Ryanair - 17

  • 47 638
  • 752
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 7 864
Ха ха, вече се радваме поне на мейла за търпение. 😀
Аз го получих на 19.06. за полет на 5.05. 😀
Сега чакам оня за 5-7 дни до възстановяването на сумата. 😀

Забавляват се с нас. 😀

# 571
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
На нас в края на март ни отмениха полетите през април, а миналата седмица ни върнаха парите.

# 572
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
Аз съм много доволна. За моите 4 отмененени полета през април отказах ваучерите и заявих връщатне на пари. На 16.06 ми е последния мейл за търпение. Миналата седмица получих мейла за връщане на парите до 7 дни за двата полета на отиване, а днес получих самите пари и мейл за връщане на парите за двата на връщане!
Зарадваха ме много!
Не губете кураж!

# 573
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Сумата от билетите за неосъщественият ни майски полет, са върнати по сметката ми!

# 574
  • София
  • Мнения: 4 493
А аз нито за април, нито за май имам върнати пари.....

# 575
  • Мнения: 465
Сумата от билетите за неосъщественият ни майски полет, са върнати по сметката ми!
Отговорихте ли на мейла с предложението за ваучер?

# 576
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Сумата от билетите за неосъщественият ни майски полет, са върнати по сметката ми!
Отговорихте ли на мейла с предложението за ваучер?
Да, че не приемам ваучера.Писах им и  на чата във Фейсбук, искаха ми отново всички данни за пътниците, полета и номера на банковата сметка

# 577
  • Варна
  • Мнения: 123
Здравейте, мой познат ме помоли да му купя днес билет Барселона - Прага за 16.07, но в момента който избера и мястото, не ми дава опция да продължа. Нямам опит с тази компания, та се нуждая от помощ.... Има ли някакви моментни проблеми с Раян или аз нещо не се справям? Благодаря предварително.

# 578
  • Мнения: 62
След избора на място трябва да изберете една от двете опции за "Priority" или "1 Small Bag only". След  това ще може да продължите напред.

Последна редакция: пн, 13 юли 2020, 23:27 от МВМ

# 579
  • Варна
  • Мнения: 123
След избора на място трябва да изберете една от двете опции за "Priority" или "1 Small Bag only". След  това ще може да продължите напред.
Благодаря, успях да купя билета малко след като потърсих помощ тук, хубава вечер!

# 580
  • Мнения: 134
Здравейте! Имам закупен двупосочен билет до Виена за 18.07.20г. Доплатих и за Ръчен багаж 55 × 40 × 20 см, 10 кг , но отметнах Нерегистриран. Знаете ли как  и дали мога да го променя на Регистриран, тоест да отиде за чекиране, а не да го взимам с мен на борда. Не мога да се свържа по телефона, изпращах мейли - нямам отговор, затова пиша тук.

# 581
  • Мнения: 560
Днес обявиха ,че спират полети от и до Виена  до 29.07.
Вероятно ще поучиш мейл.

# 582
  • Мнения: 134
Оооо, още нямам мейл, а си го следя от сутринта. Вероятно затова ми изписва, че такава резервация не е намерена, когато опитах да я променя от техния сайт. Благодаря Ви  ivanova1234

# 583
# 584
  • Мнения: 134
Благодаря за инфото! Ще го прочета, но все пак ако някой може да се включи как се променя това за багажа ще съм благодарна.

Общи условия

Активация на акаунт