Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 339
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 580
Ако не се лъжа Зорница каза “въпреки това, ще продължа да те обичам”. Та въпреки кое, Зоре?

# 361
  • Мнения: 5 846
Аз го давам на Петмеза, ми оня не го иска. Пеше да подстриже косата малко. Не ме кефи с тия къдри. Не съм ги видяла още как стоят един до друг, не мога да преценя.
Засега искам Наков с ХрХр, като най му подхождащ😎

# 362
  • Мнения: 12 400
Ако не се лъжа Зорница каза “въпреки това, ще продължа да те обичам”. Та въпреки кое, Зоре?
Въпреки, че няма да му позволи да й помогне.
Диалогът им беше:
-ще ми позволиш ли да ти помогна?
-не, няма да ти позволя. Въпреки това няма да спра да те обичам.
Тя искаше да му каже, че го отблъсква не защото не го обича, а защото иска да се справи сама. Знам, че Зорница е по дифолт виновна, но в случая не му каза нищо лошо, напротив.

# 363
  • Мнения: 580
Моски,  благодаря много! Все не съм я разбрали тая Зорето, на се налага да ми се обяснява

# 364
  • Кърджали
  • Мнения: 10 264
Лора и Кунка - децата в детската градина биха проявили повече разум. Седнали пред пациентите да спорят. Патки. Отделно на Лора ѝ е време да порасне вече.
Хареса ми как колегите защитиха Огнянова по техния си начин. Сцената беше много добра. Но Зорница си е Зорница и ще продължава да позволява на вчерашно лапе да ѝ се качва на главата.
Симо и Боги ми харесаха. Позабавляваха ме
Ох, хубавия ми офталмолог къде ще забие, баш при Захариев.. То смо това не се бе случвало на Захариев та е време за такова недоразумение...
Жал ми става за Алекс, някак си в този сезон май само към него изпитвам симпатия. Пролича си колко му стана тежко...

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 21:42 от Aлекcандрa

# 365
  • Мнения: 12 400
Зорница е от образите, които чинно ги развиват в една посока и нейната е - Зорница не говори. Начинът Зорница с а продължи да не говори, но да разберем какво й е в душата, беше явно с това премълчано. Но в случая стана от ясно по-ясно - че го обича, че има нужда от него, че му е благодарна, че я е защитил. Аз по-дълго обяснение в любов от нейна страна не съм чувала Joy

# 366
  • Мнения: 580
сигурно ще те разочаровам, но нейния образ ми е един от най- малко интересните. Даже Лора ми предизвиква повече вълнения, защото ме дразни до изблици на насилие

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 21:47 от fchelata

# 367
  • Мнения: 142
justМурзи, с Нора ли искаш да го сватосат? Тя каквото е миньонче,ще го заболи врата ако трябва да я целува Joy
Абе, заслужава си го Wink . Поведението му просто започва да минава всякакви граници на добрия тон.
Относно Марио и Зорница, според мен, тя не иска помощ от него по простата причина, че явно си мисли, че ако го направи, това ще е точка за Хаджихристев и неговия сексизъм, което ще я изкара слаба.

# 368
  • София
  • Мнения: 2 299
Пецан ме кефи, но днес ме изкефи Жекова с Пецан - приемал ситуацията с хумор Joy Sweat Smile Joy

# 369
  • Мнения: 9 619
Е, Хъмбъл, не видя ли как Захариев го погали по ръката. Пешо по-добре седи до Наков, отколкото Петмезов. Може след толкова жени да открие половнката си в лицето на Офталмологчо Joy

# 370
  • Мнения: 580
Като се появи Алекс днес, осъзнах че ми е се иска повече да го показват. Дано има повече сцени с него и Янко

# 371
  • Мнения: 5 846
Е, Хъмбъл, не видя ли как Захариев го погали по ръката. Пешо по-добре седи до Наков, отколкото Петмезов. Може след толкова жени да открие половнката си в лицето на Офталмологчо Joy
аз ви чета тук, все тъй чакам Нова да качат серията😭

# 372
  • София
  • Мнения: 9 558
Не мисля, че Зорница отказва помощ, за да се докаже на ХХ. По скоро иска да докаже на себе си, че може да се справи, но затъва все повече. Да видим до къде ще стигне.
Алекс и Христо бяха толкова вяли и печални. Малко повече живец около тях няма да е излишен.

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 21:56 от rosi_ta

# 373
  • Мнения: 12 400
сигурно ще те разочаровам, но нейния образ ми е един от най- малко интересните. Даже Лора ми предизвиква повече вълнения, защото ме дразни до изблици на насилие
Фчеличке, аз потребност другите да я харесват нямам Joy

Лора на мен ми харесва заради хубавия глас. Май само за това Grinning

# 374
  • София
  • Мнения: 2 299
Хъмбъл, офтопик, обаче твоят Наков, ако не беше от нежната страна...леле Kissing HeartHeart EyesHeart

Общи условия

Активация на акаунт