Къде в Пловдив??? - 85

  • 33 126
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Момичета, минах през аптека на Софармаци. Нямаха нитрилни ръкавици този размер, но ми предложиха силиконови /които били също много добри Wink по думите им/, прозрачни, XL- една бройка е 7 стотинки.
Ето снимка сравнение, телефонът е айфон 5s.

# 526
  • Мнения: 558
За големи ръце стават и домакинските - те са по-широки и пак са еластични, но тези на снимката за тази цена са си супер Simple Smile

# 527
  • Мнения: 54 413
Блонди, скоро ходих за пръв път в Араповския манастир. Много е близо и е страшно красив! Heart
Борово, Косово, Кръстова гора - също са невероятни!

# 528
  • Пловдив
  • Мнения: 1 883
Някой да знае кога ще отвори Форума в Тракия?

# 529
  • Мнения: 1 674
Май няма да е скоро.

# 530
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
или има ли някъде да се упражняваш с инструментите.
В читалището в бившето кино Кочо Честименски. И в кв. Коматево има.

# 531
  • Мнения: 646
Препоръчайте ми,  моля домоуправа за входа от които сте доволни.

# 532
  • Пловдив
  • Мнения: 732
Препоръчайте ми,  моля домоуправа за входа от които сте доволни.
Не мога да препоръчам, но мога да кажа при кого да не ходите. Нашият вход ги ползва и освен да събират едни пари и такси - нищо друго не правят, а във входа има много проблеми.
Скрит текст:

# 533
  • Мнения: 646
Препоръчайте ми,  моля домоуправа за входа от които сте доволни.
Не мога да препоръчам, но мога да кажа при кого да не ходите. Нашият вход ги ползва и освен да събират едни пари и такси - нищо друго не правят, а във входа има много проблеми.
Скрит текст:
Точно затова съм  в търсене на подходящи, за да сменим нашата Агенция.

# 534
  • Whatever our souls are made of, his and mine are the same.
  • Мнения: 2 380
Ариете Хоум !

# 535
  • Мнения: 2 574
Някой има ли идея дали в Джъмбо има изкуствени бради и мустаци, такива, които се залепват. Или някъде другаде? В 101 балона нямат. Трябват ми за дете и ако може да е от физически магазин. Нещо такова

https://s12emagst.akamaized.net/products/25452/25451946/images/r … _450x450_fqem.jpg

# 536
  • Мнения: 1 669
Момичета, може ли да ми препоръчате (за моя близка) личен лекар със специалност педиатрия за района на Кючук Париж или в краен случай Смирненски? Благодаря Ви предварително Simple Smile
Имате ли отзиви от д-р Евелина Игнатова- Рашкова?

Последна редакция: пт, 15 май 2020, 21:31 от Ema_P

# 537
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Южният полъх на Бунаржика работи ли? Или някое от заведенията наоколо - Ривиера, 19 век?

# 538
  • Пловдив
  • Мнения: 996
Южният полъх и Ривиера работят с пълна пара. Снощи минавах покрай тях. За другото не знам

# 539
  • Мнения: 1 775
Някой има ли идея дали в Джъмбо има изкуствени бради и мустаци, такива, които се залепват. Или някъде другаде? В 101 балона нямат. Трябват ми за дете и ако може да е от физически магазин. Нещо такова

https://s12emagst.akamaized.net/products/25452/25451946/images/r … _450x450_fqem.jpg
Аз съм купувала мустаци за детето от Джъмбо, но беше миналата година покрай Хелоуин, сега може би пак ще има.

Общи условия

Активация на акаунт