Отговори
# 45
  • Мнения: 15 356
Правим секс с маски и защитни костюми с по една дупка,вместо лубрикант мажем дезинфектант и имаме леген с вода и сапун до леглото.
На двора копаем бункер ,а в мазата сме заредили консерви,тоалетна хартия,препарати и два стека белина.Всякакви продукти от първа необходимост имаме и ще преживеем Апокалипсиса !🤞
Това е семейните ни отношения,любовник нямам,мъжът ми не ми дава а и съм много бременна и нямат интерес .

# 46
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Божкееее, а аз се чудя що единия комшия напъва да ползва една допълнителна част от мазата! Явно неговата е пълна вече и няма къде да трупа. Това циганите, дето тарашат мази, ако са се усетили вече какви съкровища има вътре...

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

# 47
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Страх ни е за детето ни,  и родителите ни. Иначе това ни сплотява някак си.
Реших, като мине тази белодробна чума, и се нормализират нещата, да се "бракуваме"! Малко сме дърти, но пък ще е готино.

# 48
  • София
  • Мнения: 35 062
Съншайн, прекрасно! Направете го! Heart

В едното ми мазе са ми обувките. Повече ще ме боли от луканката, разбирате ли ме?!

# 49
  • Мнения: 17 407
Е, що не сега. То после може и да няма Wink

# 50
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 009
Е, що не сега. То после може и да няма Wink
Защото сега няма да има гости 😀 А и ми трябва малко време за организация.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 062
Е, що не сега. То после може и да няма Wink

Като сложиш гиф “ оцелял” и си гарнираш едни 40 години. Друго е.

# 52
  • Мнения: X
Божкееее, а аз се чудя що единия комшия напъва да ползва една допълнителна част от мазата! Явно неговата е пълна вече и няма къде да трупа. Това циганите, дето тарашат мази, ако са се усетили вече какви съкровища има вътре...

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Dungeons and dragons Sweat Smile

Много добро прикритие за спам тема измислих, а? Забавлявайте се като за последно.

# 53
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 239
Бих ти казала да си дойдеш, ама няма, Папи!

Ти и да искаш... аз съм форумно зает. Нещо ми избега гаджето, ама преди да изчезне ми каза, че сме двойка. Laughing

Oooops, това май не беше за споделяне. Карай - все наши сме си!
Ще станем свидетели на първата форумна изневяра 😃

# 54
  • Мнения: 17 407
Е, що не сега. То после може и да няма Wink
Защото сега няма да има гости 😀 А и ми трябва малко време за организация.

Е, после пак - с оцелелите гости Simple Smile

# 55
  • Мнения: X
Божкееее, а аз се чудя що единия комшия напъва да ползва една допълнителна част от мазата! Явно неговата е пълна вече и няма къде да трупа. Това циганите, дето тарашат мази, ако са се усетили вече какви съкровища има вътре...

🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭🤭

Той в мазето може да иска да си направи BDSM Dungeon. Недей да подценяваш така хората.

# 56
  • Мнения: 313
Замислих се, че май няма да е лошо да има един мъж за компания вкъщи. Някаква такава идея ме осени, а доскоро я избутвах в периферията на съзнанието ми. Може да се окаже подходящ момент или пък.. тъкмо обратното.

# 57
  • Мнения: X
Бих ти казала да си дойдеш, ама няма, Папи!

Ти и да искаш... аз съм форумно зает. Нещо ми избега гаджето, ама преди да изчезне ми каза, че сме двойка. Laughing

Oooops, това май не беше за споделяне. Карай - все наши сме си!
Ще станем свидетели на първата форумна изневяра 😃

То първата форумна изневяра се състоя, ама нали си правите сбирки по темите без да ме поканите, не мога да се похваля... Laughing

Аз съм другият. Поне бях, де. Май вече не съм. Не знам. Ако има включване, ще кажа!  Rolling Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 35 062
Аз ли проспах изневярата?!

# 59
  • Мнения: 18 295
Сетих се днес за „Вечната Амбър”, момента, в който върлуваше чумата. Първо се разболя любимият на Амбър и тя се грижеше за него, после се зарази тя и той едва събираше сили да й помогне. Много трогателна история и голяма любов. Е, оцеляха и после той се върна при жена си... Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт