Магията на изтока - тема 60

  • 12 359
  • 728
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 790
Дракончето е певец, лидер на една от най-популярните корейски групи Big Bang. Просто е емблематична фигура в корейския шоубизнес.

Ах, благодаря.

Хип-хоп, данс-поп и т.н. не е мойто. Хубави са им мъжете, ама тая музика е прекалено нежна за моята изтерзана душа Satisfied

Моята душа иска Чанг Хьок.

Имам само една забележка към корейските мъже. Къси са им краката и не са им готини дупетата Sad

Ама ще го преживея. На Чанг Хьок му прощавам ...



Сал един Соу-хьок има много готина долна част на тялото.


Оф, долна част на тялото не мога да намеря ...

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 09:42 от Elena Pau 663353

# 271
  • DE
  • Мнения: 9 068
2в1 трябваше да и го пуснеш в движение.
Музиката на ББ е всичко друго, но много рядко нежна Grin
Дракона е момчето с червена коса.



Колкото до телата там почти няма празно, почти всички топ изпълнители и артисти имат страхотни тела независимо от възрастта. Грижат се хората за интструмента с който работят Laughing

# 272
  • Мнения: 790
Грижат се хората за интструмента с който работят Laughing

Те се грижат, ама структурата им е късокрака с по-широк таз. И корейките са такива. Слаба, ама с широк ханш.

Друго си е Франсоа Арно ... Flushed. Него го пускам след Чанг Хьок у дома.

# 273
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Find Me in Your Memory - епизод 6

Да разбереш по такъв начин за смъртта на майка си... Що за корейска дивотия!
Започнаха с глупостите една след друга, но все още следя епизодите в сряда и четвъртък.

Шо, няма да ти пускам японските сериали от пролетния сезон, защото в момента не се знае кои точно ще започнат и дали изобщо ще се снима. Положението става много сериозно и японците започват да затягат мерките. Ще ти ги подавам в движение, когато ги излъчат в Япония и ги гледам.

При корейците е същото. Засега има заснети сериали, но с новите (които снимат в момента и трябва да започнат през май-юни) ще видим как ще продължи всичко.
Канг Джи Йонг (бившата KARA-кифла, която се изявява и като актриса) пък снощи я е блъснала кола и спира снимките на новия ѝ сериал, в който главната мъжка роля се изпълнява от Чонг Ил У. Дали ще решат да я махнат, да я заместят с друга актриса или ще чакат да се съвземе, не се знае.

Поне сериалът на И Мин Хо е заснет изцяло.
Снимките започнаха на 23 октомври и приключиха в края на февруари, така че Гоблин 2 a.k.a. The King: Eternal Monarch ще започне на 17 април, както го и обявиха.
На постера - едно, две - обичам, двамата в средата - ужас, три и четири - обичам. Сериалът ще е фентъзи смешка, но заради четиримата от второстепенния каст ще го прехвърлям.
На номер 1 най-много му се радвам, защото И Чонг Джин не съм го гледала от няколко години. Дано с Чонг Ън Че да са свързани, щом тя е до него на постера... Удоволствие ще е за мен да ги гледам. Страхотни професионалисти. Винаги.
У До Хуан сам. Не му трябва никоя. Твърде е съвършен.

# 274
  • Мнения: 9 190
Никак даже не сте ужасни лъвчетата, аз ви харесвам. Приличаме си, и ние, рогатите, все искаме да сме прави и се обиждаме, когато някой се осмели да ни оспори правотата.
Аха,ние сми едни мили грандомани. Joy
Бел,ти беше телец,нали?С Барон бяхте на една дата.

Дане,любимата ми тяхна песен:heart: Аз повече им харесвам клиповете.

Сега им проверих зодиите,не,че много разбирам.   
T.O.P -скорпион ,Taeyang  - близнаци,G-Dragon -лъв,Daesung - телец,Seungri - стрелец

Ето и зодии под карантина

Аз се каня да гледам Мими. Joy Поне с Рос няма да се караме,защото го нарече ужас Joy
Реално на никой не му трябва никоя,но Минчо  много е прегрешил,че са му лепнали тази.Няма шанс да е смаска и да мълчи,нали?
И фентъзи ще има?Колко да има?

# 275
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 538
Не, Тя - Ким Го Ън, е кошмарна за гледане.
Никой не иска от нея да е чудна красавица, направила не-знам-си-колко пластични операции, но тя ни чар, ни харизма, нищо няма. И играта ѝ е толкова.
Да се чудиш как я бутат в сериали. Която и българска кифла завършила НАТФИЗ да вземеш, ще върши по-добра работа от нея.
Все пак гледаме, имаме очи. В този бизнес е така - визията, визията е важна, присъствието, особено в сериал с Мимито, нали знаем си го.

За Мими нямам никакви претенции. Твой е. Изцяло.

# 276
  • Мнения: 9 190
хахаха Joy Мими ще го играе принц на бял кон Joy


Тя е по-голямо дърво от Мими,той поне се понаучи да играе.То и тя може да се е научила,аз само в Гоблин съм я гледала.Незнам.
Поне се надявам да не го оплюваме дружно както СуперБини и кифлата му.

# 277
  • Мнения: 5 221
Телец съм, да. Но не някое кротко пасящо говедо. По-скоро опитай да си представиш кръстоска между луда крава и тибетски як, такова животно съм аз.

# 278
  • България
  • Мнения: 6 206
Имам само една забележка към корейските мъже. Къси са им краката и не са им готини дупетата Sad
Аз оставам с такова впечатление за китайците, че са им къси краката.
Като гледам предимно фентъзи не мога да преценя добре, защото са в ония дълги роби, не знам как се наричат.
Много неприятен недостатък, имам фетиш към дългите крака. Joy
Но пък красивите им лица доста компенсират.
Повече се притеснявам от себе си, започнах да харесвам някакви дечица, като Allen Deng. Grin

Xing Zhao Lin

# 279
  • Мнения: 790
Неприятен недостатък е, да. На мене ми боде малко очите, защото първото нещо, което гледам при мъжете е задник и крака.

Голямо предимство е, че са слаби и нямат косми. Направо са супер. Но не са източени ... Повечето имат дълъг торс и по-скъсени крака.

Оф, отвратителна съм, знам. Но гледам всички подробности. И много ги гледам.

Установих, че не е вярно, че нямат бръчки. Чанг Хьок има бръчки, като се хили, но е мнооооооооо хубав. Ох, направо картиииииинка.

И как говори, а как се смее ... не не не, направо мааааааания:

Много ви моля, вижте гооооооо:


Голям срам, като тийн съм. Одеве си мислех, че като стана на 70 години, ще продължавам в същия дух. Дано не ми отслабне много зрението hahaha

МоарейнД, пусни си 1-ва серия на The Slave Hunters. Няма да съжеляваш. Много убави мъже. Ама мноооооого.

# 280
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Ой, не по ред.

Ммм добре , аз от толкоз Майковци се обърках и за всеки случай реших да не иде реч за Майк Хе, че него дружно го делим. Wink

Смейте се вий, ама като ви казвам че съм назад с материала/новини-колажи-жълта преса-въобще български медии. Ей на , сега се просветих. И ще мрънкам , хубус ми е  без тях  Crossing Arms

По- пресните попълнения на далекоизточния фронт да дерзаят. Като прочетох имат още много какво да гледат и ще се смеят след време на себе си за това какви са ги мислили   корейците/корейките/японците/.......

Японския ми гуру Hug. Здраве да е. Имаме запаси а и тъкмо преводачите да се сетят за старите си и зарязани проекти, а такива на японския фронт бол. И те имат запаси, да дерзаят Mr. Green

Бел, какви са тези кръстоски?! Няма сега да се занимаваме с геноми. Гледай кво става, току някой щам вирус мутира и корона нагло носи. Wink. И не си странна Hug.

Последна редакция: пт, 03 апр 2020, 16:03 от Шошулчо

# 281
  • DE
  • Мнения: 9 068
Mike He не остарява добре, очичка се.
Скрит текст:
Най-хубав беше в периода
Скрит текст:
Докато други стават все по-хубави с годините Heart
Един Барон, например, като млад беше приятен млад мъж, като поостаря направо пръскаше харизма и сексапил, в роля де. Видяхме го какво егоцентрично човече е.

Китайските млади актьори са и дългокраки и високи и изключително красиви и много, много, нрочно ги избират такива, а повечето са и талантливи Laughing

# 282
  • MJF
  • Мнения: 8 585
дането, тез високите на китайския фронт малко и към кънките да ги заделят предлагам. Там е зле положението ръстово , пък едни спортни дуети си имат.

# 283
  • Мнения: 790
Момичета дайте линк или снимки.

Да видя, за кого говорите, че съм обзета от някаква мания в момента.

Дано да ми мине и да се върна към моята любов европейците.

Кои са тия кънки? Satisfied

# 284
  • MJF
  • Мнения: 8 585
Elena Pau 663353, привет.
Горе в скритото дането даде Майк Хе като снимки.
Май новите попълнения още не са стигнали въобще до Джи да речем - So Ji-Sub- човек плувец, спортист всичко си му е наред като външни параметри.
"Кънките" имах предвид фигурното пързаляне. Китай има традиции в дисциплината спортни дуети. Но дори сегашните световни шампиони Суй --Хан са миньони за тази дисципина и изключение.

Общи условия

Активация на акаунт