Дубай - тема 15

  • 64 878
  • 898
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 359
Момичета,

А някой от вас ходил ли е скоро с дете на 4г и как успявате да накарате детето да е с маска през цялото време?

Мисля, че няма да е проблем да я носи, но не вярвам да издържи целия ден, все пак е дете, ще я дърпа, ще се свлича и аз вместо да си почина, ще следя постоянно дали маската е на лицето!

Та по-скоро ми се иска да чуя отговор, че за децата маските не са задължителни, както в тук, но ме съмнява да е така...

# 241
  • София
  • Мнения: 57
Здравейте,
Имам въпрос относно сафарито в пустинята, малко прозаичен, но с какво е най-подходящо да се обуе човек, предвид ходенето в пясъка - маратонки ок ли са?
Интересни са ми препоръките на хора, които вече са го преживели, за да съм подготвена. А също така вечерта там колко студено ориентировъчно става - лека връхна дреха ли е добре да се носи или нещо тип дънково яке?
Предстои ни живот и здраве ходене в средата на месеца, ако всичко е наред. Simple Smile

# 242
  • София
  • Мнения: 378
Аз бях със сандали- ниски точно защото по този пясък с маратонки не си се представям а и са лесни за събуване
Даже вечерта също си ходих боса до шведската маса защото беше пясък навсякъде. ММ беше с маратонки но си ги събу по дюните. За вечерта си бях взела тънка жилетка , той тънко яке но не ги използвахме беше си доста топло но все пак е хубаво да имате за всеки случай защото не знаете на дали няма да се появи някой вятър

# 243
  • Плевен
  • Мнения: 339
Здравейте,  предстои ни пътуване до Дубай на 11.04., резервирахме кола под наем, но установихме, че кредитната ни карта е с валидност до м. 05/21. В общите условия прочетох, че картата трябва да е с валидност поне 6 месеца. Разполагаме само с въпросната кредитна карта и други дебитни. Възможно ли е с плащане на депозита с друга карта или ще ни откажат резервацията на място?

# 244
  • Мнения: 737
Здравейте,  предстои ни пътуване до Дубай на 11.04., резервирахме кола под наем, но установихме, че кредитната ни карта е с валидност до м. 05/21. В общите условия прочетох, че картата трябва да е с валидност поне 6 месеца. Разполагаме само с въпросната кредитна карта и други дебитни. Възможно ли е с плащане на депозита с друга карта или ще ни откажат резервацията на място?
100% само кредитни карти приемат. Друг метод на плащане не става. Не мисля, че ще има проблем след като ви е валидна картата. Но и нямате друг избор освен да пробвате с тази

# 245
  • София
  • Мнения: 57
Здравейте, тези, които са пътували с FlyDubai в кои лаборатории правихте ПСР теста? Само такива от списъка на FlyDubai или която ви беше удобна?

# 246
  • София
  • Мнения: 378
Здравейте, тези, които са пътували с FlyDubai в кои лаборатории правихте ПСР теста? Само такива от списъка на FlyDubai или която ви беше удобна?

В Рамус си ги правихме . Попринцип вс лицензирани май са в списъка. Важното е да има дата отговаряща и печат. Малко преди да стигнете граничен контрол седят няколко момчета и ги гледат, но те гледат на хиляди надали имат в главата си всички лаборатории

# 247
  • Мнения: 1 804
Някой успя ли да се регистрира в приложението Smart Dubai Covid19 ?

# 248
  • София
  • Мнения: 378
Изобщо и не сме се регистрирали
Сетих се че трябва мак на връщане в самолета 😂

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 339
И ние не сме се регистрирали, никой не и е питал за него. Върнахме се миналата седмица от Дубай.

# 250
  • Мнения: 1 804
Признават ли дубайските тестове или тук си правихте ?

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 339
Признават ли дубайските тестове или тук си правихте ?
Ние конкретно си правихме PCR тестове тук, но в самолета имаше хора с тестове направени в Дубай и нямаха никакви проблеми, минаха много бързо.

# 252
  • Мнения: 1 054
какво ще кажете за планирано пътуване за зима - декември 2021 до Дубай, но полетите са през Абу Даби, пък за сега там е с карантина?

# 253
  • Мнения: 9 903
Просто е безсмислено рано да го планирате. А и полетите не са тръгнали, те трябваше още миналия декември да почнат.

# 254
  • Мнения: 1 054
Просто е безсмислено рано да го планирате. А и полетите не са тръгнали, те трябваше още миналия декември да почнат.
Има ги налични на сайта на уиз ер, ако ги отменят ще върнат парите като ваучер, те и без това всичко ни е на ваучери от вече една година от отменени пътувания. все някога трябва да стане. Експо 2020  ще стартира тази година надявам се.

Общи условия

Активация на акаунт