Mango тема - 16

  • 104 155
  • 1 405
  •   1
Отговори
# 1 125
  • Мнения: X
Скрит текст:
И аз не мога да си вляза в поръчките. Излезе ми в Еконт пратката, която очаквам и стои там вече два дни, но все още нямам съобщение за нея...много странно.
След като написах, че не мога да влизам в поръчките. Отидох в сайта, влязох в профила си - НЕ автоматично, а като  влизане с потвърждаване на мейл и т.н. и ми излязоха поръчките. Опитай така.
При мен не се получи. Confused

# 1 126
  • Мнения: 3 638
Моля за съвет, как да си изтрия артикулите от кошницата и да слагам нови. Трия история/бисквитки и пак стоят ?
Трий ги не от кошницата, а от страни в дясно на екрана, не знам дали ще обесня както трябва. Като посочиш с мишката върху кошницата се показват част от артикулите и възможност да се изтрият от там и стрелки да преместиш надолу. Вчера преди да пусна поръчка само от там успях да изтрия артикули иначе всеки път като велзех в кошницата те си стояха там.

# 1 127
  • Мнения: X
Здравейте,
поръчах си една риза, но след известно време получих мейл за канселиране на поръчката ми поради изчерпване на наличност. Има ли шанс в рамките на това намаление да заредят с нови наличности или да не се надявам? Благодаря за отговорите Simple Smile

# 1 128
  • Мнения: 1 655
Следете, понякога ги пускат посред нощите нови бройки.

# 1 129
  • Мнения: 537
Трий ги не от кошницата, а от страни в дясно на екрана, ...
Благодаря, от падащото меню на кошницата стана!

# 1 130
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 748
Някой ще помогне ли с размерите на дънките? Номерирането им е като панталоните? И от Виолета кой на кой нормален отговаря?

# 1 131
  • Мнения: 18 542
За Виолета не знам, но от другите 36-38 отговаря на 27-28 или на 10UK но зависи от модела. Ако са от по-широките тип mom взимам 36-ца, а ако са от скини, взимам 38. Аз нося най-често 27-28 номер дънки.

# 1 132
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 748
То с кои други да сравня се чудя. Всяка марка е различна  Винаги ли разликата е 10? Аз съм големичка, Уайкики нося 34, от тези 44 ли да търся? А от Виолета?

# 1 133
  • Мнения: 47 956
Да
От Виолета с е равно на л от нормалните
Аз съм горе долу като теб, взимам м Виолета, 44 дънки,но само едни Тереса съм взимала. Според мен отговарят на 44 на Уайкики и Х и М.

# 1 134
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 748
Според мен отговарят на 44 на Уайкики и Х и М.
Може би 34 имаш предвид.
Благодаря, Happy!

# 1 135
  • Мнения: 47 956
44 от номерация за панталони, 34 на дънки

# 1 136
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 748
Благодаря ви, но сега отварям plus size и там номерата са от 40 до 52 Не са С,М и т.н. Пак ли гледам 44 или и те са изместени? Голяма каша.

# 1 137
  • Мнения: 1 086
Потвърждавам и моите сметки за номерацията, така както Happy дава. 32 имам от Уайкики и 42 от Манго - точно са, следователно е следващите ще са така. Само с Л/ХЛ /ХХЛ е магия - кога нацеля, кога не. На Виолета не съм вземала.

# 1 138
  • Мнения: 47 956
Секция Виолета с е л, м е хл, л е ххл и т.н.
Съответно 44 си е 44 и т.н.

# 1 139
  • Мнения: X
Имам поръчка от 8.10, която все още не е пристигнала. От една семица насам когато я проверя в поръчки от профила ми отваря сайта на Еконт и там излиза номер на пратка, но все още ни вест ни кост. Знам, че понякога се бавят, но според вас може ли да се е случило нещо и да не получа пратката си? Обикновено е при мен за седмица.

Общи условия

Активация на акаунт