Отговори
# 30
  • Мнения: 21 266
Опитах да измисля нещо остроумно и непукистко, но не можах.

Затова отговарям по същество. Досега винаги сме били единни, и сега сме. Интимни запознанства отдавна, уви, нямам, така че поне на това пандемията не ми пречи.

# 31
  • София
  • Мнения: 34 933
Ако умра от коронавирус, няма да сбъдна най- голямата си мечта да умра от преяждане!

# 32
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Ако умра от коронавирус, няма да сбъдна най- голямата си мечта да умра от преяждане!
😂😂😂😂
Най- важното е да не фубим чувството си за хумор. Изгубим ли него- свършени сме.

# 33
  • Мнения: X
Леле какви развратници са се събрали тука Simple Smile

Горджи, нас ни пуснаха хоум офис неограничено докато патакламата мине, а вас? На онлайн оперативки сме.
Аз лично съм ограничил съм социални контакти и излизания, за нови запознанства пък въобще да не става дума. Караме си старите Simple Smile

# 34
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Правилно правиш, Братане. Ние сме ти достатъчна компания. Та тук си е по- готино от някой задимен бар.

# 35
  • София
  • Мнения: 34 933
Мне, днес ми казаха, че и тях да ги няма, аз ше съм там, Братане.
Аз им казах, че и с мен и без мен, пак офисът е мой Joy
Това е истина

Правилно правиш, Братане. Ние сме ти достатъчна компания. Та тук си е по- готино от някой задимен бар.
В някои задимени барове ми е по уютно от вкъщи. Някои софийски такива...

# 36
  • Мнения: X
Ако умра от коронавирус, няма да сбъдна най- голямата си мечта да умра от преяждане!

Па не си казала не съм те... натъпкАл!

# 37
  • София
  • Мнения: 34 933
Бих ти казала да си дойдеш, ама няма, Папи!

# 38
  • Мнения: X
Правилно правиш, Братане. Ние сме ти достатъчна компания. Та тук си е по- готино от някой задимен бар.

Тук даже с най-дразнещите жени постигам катарзис Hug
Ама и аз се старая да се държа прилично, не може да се отрече това.

# 39
  • Мнения: X
Бих ти казала да си дойдеш, ама няма, Папи!

Ти и да искаш... аз съм форумно зает. Нещо ми избега гаджето, ама преди да изчезне ми каза, че сме двойка. Laughing

Oooops, това май не беше за споделяне. Карай - все наши сме си!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Как пък една учена глава не каза, че с шоколад се мори тоя вирус?! Поне да имам оправдание пред себе си да извадя 300-грамовия Линдт от долапа, където съм го скрила от себе си 😋

# 41
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 115
Ще се направя, че не съм прочела думата "дразнеща".
Аз съм над нещата, коронавирусът ме промени. 👧👧👧👧

# 42
  • Мнения: 10 681
Ей, туй прайм с ММ, борим са с извънзьемнити Joy

# 43
  • Мнения: X
Как пък една учена глава не каза, че с шоколад се мори тоя вирус?! Поне да имам оправдание пред себе си да извадя 300-грамовия Линдт от долапа, където съм го скрила от себе си 😋

Хахахаха, аз се запасих, но въпросът беше дали ще мога да опазя провизиите от себе си.
Quis custodiet ipsos custodes? Гадните работи си стоят, но шоколадите вече ги няма Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 34 933
Бих ти казала да си дойдеш, ама няма, Папи!

Ти и да искаш... аз съм форумно зает. Нещо ми избега гаджето, ама преди да изчезне ми каза, че сме двойка. Laughing

Oooops, това май не беше за споделяне. Карай - все наши сме си!
Наистина искам да повдигна някои въпроси....

Братане, ще ти изпия Чергата. Като няма Бри и дунавията е Бри.

Общи условия

Активация на акаунт