Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 114
  • 735
  •   1
Отговори
# 495
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Знаете ли дали клона на банка ДСК в Мол Пловдив работи? Много ще ми е удобно, ако работи, защото само там имат работно време и в събота.

# 496
  • Мнения: 2 622
Работи, но ако помня правилно до 18:00 часа.

# 497
  • Мнения: 54 404
Ако сте бивш клиент на Експрес банк, техните клонове също работят като клонове на ДСК.
Банкоматите им също.

# 498
  • Мнения: 27
Кое е бюрото по труда за район централен? Една приятелка с малко дете ме помоли аз да и занеса документите, дали ще мога ги подам или трябва всеки лично да си ги носи?
Може да ги изпрати по мейл.
Как става по мейл, какви документи трябва да изпрати? Ако не те затруднявам, може ли малко по-подробно.
А на какъв адрес се намира бюрото по труда за район централен?
Питам така, малко неориентирано, защото аз никога не съм била безработна и не съм ходила там, а приятелката ми дълги години беше в Испания и не знае нищо тук.

# 499
  • Мнения: 10 384
Едно е Simple Smile

Общи данни
Населено място: гр. Пловдив
Адрес: ул.Чернишевски 3
Телефон за информация: 032/649640;032/601040
Работно време: 8.30-17.00
Email: dbt611@zaetost.org

# 500
  • Мнения: 7 708
Ако сте бивш клиент на Експрес банк, техните клонове също работят като клонове на ДСК.
Банкоматите им също.
банкоматите със същите такси ли са?

# 501
  • Бг
  • Мнения: 846
Едно е Simple Smile

Общи данни
Населено място: гр. Пловдив
Адрес: ул.Чернишевски 3
Телефон за информация: 032/649640;032/601040
Работно време: 8.30-17.00
Email: dbt611@zaetost.org

Не е, сега покрай многото съкратени отвориха едно изнесено звено на булевард  „6- септември“ № 100.

# 502
  • Мнения: 54 404
Ако сте бивш клиент на Експрес банк, техните клонове също работят като клонове на ДСК.
Банкоматите им също.
банкоматите със същите такси ли са?

Не съм теглила все още, но предполагам, че с таксите на ДСК.

# 503
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Да, техен клиент съм. Експресбанк не работят в събота, затова се сетих за ДСК Simple Smile

# 504
  • Мнения: 2 792
Момичета, препоръчайте ми красиви места около Пловдив. Ходили сме на Асенова крепост и в Бачковски манастир. Мислим този уикенд да отидем до Белинташ, но ще се радвам да споделите някакви интересни местенца, които сте посещавали вие.

# 505
  • Мнения: 2 127
Манастира "Кузма и Дамян" над Куклен- красиви гледки и прекрасна природа

# 506
  • Мнения: 2 513
Някой знае ли да работи магазинчето за детски и обувки в Кичука, на бул.Никола Вапцаров?

# 507
  • Мнения: 295
Момичета, препоръчайте ми красиви места около Пловдив. Ходили сме на Асенова крепост и в Бачковски манастир. Мислим този уикенд да отидем до Белинташ, но ще се радвам да споделите някакви интересни местенца, които сте посещавали вие.
Кузма и Дамян над Куклен е страхотно местенце .

Араповския манастир е приятен за близка разходка .

Белинташ също е добър вариант .

Пещера Снежанка също не е лоша идея , ако паркирате долу и се разходите до самата пещера , има страхотни гледки по пътя .

А по пътя може да посетите с колата  и Паристера .

Над Кричим има останки от крепост и е приятно за разходка като цяло .

Еко пътеката на Равнища е страхотно местенце също .

Параклиса Възнесение Господне на Борово също го препоръчвам , на 50 км от Пловдив .

Къщичката Алпийския заслон в Храбрино е много близо и също е красива гледка .

# 508
  • Мнения: X
Борово е наистина безумно красиво особено на пролет. Не е много около Пловдив, но не е безумно далече. Оттам се ходи до Кръстова гора, има и много еко пътеки наоколо. Много е красиво!

# 509
  • Мнения: 686
Търся шивашко ателие в Мараша (около бул.6ти септември или Васил Априлов) за смяна на цип на раница.
Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт