Моля за съвет (лапароскопия - къде? бел. мод)

  • 1 137
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте момичета, предстой ми да правя лапароскопия и се двоумя в коя клиника да я направя - в Шейново или в бившата Тина Киркова. Не съм от София и нямам никаква представа и за двете. Ако някоя от вас е правила там лапароскопия, нека да сподели впечатленията си и колко пари е платила, дори ако е била по касата и за какво?

Последна редакция: пн, 07 авг 2006, 11:00 от Tаня

# 1
  • Мнения: 1 320
Съветвам те да си избереш лекар, който ще я направи, а не клиника. Аз правих при доктор Стаменов /www.invitro-bg.com/. Моята лапароскопия беше в края на октомври 2005 г. Когато аз избирах първоначално мислех за д-р Попов от Шейново или за д-р Стаменов. В крайна сметка избрах д-р Стаменов, защото с него продължих и цялото лечение на стерилитет. За лекарите в Тина Киркова, които правят лапароскопии нищо не мога да кажа. Имаше оплаквания от лоши хигиенни условия там.
Виж тук:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5422.0
И изобщо тук има много за четене:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=5.0
Успех!

# 2
  • Мнения: 83
В Шейново, д-р Попов!
 П.с. в Зачатие ти отговорих по-подробно, освен ако не бъркам нещо, де Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 029
В Шейново, д-р Попов!
 П.с. в Зачатие ти отговорих по-подробно, освен ако не бъркам нещо, де Embarassed
Виа е спец по лапароскопиите! Mr. Green
Аз също ще правя при него, но ще пиша след това.Успех!

# 4
  • Мнения: 5
МОМИЧЕТА, БЛАГОДАРЯ ВИ ЗА ОТГОВОРИТЕ. ЗНАМ ЧЕ ДОКТОР ПОПОВ Е ДОБЪР, НО ЗНАМ И ЧЕ СИ ТЪРСИ ПАРИ ЗА ОПЕРАЦИЯТА /ОКОЛО 400 ЛВ./ И ТО ПРИ ПОЛОЖЕНИЕ , ЧЕ Е ПО ЗДРАВНАТА КАСА. ВИЕ КАТО РАБОТИТЕ, ПОЛУЧАВАТЕ ЗАПЛАТА, А НЕ СИ ТЪРСИТЕ ДОПЪЛНИТЕЛНО ОТ ВСЕКИ ЗА СВЪРШЕНАТА ОТ ВАС РАБОТА, НАЛИ ТАКА?  А ТЕЗИ ДОКТОРИ, НА КОИТО НЕ ИМ СТИГАТ ПАРИЧКИТЕ, ДА СИ ОТВОРЯТ ЧАСТНА КЛИНИКА И ДА СИ РАЗТОВАРВАТ БОГАТИТЕ КЛИЕНТКИ. ЖЕСТОКО Е ДА СИ ТЪРСИШ ПАРИ ОТ ЖЕНА, ИДВАЙКИ С НАДЕЖДАТА ДА Й УВЕЛИЧИШ ШАНСОВЕТЕ ДА СТАНЕ МАЙКА, АБЕ ТЕЗИ ХОРА ЗНАЯТ ЛИ ВЪОБЩЕ КАКВО Е БОЛКА? А НА ВСИЧКИ ВАС ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ УСПЕХ И ДАНО ГОСПОД ЧУЕ МОЛБИТЕ НИ

Общи условия

Активация на акаунт