Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 327
  • 735
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 9 617
Зорница е от образите, които чинно ги развиват в една посока и нейната е - Зорница не говори. Начинът Зорница с а продължи да не говори, но да разберем какво й е в душата, беше явно с това премълчано. Но в случая стана от ясно по-ясно - че го обича, че има нужда от него, че му е благодарна, че я е защитил. Аз по-дълго обяснение в любов от нейна страна не съм чувала Joy

# 376
  • Мнения: 9 483
Абе Наков ще го вкараме в правия път.

За компенсация даваме Петмезов, Хр-то и Тасев - да си заформят триъгълник. 😉

# 377
  • София
  • Мнения: 9 557
И ХХ ще се грижи за простатите им Wink

# 378
  • Мнения: 580
Моски, никъде не пиша, че не я харесвам, и никога не съм писала, че винаги тя е виновна, няма нужда от генерализации.
Но Лора ми е по- нагла от Хрхр, няма   Никой в тая болница толкова нагъл, след като е постигнала всичко само благодарение на мъжа, който вкара в леглото си и когото продължава да манипулира и изнудва за да се “докаже” професионално.

# 379
  • Мнения: 142
Моски, никъде не пиша, че не я харесвам, и никога не съм писала, че винаги тя е виновна, няма нужда от генерализации.
Но Лора ми е по- нагла от Хрхр, няма   Никой в тая болница толкова нагъл, след като е постигнала всичко само благодарение на мъжа, който вкара в леглото си и когото продължава да манипулира и изнудва за да се “докаже” професионално.
Лора да не си отмъщава още за това, че навремето Мазов и е взел специализацията Thinking ?

# 380
  • Мнения: 9 617
Гринчи не го давам! Задник, егоцентрик, невъзпитан е...........да си остане такъв, отколкото на другия бряг да го пращат! Joy

# 381
  • Мнения: 142
Гринчи не го давам! Задник, егоцентрик, невъзпитан е...........да си остане такъв, отколкото на другия бряг да го пращат! Joy
Съгласявам се, стига да спазва някакво добро поведение, разбира се. Simple Smile Ще добавя само, че ми се иска да има и връзка с Нора Stuck Out Tongue Winking Eye .

# 382
  • Мнения: 12 394
Гринчи е жестоко попадение, истински му се кефя. Даже тайно се надявам да не мине на страната на доброто като Табаков Grinning

# 383
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 772
Зорница не беше ли по-словоохотлива с Банков? Всъщност вярвам й, че обича Марио, въпреки че си мисля за онзи разговор с Табаков за обичането и да те обичат. Марио ми е по-отдаден, отново. Нямам онова хубаво чувство, което изпитвах към тях в пети сезон и в шести до издънката й. Онази магия ми липсва, не я усещам. Сякаш завръщането на Банков ми отне нещо и не мога да си го върна.

# 384
  • Мнения: 9 617
Гринчи е жестоко попадение, истински му се кефя. Даже тайно се надявам да не мине на страната на доброто като Табаков Grinning
Нали?!?! Толкова е гаден, че чак те кефи Joy

# 385
  • София
  • Мнения: 2 296
Завръщането на Банков го направиха много аматьорски - разцентроваха образа на Зорница, а неговият - направо скапаха - супер лигня с коронен номер “кихавица” за финал Joy

# 386
  • Мнения: 268
Момичета. Някой знае ли защо не е качен епизода в нова плей? Винаги го качват след излъчването по тв 😭

# 387
  • Мнения: 12 394
Зорница не беше ли по-словоохотлива с Банков?
Същият тулуп си беше. Grinning
Езика си развърза, когато го кова заради бебето и на летището. Иначе мълчеше като на разпит.

На Марио в момента всичко му е наред и може спокойно да е отдаден на връзката им. Зорница се бори със зъби и нокти да спаси отделението от закриване.
Много е рицарско, благородно и прекрасно, че Марио иска да й помогне, но как се гради авторитет, ако гаджето ти те измъкне от кашата. Как ще я уважават подчинените й, Тасев, колегите? Зорница е права да иска да се справи сама.

Последна редакция: ср, 18 мар 2020, 22:59 от Mosquita

# 388
  • Варна
  • Мнения: 7 146
С тоя Хрхр пресоляват бая. Това няма как да се случи в нито една болница. Дори и прекият ти ръководител да те търпи, другите колеги няма...

# 389
  • Мнения: 1 429
Е,той пък незаменим се оказа Хрхр,няма други специализанти.Няма логика много в желанието на Зорница на всяка цена да го задържи.Но сериал да става....

Общи условия

Активация на акаунт