Отговори
# 90
  • Мнения: 815
Откъде мога да принтна декларацията за лични данни?

# 91
  • Мнения: 475
Здравейте. Миналата година септември месец подадох документи за детски. Тази година отново септември ли трябва да ги подам или август? И трябва ли ми документ от работодателя за доходите при положение че съм в майчиство? Благодаря Ви.

# 92
  • Мнения: 12 008
Работодателят ще издаде служебна бележка с доход 0, която задължително трябва да приложите. А Вие ще попълните заявление-декларация, в което ще впишете сумите, които реално сте получили от НОИ. Има два начина, или с ПИК на  НОИ, или извлечение от банката/интернет банкирането. Пишете по месец на получаване, независимо за кой период се начисляват. Ще подадете отново септември, с доходи за периода септември 2019-август 2020.

# 93
  • Мнения: 8
Здравейте! Съпругът ми е самоосигуряващо се лице, ЕТ е. Какъв брутен доход следва до посочи, след като се осигурява на минималната заплата? Благодаря за отговора!

# 94
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 406
Здравейте! Съпругът ми е самоосигуряващо се лице, ЕТ е. Какъв брутен доход следва до посочи, след като се осигурява на минималната заплата? Благодаря за отговора!
Минимална заплата (бруто), плюс печалбите, които реализира, ако има такива (изчислявате ги за 12-е предходни месеца: приходи минус разходи). Това са 2 отделни документа.

# 95
  • Мнения: 8
Имате предвид минималната заплата за съответния бранш?

# 96
  • Мнения: 861
Здравейте , някой има ли превод на детски

# 97
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Здравейте , някой има ли превод на детски
Бургас - няма

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
В Бургас май последни ги пускат.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 1 357
Не ги ли превеждат на 15- то число? Аз така съм забелязала, че правят.

# 100
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Понякога и по-рано.

# 101
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Има превод в София,Дружба, Пощенска банка

# 102
  • Мнения: 4 642
Здравейте. За гр. Сливен някой има ли вече превод или да ще трябва да почакаме другата седмица?

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 212
Бургас има

# 104
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Велико Търново има детски.

Общи условия

Активация на акаунт