Анатомията на Грей - Тема №26

  • 39 090
  • 744
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 328
Заради деня на благодарността нямаше епизод.Което е много тъпо.Като че ли се опитват все повече и повече да си откажат феновете да гледат сериала.

# 301
  • Мнения: 1 212
Е, то е така всяка година, покрай деня на благодарността, винаги имат почивка, всички сериали..

# 302
  • софия
  • Мнения: 4 985
Не съм много сигурна, кога са го излъчвали, но Анатомията са имали епизоди покрай Деня на Благодарнодтта. Единия беше с онази лекарка при инцидента с Дерек

# 303
  • София
  • Мнения: 11 763
Доста сериали имат почивка, не всички са успяли много да снимат, даже This is us само 4 епизода излъчиха и се връщат чак догодина, и там са с маски в сериала и показват ковидно време. Handmaid's tale чак сега пак възобновиха снимките. Трудна година е и за тях.

# 304
  • софия
  • Мнения: 4 985
Малко излизам от темата за Анатомията ( извинявам се), но  Handsmaid’s tale имат ли нов сезон след втори?

# 305
  • София
  • Мнения: 11 763
Малко излизам от темата за Анатомията ( извинявам се), но  Handsmaid’s tale имат ли нов сезон след втори?

Даа има трети, от преди година, снимат четвърти сега

# 306
  • Мнения: 1 992
Вчерашният епизод
Скрит текст:
Много се изненадах, когато видях Джордж. Скоро очаквам Лекси и Марк да се появят. Дано и стари герои се върнат за малко.

# 307
  • Мнения: 2 328
Боза.Имаше ли нещо с Кормак Хейс ?

# 308
  • Мнения: 1 666
Може ли да споделите линк за субтитри, може и английски за новия сезон, че програмата ми вече не си ги тегли сама.

# 309
# 310
  • София
  • Мнения: 3 776
Скрит текст:
Сезонът върви адски скучно. Мередит дали 20 серии ще седи на този плажж

# 311
  • Мнения: 2 328
От пилотния епизод до вчера не бях пропускала епизод.Нито веднъж за толкова години.Аз съм изключително лоялен фен на сериала.Обаче вече не се търпи.Много е скучен,несвързан,постъпките на героите нямат нищо общо с характера им,вкараха 80% нови лица,които са слаби роли,слаби актьори,няма химия,няма искрица или Криста е некадърна да им направи хубава роля.Ричард Флъд е единствения с хубав потенциал,а тя го ползва за пълнеж.Джакомо каза,че имало много да се наваксва и оправя в отношенията с Мередит,следователно отново ако има романс с Мередит ще е с психически нестабилния Андрю.Много жалко!!

# 312
  • софия
  • Мнения: 4 985
Малко излизам от темата за Анатомията ( извинявам се), но  Handsmaid’s tale имат ли нов сезон след втори?

Даа има трети, от преди година, снимат четвърти сега
с такъв кеф го изтеглих.....а се оказа, че съм го гледала Sad
Има ли някаква идея кога ще пускат 4-ти?

Малко бавно ми върви Анатомията.
Скрит текст:
зарадвах се да видя Джордж (станал е красавец), но не мога да си представя, че при тази невероятна любов, която имаха Мередит и Дерек, той ще и се привиди само толкова (един епизод). На мен лично ми се струва далеч по-логично да е много наситено "времето и" с него. И плажа ми е скучна интерпретация на границата между световете. Ако пък докарат и останалите герои в тази история съвсем ще стане размит момента, който пак казвам - би трябвало да е много наситен с Дерек.

Последна редакция: сб, 05 дек 2020, 13:17 от Амели

# 313
  • София
  • Мнения: 3 776
Голям рев изревах на този епизод. Започвам да си мисля, че няма да продължа да гледам сериала. Страшно ме напряга, а и аз съм си във филм на Ковид темата.

# 314
  • Мнения: 2 272
Страшно ме напряга
И мен.
Вместо да направят нещо оптимистично, те ще наблягат на отрицателните ефекти от КОВИД-а и ще ни навяват кофти емоции! То тези нещо си ги имаме в ежедневието. Пускаме телевизора за нещо, което да ни откъсне от действителността!

Общи условия

Активация на акаунт