Ден 1736 от изолацията (забавната тема)

  • 178 637
  • 2 229
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Майничка
  • Мнения: 12 581
При нас днес сутринта детето направи гофрети, на обяд ММ се опита да надмине вкусните кюфтета на майка си (и почти успя), довечера сме на винце и сирена ... от мен се иска само да ям, да прибелвам доволно очи и да муча възхитено...

# 1 051
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 772
Аз не мисля, че се прави на световен лидер като е казал, че няма да пътуват никъде. Ако положението се влоши и няма полети ще ги видя къде ще идат. И изобщо на цялата ситуация в момента само тотален олигофрен може да реши да ходи някъде зад граница. После ще има рев " България ни остави заклещени на летищата, не можем да се приберем". Да, не могат да забранят бригадите, но могат да затворят границите за неопределен период от време.
че те границите на САЩ са затворени, хотелите/ресторантите също...къде ще ходят хилядите студенти?

# 1 052
  • Варна
  • Мнения: 5 145
Надявам се да приемате нови попълнения и емигранти от съседната тема. Simple Smile Там няколко пъти опитах да разведря обстановката с майтапчийски клипчета, но ме изтриха.
Тук нахлувам с откритието, от къде идва коронавирусит и начинът завинаги да се избавим от него. Simple Smile
Скрит текст:


Лично на мен това клипче ми идва повече просташко, от колкото смешно, забавно или разведрително.

Иначе аз гледах  репортаж, в който питат циганка дали си мие ръцете, дали я е страх от вируса и такива неща, и тя вика - Циганите нямаме вирОс, само бУлгарите имате... Laughing 
Ми няма да се очудя, ако е права жената. Те тия са като хлебарките. И радиацията не ги лови. Grinning

# 1 053
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277

# 1 054
# 1 055
  • Мнения: 2 220
Аз съм на принципа, че не съм ресторант. Каквото сготвя, това ще ядат. Ако някой капризничи, да си сготви.
По принцип и аз съм на тоя принцип, ама ми е за малкото. Не мога да го оставя без манджа. На свекървата детето да се оправя, колко сме карали на филии и салати.

# 1 056
  • Мнения: X
Бе само мен ли ме дразни тоя Мутафчийски.
Днес съм ядосан мъфин .
Не само теб. Няма да се обяснявам защо не го дишам, че хубава тема отидЕ.
Аз съм изтощени боровинки със заквасена сметана.
Днес чистих, готвих, къпах се, направо се смлях, сега ще почивам.
Да, в другите теми трият смешките за короната, само тук може.
Навсякъде всички са психясали, сериозни, не могат да дишат от паника и шегите не се посрещат добре.

# 1 057
  • Мнения: 10 796
Цитат
Навсякъде всички са психясали, сериозни, не могат да дишат от паника и шегите не се посрещат добре.
Да, във Фб почнах едно предизвикателство с песни всеки ден, пусках тези картинки, дето ги пускам тука, базици, някакви ведри неща... Ама лайковете не са много. Не че ми е за лайковете, просто хората тотално са изтрещяли... Цялата ми стена е пълна с инфо за коовид19, с клипове на ковчези, стрдащи и умиращи хора.. А, аз съм е така Flushed
Трябва да се съхраним и психически, не само физически, но явно хората не го разбират още... Както и да е... радвам се, че я има темата и, че ви има вас, да се посмеем, да се разведрим Simple Smile Heart

# 1 058
  • Мнения: 2 830
Тази вечер съм щастливи пържени костурчета с бира. Защо щастливи!? Защото ще ги пържи ММ. Smiling Imp
А аз ще си представям, че съм на язовир в Родопите. Stuck Out Tongue Winking Eye
Наздраве! :beer

Скрит текст:

# 1 059
  • Мнения: 1 489
Добър вечер и от мен! Ще правя руло "Стефани", ама не мога да не ви нагледам. Днес ходихме да пазаруваме и до гората на разходка. Докато се движихме из града, стигнах до следното заключение- само ромите и възрастните не знаят за извънредното положение! Други хора няма по улиците, само те. И не изглеждат да пазаруват- бабите вървят по 2 по 3 и си говорят, нямат чанти.

Та ние напазарувахме, казвам ние, защото детето и ММ стоят в колата, а аз влизам набързо въоръжена с маска и дезинфектант. На малкия взех някои нови неща за занимавка, че идват нови дни вкъщи.
В гората беше разтоварващо. Готова съм за следващите дни в изолация.

Стискам зъби и отивам да мия чинии. Оммммм

# 1 060
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Сигурно ще те изненадам, но няма смисъл да вярваш на всичко, написано във фейса. Голяма част от тях са къде забавляващи се тролчета, къде поставени хора с определена цел. Някои го правят и с цел да се покажат - едните колко са съвестни, другите - колко са смели. Проверявай си източниците просто, а другите отсвири.

# 1 061
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 772
А защо дават данните на база мъже, жени. Къде останаха другите полове или пак се върнахме към басовите?

# 1 062
  • Мнения: X
Бях се регистрирала в Каучсърфинг наскоро, щото обмислях всякакви варианти за спане в Белгия, че са им много скъпи хотелите. Намерих де, ама както и да е. Онзи ден гледам някакъв бразилец ми писал че планира пътуване из Европа и мога ли да го настаня за 5 дена....  Joy Ентусиаст...
Скрит текст:

Хаха, той е и готин. Не го връщай човека, все някъде края на лятото ще стане и неговата работа сигурно. Joy

# 1 063
  • Някъде там
  • Мнения: 16 055
На нас гората ни се размина, други дейности вършихме.
Вчера като са ги водили без мен на разходка кучето, явно са напипали гнездо на кърлежи и няма да ви казвам горкичкия на какво приличаше, колко кърлежи му извадих. Този месец на мм се падаше да му даде хапчета и да му сложи капки и забравил.
Аз имам навика да го проверявам след всяка разходка, но те не са. Добре че видях един на носа му. Та цял следобед с това се занимавах. Сега всичко е напръскано с препарат и дано повече не го нападат, че така жално гледаше, личеше си че не е окей.
Прегледах и домочадието, че ме хвана страх, но всичко е точно.
Утре сме решили да си правим предизвикателство. Никой няма да има право да отваря хладилника и шкафа със сладки неща, освен за закуска обяд и вечеря. Който не издържи ще готви за другите три дни. 😊 На мен не ми пречи да готвя ама предпочитам да ме отменят та ще се опитам да издържа. 😊

# 1 064
  • София
  • Мнения: 5 717
Аз съм втори ден с главоцеп. Мисля, че прекалявам с ваксината. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт