Помощ! Бебчо много плаче...

  • 1 087
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 66
Здравейте мами. От два дни малкия е много нервен.. на почти 5месецс сме. Стои играе си и започна силен рев сякаш изпитва силна болка, така е докато се храни, докато спи, докато го разнасям. Няма поза или начин с който да го успокоя, както заплаква така и се успокоява от самосебеси.. да са зъбите не знам... опипвам венеца, чеша го не се успокоява особенно.. като цяло да сте преминавали през нещо подобно? Опипвам цялото му тяло да видя дали ще заплчане от определено място но не откривам. Ще посврим лекар, но сме в чужбина и полеай виеуса избират само спешни случаи...

# 1
  • Мнения: 646
Зъбите са!

# 2
  • Германия
  • Мнения: 865
На 6м. И половина сме. До преди две седмици бяхме в същото положение. Период е ще мине. И аз бях писала във форума, когато спрях да се шашкам и да търся причини, всичко беше по-лесно. Сменен памперс, нахранено, изкъпано, гледам да не я боли някъде и дали не и се спи. Моята се успокояваше само на ръце, носих я.

# 3
  • Мнения: 10 598
Ако беше на 2 щях да кажа колики, ама щом е на 5, значи зъби! Има ли въобще някой зъб?! Виж дали са зачервени или избледнели венците.

# 4
  • Мнения: 2 885
Може да даваш Дентокинд за зъбите . Аз на ревове съвсем не издържам вече , супер изнервящо ми е .

# 5
  • Мнения: 111
Здравейте мами. От два дни малкия е много нервен.. на почти 5месецс сме. Стои играе си и започна силен рев сякаш изпитва силна болка, така е докато се храни, докато спи, докато го разнасям. Няма поза или начин с който да го успокоя, както заплаква така и се успокоява от самосебеси.. да са зъбите не знам... опипвам венеца, чеша го не се успокоява особенно.. като цяло да сте преминавали през нещо подобно? Опипвам цялото му тяло да видя дали ще заплчане от определено място но не откривам. Ще посврим лекар, но сме в чужбина и полеай виеуса избират само спешни случаи...
Зъбчета са ! На моята дъщеря наскоро и изникнаха първите два зъба и се държеше по същия начин , плачеше без причинно .

# 6
  • Мнения: 1 271
И аз да се присъединя. И моя син при всеки нов зъб същото. Вижте във форума има много теми за зъбите. Общо взето ще си мажете, детето ще си реве и така - няма спасение Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт