КАКВО НИ КАЗВАТ ЗВЕЗДИТЕ ТАЗИ СЕДМИЦА 5

  • 50 883
  • 748
  •   1
Отговори
# 630
  • SF
  • Мнения: 21 167
Ееее, по-добре в 12, отколкото в първи Simple Smile

Аз хем съм скорпион, хем личните ми планети са във Везни. Като "отпуснат" Везните със стелиума ми, ще премине към Скорпион при Слънцето ми.
Сега, Титания, при мене наистина е много голяма каша. Неща, за които трябва да се взема в ръце и да се стегна, нехая, а неща, които не трябва да ме интересуват, са завзели съзнанието ми изцяло.
Искам да се концентрирам във важните неща, а аз се занимавам с всякакви други глупости и ме ядосват събития, на които би трябвало да не обръщам никакво внимание.

# 631
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Ееее, по-добре в 12, отколкото в първи Simple Smile
Ама те една по една отиват към 1ви дом. Викаш, че имам малко време да поема глътка въздух преди да са дошли новите приливни вълни ли?! Bowtie Joy

# 632
  • София
  • Мнения: 862
По прогноза, много добре ми идват пълноунието в моя си знак и новолунието в Скорпион. Мисля, че късметът ми започна ми започна да се възвръща след месеци на творческо вдъхновение, работа, но и финансова дупка.

# 633
  • Мнения: 1 750
Да, голяма "мешавица" Grinning настана в кардиналните знаци тази отминаваща вече 2020 година. Като преминем през средата на знака Скорпион , 07.11 т.г., вече започваме да мислим за празници и за следващата година. Догодина "мешавицата" ще се прехвърли на неподвижните знаци : Водолей,Телец,Лъв и Скорпион.
Но преди да стигнем до там имаме да преминем през две Новолуния и две Пълнолуния, както и да навлезем в коридора на последните две затъмнения за тази година - от ок.22.11 до 22.12 ,т.е  целия Стрелец ще си го изкараме в този коридор. Първо ни предстои Новолуние в Скорпион на 15.11., което аз считам за изключително позитивно - прави само положителни аспекти и е в съвпад с Бялата луна,Селена.Взетите решения и написаните желания ще ни  "вдигнат",т.е ще намерим скрития потенциал в себе си ,за да успеем да изкараме трудната зима 2020 г. и още по-неясната пролет 2021г. Повече за периода до това Новолуние съм писала в сайта си.

# 634
  • Мнения: 347
Титания, кажи малко за тази "мешавица" в неподвижните знаци догодина - у дома всички сме неподвижни знаци и нещо се стресирах.

# 635
  • Мнения: 1 750
У дома също сме такива повечето ,но няма страшно - просто ще ни се наложи да бъдем по-динамични и променящи се ,което принципно за неподвижни знаци си е проблем. Най-облагодетелствани ще са Водолеите - Юпитер ще е почти цялата година в техния знак,особено тези,родени в третата декада /от 20-ти до 30-ти градус на знака/. Най-напрегнати периоди за неподвижните знаци  ще са от 15.01.2021 г до към 01.08.2021, 15.11.2021 до 31.01.2022 , 15.07.2022 до 01.12.2022 г. ,когато транзитните Уран в Телец и Сатурн във Водолей ще са в квадратура.

# 636
  • София
  • Мнения: 943
Още 3 години мъка?
Не бе, наистина не мога повече...

# 637
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Още 3 години мъка?
Не бе, наистина не мога повече...

Совичката, ти Скорпион ли беше?

И аз не мога, ама кой ме пита...?

# 638
  • София
  • Мнения: 943
Още 3 години мъка?
Не бе, наистина не мога повече...

Совичката, ти Скорпион ли беше?

И аз не мога, ама кой ме пита...?
Да! Sad
Не наистина ми идва в повече. Не знам от къде да ги изкопая тези сили вече. Мечтая за малко спокойствие и да ми олекне на душата.

# 639
  • Мнения: 1 750
А...а...а ,не така ,мили Скорпионки, ако не вие - кой ще се справи ?!!! Най-раздрусани ще са рождените планети между 7-ми и 13-ти градус на неподвижните знаци и 2022г около 19-ия градус. Освен това от две години "тренирате" Simple Smile с Уран в Телец.

# 640
  • София
  • Мнения: 943
А...а...а ,не така ,мили Скорпионки, ако не вие - кой ще се справи ?!!! Най-раздрусани ще са рождените планети между 7-ми и 13-ти градус на неподвижните знаци и 2022г около 19-ия градус. Освен това от две години "тренирате" Simple Smile с Уран в Телец.
Отказвам се! Стига, стига! Аман! Зарзаман! Не! Точка! Не мога бе не мога! Пас!

# 641
  • Мнения: 24 329
Скорпионите са най- големите късметлии, според моите наблюдения. Не Стрелците. Така че....да не се оплакват! Пак сухи ще излязат от водата Laughing

# 642
  • София
  • Мнения: 943
Скорпионите са най- големите късметлии, според моите наблюдения. Не Стрелците. Така че....да не се оплакват! Пак сухи ще излязат от водата Laughing
Хич не ми е сухо... Баста!

# 643
  • При децата ми
  • Мнения: 6 063
Скорпионите са най- големите късметлии, според моите наблюдения. Не Стрелците. Така че....да не се оплакват! Пак сухи ще излязат от водата Laughing

Моля?! Я, дай пак? 🙂

Титания, как тренирам с Уран в Телец?

# 644
  • София
  • Мнения: 862
Ако идните години са като тази-аз ще посрещам директно 2023-та 😂.
Нямам нищо против промените и динамиката, стига да са в добра посока, а силно вярвам, че ще е така.
До година по същото време ще имам и съвпад на транзитен Уран със Слънце във 2Д-Телец. Някой има ли опит с такъв съвпад?

Общи условия

Активация на акаунт