Изтичане на дебитна карта

  • 688
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте,
 
 
Дебитната ми карта изтича скоро и в момента нямам възможността да я подменя. Въпросът ми е дали мога да използвам катрата за покупки в деня на изтичане или е до денят преди него. Тоест, ако ми изтича на 23.03, мога ли да я използвам и на 23.03 или до 22.03. Разпитвах приятели и получих всякакви отговори и реших да попитам и тук. (Към банка Raiffeisenbank е картата.)

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
Можеш. Датата написана за краен срок е последния ден, в който ще е активна.

# 2
  • Мнения: 960
Обърни се направо към банката. Предполагам ще измислят вариант, пти който могат да я доставят и до адрес новата карта.

# 3
  • Мнения: 40 832
Моята дебитна е на ПИБ, нова се издава автоматично и по подразбиране трябва да си я взема от офиса на "Стамболийски". Мога обаче да отида в кой да е удобен ми офис и да поискам да я доставят там. Удобно е.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 990
Банките работят, обърнете се към кол центъра им, за да разберете откъде да си вземете новата пластика.

# 5
  • Мнения: 1 457
валидна е до последния ден на месеца включително - т.е. ако на картата е отбелязано 03/20, ще е валидна до 31.03.2020.
Естествено най-добре е да се пита конкретната банка, може да имат други условия..

# 6
  • Мнения: 4 808
Щом е на Райфайзен, още преди крайния срок на изтичане на картата, новата вече ще е готова и ще ви чака в офиса. Кофти е това, че се издава в офиса, в който е издадена първата ви карта в тази банка и изобщо не са гъвкави по този въпрос, поне доскоро не бяха. Имах колега, който за кратко е живял в град на другия край на България и при подмяна на картата твърдяха, че трябва да ходи да си я взима оттам, не можело да я получи в друг офис, големи разправии бяха докато си я получи. Картата важи до последния ден от месеца, както са ви писали по–нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт