Мадрид - тема №4

  • 17 089
  • 348
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 11 116
Първото клипче ли е с краля? :Д Конете са мн яки!
Да. Поне ние така то определихме. 🙂

# 226
  • Мнения: 3 293
За най-автентична атмосфера, пийване и хапване на тапаси ходете вечерно време  в квартала Malasaña.

# 227
  • Мнения: 1 988
Здравейте, ще прочета цялата тема, но как е края на октомври за посещение в Мадрид и околностите?

# 228
  • Мнения: 1 829
Здравейте, ще прочета цялата тема, но как е края на октомври за посещение в Мадрид и околностите?
Точно тогава съм била и се влюбих в този град! Идеално е!

# 229
  • Мнения: 7 106
И аз миналата година бях точно в края на октомври и началото на ноември - покрай есенната ваканция, много хубаво време улучихме.

# 230
  • София
  • Мнения: 11 116
Никой ли не се е завърнал, да ни зарадва с някой отзив и снимки ? Wink

# 231
  • Пловдив
  • Мнения: 1 021
Здравейте,дайте съвет как да стигнем на  лесно до Атоша от летището? Пристигане с Wizz, доколкото разбирам на Т 1. Хотела ни е Agumar ,доколкото разбирам има наблизо и спирка на метро (Menendez palayo) Но не мога да се ориентирам добре,а ще съм сама с дъщеря ми.Благодаря предварително на всички озовали се🙂

# 232
  • Мадрид / София
  • Мнения: 5 987
Здравейте,дайте съвет как да стигнем на  лесно до Атоша от летището? Пристигане с Wizz, доколкото разбирам на Т 1. Хотела ни е Agumar ,доколкото разбирам има наблизо и спирка на метро (Menendez palayo) Но не мога да се ориентирам добре,а ще съм сама с дъщеря ми.Благодаря предварително на всички озовали се🙂
С метрото, но ще имаш прехвърляния: линия 8 от Т1 до Мар де Кристал (Mar de cristal), после с линия 4 до Пинар де Чамартин (Pinar de Chamartin)в едната посока или до Билбао (Bilbao) в другата посока и после с линия 1 до Менендес Пелайо (Menendes Pelayo).  Линия 1 минава през Аточа, но не е нужно да слизате там, щом като трябва да идете до Менендес Пелайо. Просто пътувате до Менендес Пелайо.

# 233
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Здравейте група, по повод 18 г. на моя син му подарихме пътуване с неговия най - добър приятел до Мадрид. Малко късно купихме билетите, но те вече са факт, както и резервация през Agoda за това място / Linda estancia entre el centro y el aeropuerto/ с 300 зора, защото трудно открихме нещо бюджетно за 4 нощувки от 19 октомври. Резервацията също е направена, но сега се оказва, че трябва да платим 20 евро за късно посрещане и още 50 евро депозит, който се връщал след като момчетата си тръгнат. Лошото е, че те пристигат след 24.00 ч. и си тръгват с одсат ранен полет от Мадрид. та, почвам да се притеснявам дали всичко ще е наред и да не останат младежите без подслон. Някой има впечатления или мнение за това място. Лошото е, че не ползват английски и цялата кореспондеция е на измъчен от наша страна испански Simple Smile Разбрахме, че има автобуси и през нощта от летището, което е някакво успокоение.

# 234
  • Мнения: 1 988
Аз не разбрах - момчетата ли не ползват английски? Ако е така, предполагам, че ще им е малко трудно, но са млади, ползват всякакви технологии, ще се оправят. И на нас в Барселона ни искаха една сума, като гаранция, че ще оставим всичко ок, но си я върнаха без проблем - не го мислете и това. Щом има и автобуси от/до летището, с гугъл мапс ще се ориентират и съм сигурна, че ще се забавляват ✌️

# 235
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Аз не разбрах - момчетата ли не ползват английски? Ако е така, предполагам, че ще им е малко трудно, но са млади, ползват всякакви технологии, ще се оправят. И на нас в Барселона ни искаха една сума, като гаранция, че ще оставим всичко ок, но си я върнаха без проблем - не го мислете и това. Щом има и автобуси от/до летището, с гугъл мапс ще се ориентират и съм сигурна, че ще се забавляват ✌️
Да, написала съм го малко неясно, но не момчетата , а в наемателите не ползват английски, от където идва и затруднението в комуникацията Simple Smile Но все някак ще се справят.

# 236
  • Мнения: 1 829
Ще се оправят, не се тревожете! А Мадрид е такъв чуден град за млади хора (и не само)!

# 237
  • София
  • Мнения: 11 116
Намерете им място съд самонастаняване, ние се настанихме в 3 през нощта. От летището такси или Bolt, Uber. Приятно да им е на младежите!
Ето нашето място в топ център.

# 238
  • Мнения: 358
Обмисляме пътуване до Мадрид, но ми се струва, че няма да можем да уплътним дните? Какво друго може да се види в района - близък град?

# 239
  • Мнения: 1 162
Близо до Мадрид е Толедо, старата столица с крепостните стени. Ние ходихме и до Аранхуес, има дворец , лятната резиденция на краля.

Общи условия

Активация на акаунт