Коя млм компания да избера

  • 25 278
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Била съм в 2 МЛМ компании но нямах успех, защото има пренасищане на пазара и вече всеки втори е представител към тях. От няколко месеца съм в нова за България компания, предлагаща много ефикасни почистващи препарати. Станах представител, за да мога да си ги купувам на по-ниска цена, но покрай мен и близките започнаха да се интересуват като виждаха какъв е ефекта. И от уста на уста... горе-долу за тези няколко месеца си изкарвам грубо към 250-300 лева и то без кой знае какви усилия. Определено МЛМ не е за всеки, трябва желание и постоянство. Сега 300 лева, след време и повече. Доволна съм. Който има желание мога да разкажа и повече.
Аз пък съм в не нова, но доказала се МЛМ компания в България и мога да кажа, че проблемът за развитието не е пренасищането на пазара, а основно некомпетентността на хората да комуникират. Работим с доказала се във времето система на работа, разработена от екипа, с който работя и това е второто най-добро и полезно нещо след качеството на продуктите, които предлагаме.

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 36
Компанията която избрах аз е АкваСорс 🙂 екипа с който работя е страхотен, а най важното нещо в МЛМ е да попадне на знащ спонсор и сплотени екип. Много съм доволна. Да, регистрацията се заплаща, но сумата си я възтанових още на първия месец. Изключителното много се радвам че попаднах в тази фирма с точно този екип. Ако някой има интерес ще обясня всичко за компанията и за работата към нея.

# 17
  • Мнения: 382
Пак съм аз. Все още не съм се захванала с никоя млм фирма.
Направи ми впечатление, че повечето не предлагат договори за работа и твърдят, че не било нужно да се декларират данъци!?
Ама как така? Защо не ги закачат?

# 18
  • Мнения: 10
Пак съм аз. Все още не съм се захванала с никоя млм фирма.
Направи ми впечатление, че повечето не предлагат договори за работа и твърдят, че не било нужно да се декларират данъци!?
Ама как така? Защо не ги закачат?

Разбира се,че се плащат данъци за приходи. Но когато си в ниските нива бонуса ти се изплаща като отстъпка някаква. Трудов договор няма никъде, това не е работа в която си задължен всеки месец да изпълняваш даден оборот,примерно. Предполагам,че в повечето млм компании е така.

# 19
  • Мнения: 27
Аз също се занимавам с този тип бизнес. До определени нива и суми получаваш като физическо лице. След това регистрираш фирма и тогава си се плащат данъци. Всичко е легално и честно. Поне при нас. В тази сфера ти печелиш и аз печеля, но ако аз спра и нищо не правя, а ти се развиваш - аз не печеля от това, печели този, който се развива.

# 20
  • Мнения: 1 847
Мнения за Winners group ако сте ги чували. Наскоро един "стар приятел" се свърза с мен да се видим уж. Таа, кат дойде с костюма изтупан. Започва да ми предлага някаква схема свързана с това да мисля кога ще се пенсионирам и дали ще имам хубава пенсия. Изключително нагло поведение и грозно....
Друга, за която се сещам CashBack World представител в България едно мазно македонче, което постоянно ти повтаря "Ако видиш 50 лева на земята, ще ги видиш или ще ги ритнеш", друго което знам, е че провеждат някакъв мини семинар всяка сряда примерно, където гледат едно и също и този македонец говори едно и също. "Пробитите мозъци" ти казват- като четеш книга, няма ли да я разбереш повече след като я прочетеш 2 пъти... Grinning

Супер смешни са ми всичките тия схемички и пирамидки. /нищо лично/


***По повод написаното за CashBack World - искам да ви кажа, че това е МЛМ, в което инвестираш средства/колега инвестира горе долу 10-15 хил лева/, парите си ги изкара от бригада в САЩ като тия пари се избиват супер бавно предвид факта, че ти отнема и време и дефакто печелиш по някви мижави стотинки.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 21:16 от shokomen

# 21
  • Мнения: 2
Здравейте , четейки коментарите по темата и въпроса Ви: относно МЛМ компаниите , много зависи какъв е бизнес плана и какво от предлагането Ви допада , за да прецениете , кое е удачно за Вас.Относно Уинърс груп , това е компания , която е финансов брокер с разрешение както от КФН и БНБ и си партнира с водещите в БГ финасови компании - банки , застрахователи и т.н.Всички хонорари/комисионни / се заплащат по банков път , което веднага отговаря на въпроса за данъците и т.н. с две думи - всичко до стотинката се облага с данъци  и т.н. , според действащото законодателсво. Относно наглия стар познат с Пенсионните решения от Уинърс  - всички попадаме на нагли хора доста често във всякави сфери, за това отговорността е на отделната личност ... И решенията , които предлага компанията не са само пенсионни ... иновативния бизнес модел и комплексната услуга са много полезени за всеки който желае да вземе информирано решение относно личнито си развитие и средства  , без значение от сумите им.

# 22
  • Мнения: 1
Мнения за Winners group ако сте ги чували. Наскоро един "стар приятел" се свърза с мен да се видим уж. Таа, кат дойде с костюма изтупан. Започва да ми предлага някаква схема свързана с това да мисля кога ще се пенсионирам и дали ще имам хубава пенсия. Изключително нагло поведение и грозно....
Друга, за която се сещам CashBack World представител в България едно мазно македонче, което постоянно ти повтаря "Ако видиш 50 лева на земята, ще ги видиш или ще ги ритнеш", друго което знам, е че провеждат някакъв мини семинар всяка сряда примерно, където гледат едно и също и този македонец говори едно и също. "Пробитите мозъци" ти казват- като четеш книга, няма ли да я разбереш повече след като я прочетеш 2 пъти... Grinning

Супер смешни са ми всичките тия схемички и пирамидки. /нищо лично/


***По повод написаното за CashBack World - искам да ви кажа, че това е МЛМ, в което инвестираш средства/колега инвестира горе долу 10-15 хил лева/, парите си ги изкара от бригада в САЩ като тия пари се избиват супер бавно предвид факта, че ти отнема и време и дефакто печелиш по някви мижави стотинки.
Не ви е предлагал "схема", а дългосрочен инвестиционен план, който всъщност на запад е доста разпространен. Но хората там имат финансова култура за разлика от нас за жалост...
 Все пак познавам работата им и знам, че работят с гигантите на световния пазар като МитЛайф и Булстрад. Те не взимат вашите пари, ако това си мислите, те са посредник. Същото като SDI, но с много повече продукти и определено по-успешни. Не е типичен млм, защото там можеш да продаваш без да правиш екип и то продукти, които наистина се използват, като общото застраховане примерно.

# 23
  • Мнения: 1
Мнения за Winners group ако сте ги чували. Наскоро един "стар приятел" се свърза с мен да се видим уж. Таа, кат дойде с костюма изтупан. Започва да ми предлага някаква схема свързана с това да мисля кога ще се пенсионирам и дали ще имам хубава пенсия. Изключително нагло поведение и грозно....
Друга, за която се сещам CashBack World представител в България едно мазно македонче, което постоянно ти повтаря "Ако видиш 50 лева на земята, ще ги видиш или ще ги ритнеш", друго което знам, е че провеждат някакъв мини семинар всяка сряда примерно, където гледат едно и също и този македонец говори едно и също. "Пробитите мозъци" ти казват- като четеш книга, няма ли да я разбереш повече след като я прочетеш 2 пъти... Grinning

Супер смешни са ми всичките тия схемички и пирамидки. /нищо лично/


***По повод написаното за CashBack World - искам да ви кажа, че това е МЛМ, в което инвестираш средства/колега инвестира горе долу 10-15 хил лева/, парите си ги изкара от бригада в САЩ като тия пари се избиват супер бавно предвид факта, че ти отнема и време и дефакто печелиш по някви мижави стотинки.



По повод winners мисля, че е добре да ти внеса малко яснота. Съгласен, че поведението е меко казано аматьорско. Но - няма дори и момент на схема или каквото и да е. Няма как да има. Нищо не инвестираш. Има един начален семинар. После обучения, които са безплатни.  Фирмата е м/ународна и е от 5 г в България. На запад отдавна финансови продукти се предлагат чрез мрежов маркетинг. На нашият пазар имаше нужда от такива услуги. Консултанска дейност във всички сфери на финансите. Това е целта им. Имат си екип специалисти и това е.

# 24
  • Мнения: 1
Здравейте,

Изборът на МЛМ (мрежов маркетинг) компания е предизвикателство, което не може да бъде подценено.

За да изберем правилната МЛМ компания трябва да вземем предвид различни фактори.

Някои от тях са: История на компанията, нашите силни страни, продукти, които обичаме да консумираме, спонсор, маркетинг план, статус в обществото и много други.

Освен това, редица фирми и/или или МЛМ екипи използват измамни тактики, за да привлекат нови участници, така че необходимо е внимателно изследване и анализ на пазара преди да изберете МЛМ компания, за да се избегнат потенциални рискове и разочарования.

Поради тази причина написах статия с изчерпателен списък на мрежови компании в България и по света.

Там съм описал плюсовете и минусите на някои от най-прочутите МЛМ компании.

Предполагам, че няма как да поставя линк към статията защото може би не е прието в форума, така че остава вариант да ви я пратя на лично съобщение, ако някой има сериозен интерес.

Общи условия

Активация на акаунт