Запек при бебе

  • 677
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте мами, имам нужда от съвет! Малчо не се е изхождал два дни. Не съм променяла нищо във храненето. На 4 месеца на смесено хранене сме, до сега не е имал проблем. Правя масаж на коремчето, крачетата все едно кара колело, слагам топличко и доста пъти пробвах с термометърчето, но безуспешно... моля дайте съвет, плаче напъва се и съм отчаяна

# 1
  • Мнения: 2 560
Има клизмички за бебета. Аз не бих го оставила, щом очевидно се мъчи и изпитва дискомфорт.

# 2
  • Мнения: 16 871
Обади се на педиатъра да ти препоръча или клизмичка или свещички. Но стига си му пъхала тоя термометър, отвратително е, от къде я вадите тая практика масово Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 18 973
Смесено хранене - на кърма и АМ, или си го захранила вече?

Моята при захранването получи запек.

# 4
  • Мнения: 198
Здравейте, моят син е на 7месеца. Захраних го с глутенова каша преди 5 дни. Всичко си беше нормално до скоро... Дневното му меню е 9ч- 200мл.кърма; 12ч-зеленчуково(или месно) пюре; 15ч-180мл. АМ; 18ч- Глутенова или безглутенова каша с плод;   21ч -180мл.АМ... Обаче бебчо се изхожда през ден, в повечето случаи са топченца и доста силно се напъва. Обаче пък си има апетит и не виждам да има болка от нещо?

Общи условия

Активация на акаунт