, че колегата само е държал оптиката Grinning

# 275
  • Мнения: 1 560
Още по-неприятен става тоя, взел се е за Господ, пък е "нормален софийски ..."
Дано го поставят на мястото му наистина.

# 276
  • София
  • Мнения: 5 919
Ми де да знам, не трябва ли да се приложат документите от операцията, там в протокола не пише ли кой е главният оператор...
Е, като на филм де.

# 277
  • Мнения: 6 159
То всъщност никой не трябва да шуми за тази операция , защото оперираха дете , а отделението няма такъв профил . Ако е постъпило по спешност - горе долу имат оправдание , но това си беше планирано .
Сега да не ги захапят пак от някоя комисия .

# 278
  • София
  • Мнения: 9 556
Ми де да знам, не трябва ли да се приложат документите от операцията, там в протокола не пише ли кой е главният оператор...
Е, като на филм де.

Разбира се, че трябва, особено ако е публикация в авторитетно издание, а не в някой жълт парцал.

Много харесвам Симо и Богдана и си признавам, че ще се радвам да ги видя, въпреки че историята им най-вероятно ще е тъпа.

# 279
  • Мнения: 9 478
То всъщност никой не трябва да шуми за тази операция , защото оперираха дете , а отделението няма такъв профил . Ако е постъпило по спешност - горе долу имат оправдание , но това си беше планирано .
Сега да не ги захапят пак от някоя комисия .

И аз това се зачудих, обаче никой нищо не спомена дали е нарушение да оперират деца като не са специализирано педиатрично отделение и лекари.
Поне аз не разбрах да го обсъждат от тази страна, коментираха само, че Огнянова до сега не е правила такава операция на дете.
Мисля си, че ако беше извън правомощията им, щяха да го кажат, не знам точно как са уредени тези неща.

# 280
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 437
Банков имаше подобен казус. Огнянова не трябваше да се пробва върху дете. То не бе спешно и Тасев й нареди да го пренасочи. Стаменова се направи на шефка и за да натрие носа на собственика с една "честна дума" разреши операцията. А Зорница пък, сигурно за да се направи на печена пред малкия, не протестира много, а накрая си изми ръцете с разрешението на Стаменова.

# 281
  • Мнения: 9 609
Според едно момиче дето е статиска, екипът бил разпуснат и във ваканция за неопределено време. Дали няма да променят броя на излъчваните епизоди?

# 282
  • София
  • Мнения: 9 556
Информацията ми от началото на седмицата беше, че снимат с намален състав, сцени, които са с малко участници, двата екипа са изолирани и работят без статисти.

# 283
  • Мнения: 12 379
Може би затова статистиката знае че са ваканция, ако са ги разпуснали тях.

# 284
  • София
  • Мнения: 22 886
Дано не го спрат от раз и насред нищото,както правят БТВ е момента с техните продукции.

Общи условия

Активация на акаунт