Отговори
# 120
  • При децата ми
  • Мнения: 6 037
Здравейте който го интересува помощта за 8 клас ходих до училището за служебна бележка че ученика е записан но не издават може да си ги взимали по служебен път  така ми отговориха
Да и аз бях онзи ден ,синът ми ще е 2ри клас ,но мислих че се вади всяка година.
А бележката за ваксините си е задължителна ,нали ? Че утре да знам да мина през личната да ми я извади .

Задължителна е. Подавах миналата седмица.

# 121
  • Мнения: 619
Да ви попитам - подадох преди 10тина дена за детски добавки и ми дадоха входящ номер някакъв. Няма да коментирам грубото отношение на въпросните дами, на които попаднах. Не ми обясниха от кога мога да очаквам пари - сега от август ли? А нещо трябва ли да проверявам с тоя номер?

# 122
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
Да ви попитам - подадох преди 10тина дена за детски добавки и ми дадоха входящ номер някакъв. Няма да коментирам грубото отношение на въпросните дами, на които попаднах. Не ми обясниха от кога мога да очаквам пари - сега от август ли? А нещо трябва ли да проверявам с тоя номер?
Да, ако сте подали към края на юли, може да очаквате превод след средата на август. За 2 седмици излиза решението.

# 123
  • Мнения: 619
Да ви попитам - подадох преди 10тина дена за детски добавки и ми дадоха входящ номер някакъв. Няма да коментирам грубото отношение на въпросните дами, на които попаднах. Не ми обясниха от кога мога да очаквам пари - сега от август ли? А нещо трябва ли да проверявам с тоя номер?
Да, ако сте подали към края на юли, може да очаквате превод след средата на август. За 2 седмици излиза решението.

Мерси! А нали не трябва да ходя пак за нещо с тоя входящ номер?

# 124
  • Мнения: 1 805
С този номер можете да получите заповедта, въз основа на която ще Ви отпуснат или не паричната помощ.

# 125
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
С този номер можете да получите заповедта, въз основа на която ще Ви отпуснат или не паричната помощ.
Точно така, но може и да не си я взимате. Преди години пращаха заповедта по пощата, но сега вече май не го правят. Във всеки случай, в момента не мога да се сетя за какво евентуално би Ви потрябвала. Единствено като напомняне кога се налага подновяване. Хм, хм...

# 126
  • Мнения: 619
Благодаря, дами, значи въобще няма да ходя в такъв случай 😌

# 127
  • Мнения: 861
Здравейте ! Имам следния въпрос.. миналата година юли месец подадох молба за детски и съответно получих превод август за юли. Тази година пак подадох но я отхвърлиха заради високи доходи. Въпросът ми е за юли сега ще има ли превод или не?

# 128
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 415
Здравейте ! Имам следния въпрос.. миналата година юли месец подадох молба за детски и съответно получих превод август за юли. Тази година пак подадох но я отхвърлиха заради високи доходи. Въпросът ми е за юли сега ще има ли превод или не?
Ако броим 12 месеца назад, включително юли 2019 г., не би трябвало да Ви преведат детски надбавки за юли, за съжаление. Юни 2020 г. излиза да е последният от тези 12 месеца.

# 129
  • Burgas
  • Мнения: 42
Здравейте ! Имам следния въпрос.. миналата година юли месец подадох молба за детски и съответно получих превод август за юли. Тази година пак подадох но я отхвърлиха заради високи доходи. Въпросът ми е за юли сега ще има ли превод или не?
Август ще имате превод за юли.

# 130
  • Мнения: 861
Здравейте ! Имам следния въпрос.. миналата година юли месец подадох молба за детски и съответно получих превод август за юли. Тази година пак подадох но я отхвърлиха заради високи доходи. Въпросът ми е за юли сега ще има ли превод или не?
Август ще имате превод за юли.
Ако всички имат днес , може би наистина няма да имам. За момента нямам , все още се надявам , но ..не знам

# 131
  • Мнения: 11 564
Трябва да имаш.
Някъде ги пускат по- късно. И аз нямам още.

# 132
  • софия
  • Мнения: 773
Здравейте ,знам че и миналата година май имах подобен въпрос ,но някакси ми е сложно да смятам тези период назад за доходите.  Ще ходя тази седмица да подавам за детските. Бележките за доходите трябвя да ми започват от Август 2019 нали или от Юли 2019.

# 133
  • Мнения: X
Има ли някой, който все още няма детски или нещо с моите не е наред....?

# 134
  • Мнения: 11 564
Вера- от август, 2019 до юли, 2020.

Има ли някой, който все още няма детски или нещо с моите не е наред....?
Днес или утре ще имаме превод.

Общи условия

Активация на акаунт