Боя за коса - Blond46 - Клуб на блондинките

  • 39 147
  • 739
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 9 991
Ами затова не си го прави всеки, само паралийки и знаменитости. Моя опит с обливки е, че се гори косата, а имам здрав косъм.

# 646
  • Мнения: 1 997
А при мен обратно -  откакто започнах да правя редовно обливки и вкарвам пигмент се подобри значително състоянието и. За пореден път се убеждавам как всичко е индивидуално.

# 647
  • Мнения: 992
Здравейте момичета!
Днес се боядисах, но другия път ще трябва да си намажа корените сама. Налага се да работя повече часове, а фризьорката ми е далеч. Правя се с Алфапарф 11.11, 0SP и 12 % . Днес добавих и малко син коректор и резултата е много добър. Та въпрос ми е свързан с 0sp . На сайта в Арлен пише,че ако сложиш 30 мл боя и 30 мл osp се добавя 120 мл окислител. А на мен фризьорката ми слага 15 мл боя, 15 мл 0sp и 30 мл. боята е 1към 2 и тя прибавя osp но не го смята.. Дано ме разбрахте. Каза, че ако сложа повече окислител както пише в сайта резултата няма да е чак толкова добър. Вие как го използвате? Принципно смятам да й се доверя, но все пак ако някой го ползва по другия начин да сподели.

# 648
  • Мнения: 1 600
Както пише в Арлен е. Наскоро с моята фризьорка също коментирахме Алфапарф и тя каза 1:1 боя с osp и към тях двойна доза оксидант. Може ли снимка на корена?

# 649
  • Мнения: 1 686
Добър вечер.Ползвал ли е някой Гарние цвят Опал?Много  ми харесва напоследък,но не мога да се реша още!

# 650
  • Мнения: 3
Здравейте! Нова съм във форума и се включвам при Вас с въпрос. Може ли да се изруси една коса до много светло русо само с боя. Естествената ми коса е номер 5. Ориентирала съм се към 12-ките на Wella, тях ги дават, че изсветляват 4-5 тона, но не вярвам от раз да стана номер 9. При първо боядисване предполагам ще стана рижава около номер 7. При второ боядисване отново на цялата коса ще стане ли по-светло, примерно 8? При трето още по-светло, примерно 9? И така постепенно да стигне до много русо? Има ли тук момичета, които са се изрусили само с боя?

# 651
  • Мнения: 198
Здравейте, извинявам се ако се повтарям, но може ли да ми предложите хубаво платинено русо на Keune?

# 652
  • Мнения: 2 352
Ще изсветлява с боядисванията, да. И от слънцето също ще изсветлява лятото. Но не мога д предположа до кой номер.

# 653
  • Мнения: 7 898
Здравейте! Нова съм във форума и се включвам при Вас с въпрос. Може ли да се изруси една коса до много светло русо само с боя. Естествената ми коса е номер 5. Ориентирала съм се към 12-ките на Wella, тях ги дават, че изсветляват 4-5 тона, но не вярвам от раз да стана номер 9. При първо боядисване предполагам ще стана рижава около номер 7. При второ боядисване отново на цялата коса ще стане ли по-светло, примерно 8? При трето още по-светло, примерно 9? И така постепенно да стигне до много русо? Има ли тук момичета, които са се изрусили само с боя?
А какво ще правиш с корените всеки месец?

# 654
  • Варна
  • Мнения: 3 051
koronka, ще се изсветли да. Аз съм руса само с тази боя 12/81 и с ужасно тъмен корен. Постепенно с всяко боядисване като се наслагва цвета ще става по - добре. После като боядисваш корена прави емулсия по дължините за няколко минутки. Сложи и някакъв коректор от тези на wella в боята.

# 655
  • Мнения: 7 898
Корена как ще го изсветлява всеки месец? Ако е с много тъмна коса, няма ли да рижавее ? Да  е стане така, че хем да има израстнали тъмни корени, хем рижаво и на долу русо.

# 656
  • Варна
  • Мнения: 3 051
Това са моите дължини и корена се вижда, само с тази боя. Това е при положение, че не правя матирания, обливки и прочие, 1 път в месеца шампоан евентуално brass off, момичетата тук писаха за него. В средата на косата се е получил на снимката някакъв оранжев отблясък няма такъв, цвета е равен. Ако се старая повече, цвета ще е перфектен. Да, винаги има някаква разлика корена, но с всяко следващо боядисване тя се покрива.

# 657
  • Мнения: 36
Здравейте! Нова съм във форума и се включвам при Вас с въпрос. Може ли да се изруси една коса до много светло русо само с боя. Естествената ми коса е номер 5. Ориентирала съм се към 12-ките на Wella, тях ги дават, че изсветляват 4-5 тона, но не вярвам от раз да стана номер 9. При първо боядисване предполагам ще стана рижава около номер 7. При второ боядисване отново на цялата коса ще стане ли по-светло, примерно 8? При трето още по-светло, примерно 9? И така постепенно да стигне до много русо? Има ли тук момичета, които са се изрусили само с боя?
Да, първия път когато се изрусявах го направих по същия начин - само с боя и постепенно. Аз също съм между 5 и 6 естествен цвят.

# 658
  • Мнения: 2 352
Моят корен, който е около 6-7, май по скоро 7 също има разлика с дължините. Няма как да е иначе. Просто надолу косата става един цвят, а корена има силен пигмент и обикновено на второ боядисване се оеднаквява.

# 659
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
А, защо си мислите, че 3-4 пъти да минете дължините със суперизсветляваща боя и 12% окислител е по-щадящо за косата отколкото един път с хубав блондор и 6%?

Общи условия

Активация на акаунт