Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 31

  • 70 883
  • 962
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 7 645
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая

Като в цената на раждането не е включена епидурална упойка при секцио. Тоест човек има опцията и епидурална упойка освен спиналната.
Ако си нормално раждане е включена епидуралната.

Отделно има административна такса еднократна в порядкъка на 80-100лв.

По мои сметки:
- с единична стая - около 3150
- с двойна стая - около 2780
Може и да са цените с по 20лв по-ниски защото не знам последно административната такса 80лв ли е или 100. Нощувките в платените стаи са 3.

# 241
  • Мнения: 16 867
Благодаря!
Ще помоля модератор да го качи в първия пост.

# 242
  • Мнения: 134
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая

Като в цената на раждането не е включена епидурална упойка при секцио. Тоест човек има опцията и епидурална упойка освен спиналната.
Ако си нормално раждане е включена епидуралната.

Отделно има административна такса еднократна в порядкъка на 80-100лв.

По мои сметки:
- с единична стая - около 3150
- с двойна стая - около 2780
Може и да са цените с по 20лв по-ниски защото не знам последно административната такса 80лв ли е или 100. Нощувките в платените стаи са 3.
Момичета, като родила преди 10 дни в Токуда, само да кажа, че вече няма административна такса.Била отпаднала и така за раждане+неонатологията+двойна стая платих точно 2690 лв.

# 243
  • София
  • Мнения: 7 645
Супер, значи:
- двойна стая - 2690лв
- единична стая - 3050лв

# 244
  • София
  • Мнения: 1 213
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая

Като в цената на раждането не е включена епидурална упойка при секцио. Тоест човек има опцията и епидурална упойка освен спиналната.
Ако си нормално раждане е включена епидуралната.

Отделно има административна такса еднократна в порядкъка на 80-100лв.

По мои сметки:
- с единична стая - около 3150
- с двойна стая - около 2780
Може и да са цените с по 20лв по-ниски защото не знам последно административната такса 80лв ли е или 100. Нощувките в платените стаи са 3.

Няма такса за битови условия. Родих на 21.04, бях в единична стая, платих САМО 1600+ 3*230 + 700. Това е. Няма други такси и доплащания. Единичната е 230, а не 250. Плащането е в три отделни фактури.
Ценоразпис в сайта няма, дават информация само на място

Появата на малкото ми мрънкащо човече струва 2990лв. Пак бих родила там.

# 245
  • Мнения: 16 867
Ехеее, свалили са цените Joy
Хубаво е, че са махнали битовите такси, много дразнеха.

# 246
  • София
  • Мнения: 7 645
Цените си играят както искат хахаха
Значи да запомним -
 около 2700 двойна стая
 Около 3000 - единична стая

# 247
  • Мнения: 819
Здравейте! Прочетох предните страници, но не успях да намеря отговор на това, което се чудя (какви документи трябват при раждане в различна болница от тази,в която се следя). Влизам в трети тримесър. Следя се в Щерев, но желая да раждам в Токуда. Не се следя по ЗК, но съм осигурена. Та, въпросът ми е в коя седмица да се пренасоча към лекар в Токуда? Мога ли да отида направо с документ от сегашния ми АГ, който следи бременността ми и след като до сега не съм се следила по ЗК, това ще създаде ли затруднения с раждането Hugпо ЗК? (ще раждам секцио по мед.причини). Благодаря много за отговорите предварително. Hug

# 248
  • София
  • Мнения: 7 645
хубаво е в 8-ми месец в началото да се видите с лекаря, който искате в Токуда. Даже и сега да отидете, няма да сбъркате.
Тъй като вие ще почнете да посещавате този лекар, да следите тонове и тнт може да се преместите в Токуда и всичко ще ви издадат. Но ако искате всичко - прегледи, тонове и тнт да си направите в Щерев и да отидете само за раждането в Токуда, тогава трябва да носите стандартните документи:

Направление №7 за хоспитализация
Обменна карта с медицинска документация и план за раждане, ако имате такъв
Лична амбулаторна карта (за издаване на болничен лист)
Лична карта

# 249
  • Мнения: 85
А ако не сме се следили по ЗК, а само на частно в случая в Щерев, кой трябва да издаде това направление 7?

# 250
  • София
  • Мнения: 7 645
Ще ви го издадат в токуда, спокойно Simple Smile
Винаги може да питате.

Щерев също могат да го издадат. Всяка болница, която има договор със ЗК може да го издаде.

# 251
  • София
  • Мнения: 624
Здравейте! Прочетох предните страници, но не успях да намеря отговор на това, което се чудя (какви документи трябват при раждане в различна болница от тази,в която се следя). Влизам в трети тримесър. Следя се в Щерев, но желая да раждам в Токуда. Не се следя по ЗК, но съм осигурена. Та, въпросът ми е в коя седмица да се пренасоча към лекар в Токуда? Мога ли да отида направо с документ от сегашния ми АГ, който следи бременността ми и след като до сега не съм се следила по ЗК, това ще създаде ли затруднения с раждането Hugпо ЗК? (ще раждам секцио по мед.причини). Благодаря много за отговорите предварително. Hug

Здравей, аз също се следих в Щерев и раждах в Токуда, като не съм се записвала и следила никъде по Здравна каса. В началото на 8мия месец се ориентирах към лекар за раждане и съответно започнах да ходя на прегледи. До края на 8мия обаче си ходех и в Щерев, където ми издаваха болничните от самото начало. На финала от Щерев си ми издадоха направление, 45дневния болничен преди раждане, както и обменна карта, която не ми беше необходима.

# 252
  • Мнения: 849
Здравейте, един такъв въпрос ме гложди - сестрите/акушерките на кабинет в АГ същите ли са като в родилното отделение? За втори път съм на преглед... малко зли ми се виждат Rolling Eyes

# 253
  • Мнения: 228
1600лв. раждане
700лв. Неонатологичен пакет на бебето
130лв. Двойна стая
250лв. Единична стая

Като в цената на раждането не е включена епидурална упойка при секцио. Тоест човек има опцията и епидурална упойка освен спиналната.
Ако си нормално раждане е включена епидуралната.

Отделно има административна такса еднократна в порядкъка на 80-100лв.

По мои сметки:
- с единична стая - около 3150
- с двойна стая - около 2780
Може и да са цените с по 20лв по-ниски защото не знам последно административната такса 80лв ли е или 100. Нощувките в платените стаи са 3.

За допълнително обезболяване ли е епидуралната при секцио? Слагал ли я е някой? Доволен ли е и колко струва?

# 254
  • Мнения: 326
Някой правил ли е кръвни изследвания на бебе? Те в лабораторията на партера ли се правят или ако имаш записан час в неонатологията ги правят при тях?

Общи условия

Активация на акаунт