Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

КРУИЗИ /Тема 15/

• 15 130
  • 279
  •   1
Отговори
# 270
  • София
Shantal, изчакай! Края на август ще са готови с новите протоколи и ще стане ясно.
Аз имам надежди след октомври да се пътува. Утре Туи започват кратки 4-5 дневни круизи около Хамбург. Това е добър знак.

# 271
  • Sofia
Мравче, имам време до края на септември и ще решаваме в последния възможен момент със сигурност.

# 272
  • София
Мравче, имам време до края на септември и ще решаваме в последния възможен момент със сигурност.
Наистина се променят нещата - никой не знае как ще е.
Принцес са обявили удължаване - до 16.12 няма да плават със сигурност.
Да видим другите...

# 273
пък това което продават на какви високи цени е в момента, май тези които се престрашим да пътуваме ще плащаме скъпо за да компенсираме онези проценти незъпълвамеост на корабите поради здраве протокол или нежелание за плаване въобще от пасажерите. Незнам каква е истината и не искам да я знам, но нещата НИКОГА вече няма да са същите.

# 274
  • София
MSC били обявили рестарт 🤔 Действително, в момента има промоция, но май е само за Европа.

# 275
  • Sofia
Само за граждани от Шенген. Поне така прочетох.

# 276
MSC били обявили рестарт 🤔 Действително, в момента има промоция, но май е само за Европа.
И за Дубай декември , и за Кариби януари и февруари има.

# 277
Цените на тази промоция са повече от изгодни, но незнам дали пасажери от БГ ще могат да се качат на корабите. всеки ден идват новини за затваряне на граници и задължителни PSR тестове за нас. Вече и аз съм объркан какво става?!?

# 278
  • Sofiа
Имаме планиран средземноморски круиз с MSC Grandiosa от 01.11.2020. Чудя се този има ли шанс да се състои? Към момента не сме получавали никакво уведомление...Thinking

# 279
  • Сф
Днес точно получих бюлетин от Крузит, че МСЦ са пуснали маршрути още този ноември и удвояват бордния кредит. Така че може и да се състои

Общи условия

Активация на акаунт