Анатомията на Грей - Тема №26

  • 38 845
  • 744
  •   2
Отговори
# 360
  • Вестерос
  • Мнения: 38 198
Ameli, сложи си линка в спойлер, на него пише всичко!

# 361
  • софия
  • Мнения: 4 974
Ameli, сложи си линка в спойлер, на него пише всичко!
извинявам се, писах през телефон и не съобразих.
Благодаря ти, поправих го!

# 362
  • Мнения: 5 478
Момичета, не мога да си вляза в акаунта е Замунда и да дръпна новия епизод. Някой с идея откъде другаде да го сваля?

# 363
  • София
  • Мнения: 11 700
Момичета, не мога да си вляза в акаунта е Замунда и да дръпна новия епизод. Някой с идея откъде другаде да го сваля?

The Pirate Bay, zelka?

# 364
  • Мнения: 5 478
Сърдечни благодарности! Yellow Heart Piratе bay не го бях чувала дори Smile В Зелка ползвах същия акаунт като за Замунда и не ме пуска... Сега свалям и пускам!

# 365
  • Мнения: 1 705
Момичета, откривате ли субтитри на български на последните 2 епизода?

# 366
  • Другата България
  • Мнения: 36 882
За предпоследния има в Адиктед.
Последния още не съм го свалила.

# 367
  • Мнения: 4 966
Последният епизод - направо ме е яд, че си загубих времето!

# 368
  • софия
  • Мнения: 4 974
Много трилър, много нещо.
На мен в началото ми се стори добра идеята ама от един момент нататък се отегчих.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 10:30 от Амели

# 369
  • Мнения: 2 993
На мен пък ми хареса епизодът. Все пак  темата за посттравматичен синдром е много интересна и за това епизодът беше топ за мен. Има една сцена където Амелия добре му каза на Оуен за какво става въпрос и съм щастлива че взе страната на Теди. И да отбвшежа  прекрасно режисираната серия от Кевин.

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 12:53 от Hristina M. Koleva

# 370
  • софия
  • Мнения: 4 974
Скрит текст:
https://www.youtube.com/watch?v=TZKEyJrl8HY

Ще има нови стоплени сърца от срещата със стари герои Simple Smile

то така може да продължат до безкрайност, толкова народ умря в сериала...

Последна редакция: сб, 27 мар 2021, 13:43 от Амели

# 371
  • Мнения: 611
Добър вечер  понеже гледам Анатомията и Станцията рядко забелязах че 2 ма герои от 2 та  сериала са решили да ги съберат говоря за сестрата на Андрю Carina DeLuca и Maya Bishop от другия сериал .Мисля че добре им се получава

# 372
  • Мнения: 1 212
А какво точно е станало с Делука, защото не следя и станцията?
Много плаках снощи на 8 епизод... Много тъпо го направиха с него, не е честно....
Аз едва сега наваксвам епизодите, след дългата пауза, вече нямам желание да гледам... Много е тегав този сезон...

# 373
  • Мнения: 2 021
Аз този сезон съм гледала само първи епизод. Но мисля утре да го почна и да го изгледам тези дни, докъдето е излязъл. Гледам и Станция по прицип, но и нея този сезон не съм.

# 374
  • Мнения: 5 478
Де Лука видя в болницата една жена, която се занимаваше с трафик на хора. Това още от предните серии се беше появила, даже дали не и от предишния сезон. Тогава доведе едно момиче за лечение и Де Лука надуши каква ѝ е схемата, но никой не му повярва. Сега пак я видя на паркинга и е тръгнал да я преследва, но "съдружникът" й го е нападнал (дано не греша, може и тя да беше, да ме поправи някой Grinning)

Общи условия

Активация на акаунт