Анатомията на Грей - Тема №26

  • 39 080
  • 744
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 478
Това означава в четвъртъците по принцип Simple Smile

# 181
  • софия
  • Мнения: 4 985
Това означава в четвъртъците по принцип Simple Smile
Усетих, да. Аз като в поговорката “ гладна кокошка просо сънува” Simple Smile

# 182
  • Мнения: 12 398
Лятото е слаб ТВ сезон, тогава никой не си пуска хитовите продукции, защото няма кой да ги гледа Grinning
Ще трябва да потърпим Blush

# 183
  • софия
  • Мнения: 4 985
Така е. И явно съвсем е спаднал интереса след като изведнъж се сетиха да напомнят  по никое време за сериала.

# 184
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А дали ще снимат изобщо с тоя корона вирус и кога? Четох, че изместили Оскарите за края на април 2021, защото можело да няма достатъчно филми за селекция до февруари 2021...

# 185
  • Мнения: 5 478
Това означава в четвъртъците по принцип Simple Smile
Усетих, да. Аз като в поговорката “ гладна кокошка просо сънува” Simple Smile

Тоооочно Grinning И аз бих се зарадвала... Наистина, дали ще почнат скоро да снимат?

# 186
  • Мнения: 15 512
Здравейте момичета. Вчера приключих с наваксването на 16-ти сезон и искам да попитам няколко неща:

1. В Замунта сериите са до 21 - това ли е последния епизод от 16-ти сезон или просто там не са качени останалите?
2. Каква е причината да махнат Алекс?
3. Някой назад писа, че е имало скандал с Изи и затова е махната - може ли да споделите какво е станало с нея, че това съм го пропуснала

Честно казано изобщо не съм очаквала, че между Помпео и Демпси е имало напрежение - толкова страст и любов имаше между Мередит и Дерек. И да си кажа болката - много мъчно ми стана, че така съсипаха ДеЛука. Защо трябваше да го разболеят така. Толкова е хубаво това момче и такава хубава двойка бяха с Мередит. Явно новия педиатър го гласят за нея, обаче лично на мен това изобщо не ми харесва. А и се чудя, сега, когато Алекс го няма - Джо с кой ще я съберат. Можеше с Линк /той е голям сладкиш/, но него нали го вързаха с Амилия, та за Джо никой не остана

# 187
  • Мнения: 12 398
Епизодите са 21. Заради Ковид ги съкратиха.
Изи, всъщност Катрин, актрисата, беше поискала  повече пари нейде там в първите сезони. От продукцията не й дали и тя си тръгна. После се разбрали и тя се върна. После обаче реши, че ще гради кино кариера и напусна окончателно сериала.
За Алекс май никой все още не знае какво се е случило, но го изшиткаха доста набързо. За сравнение Сандра О, Кристина, е знаела още в самото начало на десети сезон, че това е последния за героинята й.

Джо и Линк ми допадат като двойка, а и не съм сигурна, че Линк и Амелия ще пребъдат Grinning

# 188
  • София
  • Мнения: 8 638
Джъстин(Алекс) напусна по свое желание. Имаше някакъв емоционален/психически проблем. Май в клиника отиваше. И все си мисля, че можеше да заснемат някакви по-нормални сцени за сбогуване.
Линк и Джо мисля, че са чудесна двойка и много щяха да си паснат, ако бебето се беше оказало на Оуен. Много тъпо завъртяха нещата. Ако беше на Оуен, може би щяха да се съберат с Амелия. И Теди с Корасик. Ама не...трябва да има още обърквации.
 
Тези дни гледах разни видеа и снимки на Лекси и Марк...много мъчно ми стана, бяха ми любимата двойка. Те и Оуен с Кристина.

# 189
  • Мнения: 15 512
Тези дни гледах разни видеа и снимки на Лекси и Марк...много мъчно ми стана, бяха ми любимата двойка. Те и Оуен с Кристина.

Много го обичах Марк. Те с Дерек ми бяха много на сърце. Но Марк го харесвах повече с Адисън - бяха, като Барби и Кен. А пък Кристина я харесвах най-много с Бърк - той ми беше мнооого хмммм.... А бе истината е, че и тримата /Дерек, Марк и Бърк/ ми бяха мнооого секси Simple Smile Сега единствения, който ми харесва визуално е ДеЛука, а те взеха, че го направиха психопат - язък Joy Линк не ми е красив, но има нещо много мъжкарско в него
Според мен, обаче последния 16-ти сезон беше най-най-най-слабия сезон до сега. Дано следващия да е по-добър. Интересно ми е дали ще вкарат Коронавируса в сериала и в крайна сметка Мередит на кого "ще я дадат" Simple Smile

# 190
  • София
  • Мнения: 8 638
Едно дългичко видео, но с всичките им моменти https://www.youtube.com/watch?v=IiAOShuCTAo
Много хубава двойка бяха. А Ерик Дейн ми е най-хубавият актьор в Анатомията...като изваден от любовен роман е Satisfied Адисън не я харесвам, никога не съм имала симпатии нито към актрисата, нито героинята.

# 191
  • Мнения: 25 736
За мен Дерек беше прелома на филма. Няма тръпка след неговото напускане. И Марк е готин, но той късно дойде, рано замина  и все тая, но Дерек...ех Шонда...

# 192
  • София
  • Мнения: 8 638
Дерек ми е неприятен на мен(актьорът особено). За мен сериалът се сговняса със самолетната катастрофа. От там нататък все тъпотии и потъване надолу.

# 193
  • Мнения: 15 512
За мен сериалът се сговняса със самолетната катастрофа. От там нататък все тъпотии и потъване надолу.

Да - първата стъпка надолу беше катастрофата. Втората беше напускането на Кристина и последната, която довърши сериала беше смъртта на Дерек. Аз, обаче много, много го обичам този мъж. На мен ми е много красив, а и начина, по който гледаше Мередит беше..... Човек може да си помисли, че наистина е луд по нея. Чак не мога да повярвам, че не са се харесвали особено по време на снимките

# 194
  • Мнения: 25 736
Аз, обаче много, много го обичам този мъж. На мен ми е много красив, а и начина, по който гледаше Мередит беше..... Човек може да си помисли, че наистина е луд по нея. Чак не мога да повярвам, че не са се харесвали особено по време на снимките
Споделям това с 2 ръце.
Уникален актьор, с харизма.

Общи условия

Активация на акаунт