Анатомията на Грей - Тема №26

  • 38 851
  • 744
  •   1
Отговори
# 420
  • Другата България
  • Мнения: 36 883
В адиктед субтитрите здраво са зациклили, вече няма и мераклии да превеждат.
Някой да има субове за последните епизоди?

# 421
  • Мнения: 12 381
Щом и аз не гледам новите серии значи е е на добре работата. Пък с ковид серииите си толкова да ми дотегнаха, че нямам думи.

Още колко серии остават от този сезон?

Вчерашният епизод беше последният за сезона.

Гея, истинско си е това Simple Smile

# 422
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Гея, истинско си е това Simple Smile

Т.е. Мер не сънува нещо?

# 423
  • Sofia
  • Мнения: 1 693
Никой не сънува, реалност е👍

# 424
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 587
Ок, мерси много!

# 425
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
И аз не съм гледала последните 5,6 серии, а винаги първо това гледах.

# 426
  • Мнения: 698
И аз да се включа. Също не съм гледала последните няколко серии, а и май няма изобщо да ги гледам и ще приключа със сериала. Видях няколко видеа в ютуб с най-важните събития от тези серии и никак не ми грабнаха интереса, а като си спомня с какво нетърпение съм чакала преди ...

# 427
  • София
  • Мнения: 8 616
В профила на Кевин Маккид една жена питаше как снимат епизодите и при прениерата колко са завършени.
Това е отговорът(предполагам, че някой асистент пише, не самия Кевин)
"Jess Arbisi Typically (in a non pandemic year) actors go back & production starts back up in mid July. It takes about a month to film a single episode, which includes pre-production, actual filming, and post-production. There are generally three episodes in production at the same time. There are about four episodes finished production by the time of the Season Premiere in late September.

The mid season break of **airing** new episodes is usually around Thanksgiving through late January or early February. Even though there are no new episodes on your TV during this time the actors and production is still on going.

One reason there is a mid-season break, in addition to the holidays just generally being a busy time, is because production time is needed to complete more episodes & get them "in the can". Since each episode takes a month to complete but new episodes air weekly, the number of episodes fully completed is quickly diminished once the show starts airing on television.

The actors and production usually only take a week or two off right at Christmas and New Years. They are still otherwise filming new episodes for the early February mid-season return.

Production winds down in late April before the typical season finale in mid May. So total, the actors get about 2 months hiatus. This is there time to do other projects and recover from very long production days.

In Hollywood the standard day is no less than 12 hours but more often about 16 hours per day. The crew works longer hours than actors. "Turnaround time" (the legally required time one must have off before reporting for the next work day) varies and is determined by your job title and various Union and labor contracts.

TEAM MCKIDD "

# 428
  • Мнения: 4 200
А сега ми кажете до кой епизод стигнаха Fox Life, че май съм проспала няколко. И къде ги повтарят? За последния сезон иде реч...

# 429
  • Мнения: 2 994
Fox Life излъчиха последния 17ти сезон на сериала. Сега повтарят стари сезони.

# 430
  • Мнения: 4 200
Fox Life излъчиха последния 17ти сезон на сериала. Сега повтарят стари сезони.
Колко епизоди са в 17 сезон?

# 431
  • Мнения: 2 994
17 епизода

# 432
  • MJF
  • Мнения: 330
Някой може ли да ме насочи откъде да се снабдя със субтитри за 14, 15, 16 и 17 епизод Simple Smile

# 433
  • Вестерос
  • Мнения: 38 199
Изтегли бисиплеър , той си ги тегли сам

# 434
  • Мнения: 5 478
Някой гледа ли вече първия епизод от сезон 18?

Общи условия

Активация на акаунт