Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 март 2020, 02:31 ч.

18+ бели пъпчици на пен*са

• 521
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте, извинявам се ако тук не е мястото за тази тема, но по един друг въпрос получих много добри съвети в този сайт и реших да пиша пак.
Имам бели пъпчици на пениса, не по главичката, а по самото тяло ако мога така да го нарека. Нещо като мастни жлези са, защото като ги стигнеш излиза много малко гной като нормална пъпка. Дали може да е от нещо това?
Отдавна са ми така, веднъж се престраших и ходих на лекар и ми каза, че няма нищо, че било от бръснене може би и ми даде нещо да се мажа, но все същата работа.
Като се стиснат понякога излиза леко гной, но и стават по големи при стискане.
Някой ако в имал подобен проблем, ще се радвам да сподели как се справя.

# 1
Здравейте, извинявам се ако тук не е мястото за тази тема, но по един друг въпрос получих много добри съвети в този сайт и реших да пиша пак.
Имам бели пъпчици на пениса, не по главичката, а по самото тяло ако мога така да го нарека. Нещо като мастни жлези са, защото като ги стигнеш излиза много малко гной като нормална пъпка. Дали може да е от нещо това?
Отдавна са ми така, веднъж се престраших и ходих на лекар и ми каза, че няма нищо, че било от бръснене може би и ми даде нещо да се мажа, но все същата работа.

Отиди на лекар защото може да са кондиломи или брадавици и да имаш ЧПВ. Може да са мастни жлези на косъмчета. Евентуално и пенили папули но те май излизаха само около главичката 😁🤷(не съм сигурна защото отказах следването си и се насочих в друга свера).Ако няма работещи лекари в момента провери в Гугъл вариантите които изброих за да сравниш това как изглеждат твоите.

# 2

Отиди на лекар защото може да са кондиломи или брадавици и да имаш ЧПВ. Може да са мастни жлези на косъмчета. Евентуално и пенили папули но те май излизаха само около главичката 😁🤷(не съм сигурна защото отказах следването си и се насочих в друга свера).Ако няма работещи лекари в момента провери в Гугъл вариантите които изброих за да сравниш това как изглеждат твоите.
Какво е ЧПВ  😃.. Ами ходих ама каза, че били косъмпета, то е от година нагоре сигурно това и нямам на какви проблеми, но все пак не е приятно. Пак ще ходя явно.

# 3
Какво е ЧПВ  😃.. Ами ходих ама каза, че били косъмпета, то е от година нагоре сигурно това и нямам на какви проблеми, но все пак не е приятно. Пак ще ходя явно.

Човешкият папиломен вирус, наричан още HPV, е често срещан вирус, който засяга кожата и лигавиците. Съществуват над 150 щама HPV. Кликнете тук, за да видите увеличено, цветно изображение на вирусната частица.

Типовете HPV, които причиняват брадавици (например по ръцете и стъпалата), се разпространяват чрез допир. Също така е възможно да се заразите при споделяне на кърпи или други предмети с хора, които имат такива брадавици.

Близо 30 типа на HPV се разпространяват единствено чрез директен генитален контакт. Тези „генитални” типове HPV се делят на: 1) “високорискови” – което означава, че могат да причинят определени видове рак (най-често рак на маточната шийка), когато инфекцията персистира; 2) “нискорискови” – което означава, че не са свързани с развитието на рак, но причиняват генитални брадавици (кондиломи). Освен ако не развиете някои от тези симптоми, единственият начин да разберете дали сте заразени с HPV е да се изследвате.

от тук

Общи условия

Активация на акаунт