Откраднат живот: Системата 🎬 тема 95

  • 21 326
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 846
това ли е синът на умиращия?
http://artvibe.bg/creatives/3770

# 526
  • Мнения: 6 159
Ако Хр-то реши да подлива вода , като раздуха , че са оперирали дете , Марио винаги може да каже ,че е бил на разположение по време на операцията .

# 527
  • София
  • Мнения: 27 156
за Марио, да, с две специалности е.
Ама за Христо не съм чувал такова нещо. Но то не пречи де, в смисъл, няма да е сефте, да се подсещаме един друг какъв е някой без да ни го е казал сценариста.

# 528
  • Мнения: 5 846
Наков вярно заби бармана. Дали ще има продължение🤔 Може би той ще носи Пеше на гръб до квартирата на Наков😁

# 529
  • Варна
  • Мнения: 7 146
Ама Будинов бил депутат??? Божеее, опулих се аз, като видях Петмезов по новините... Simple Smile

# 530
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не. Да, според финалните надписи се казва Васил Илиев, но явно е друг. Ето го в кадър от епизода

# 531
  • Мнения: 5 846
Тогава ще да е някой статист, но игра сравнително добре, и гласът му много хубав. Чудя се.. 🤔

# 532
  • Мнения: 580
Да, и на мен ми хареса. По глас ми заприлича на Карамазов.

# 533
  • Мнения: 9 483
Ама Будинов бил депутат??? Божеее, опулих се аз, като видях Петмезов по новините... Simple Smile

Хахахаха да 😂😂😂 разсмя ме

# 534
  • Мнения: 9 617
Докато не ни кажат, че Христо има и друга специалност, си останва коремен за мен  и само Марио с тази специалност Grinning То и Зорничка оперира деца, ама знаем, че не е детски уролог, освен ако не е взела специализация след случая от 4-ти сезон Grinning

Гледам програмата на Нова и според нея няма да има епизод в петък.

# 535
  • Мнения: 4 075
Може да са променили броя епизоди, за да приключат по-бързо снимките или да пуснат сега актьорите за 2-3 седмици в "хоум офис"

# 536
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Да, от вторник до четвъртък го дават по програма. Само дето не се знае какво ще се случи през седмицата и какво друго може да им скимне. А иначе "разреждането" при всички положения е във връзка със спрените снимки. Donna Paulsen, някой писа по-напред в темата за това. А аз пък чух, че още преди 20 дни са ги спрели, но не знам доколко това е вярно.

# 537
  • София
  • Мнения: 9 557
Може ли линк към информацията, че са спрени снимките?
И предишния път написах, сега го повтарям - не са спирали работа, освен ако не е нещо ново от вчера. Спрени са снимките със статисти и се работи с намалени екипи.
А това, че са спрели преди 20 дни е глупост. Та те преди 20 дни започнаха излъчването на сериала, а от тогава доста снимки и на актьори и на екипа излязоха в интерент пространството.

# 538
  • София
  • Мнения: 2 296
Върти ми се един въпрос в главата: Сега, ако снимките на ОЖ продължават, макар и с бавни темпове, дали някои звезди няма да поискат да се върнат? ( Пази, Боже!) Stuck Out Tongue Winking Eye

# 539

Общи условия

Активация на акаунт