Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 242
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Аз имам 4 бутилки МГ, два броя 50-ци и два броя 100-ци. Две са с розова течност, две са с кафеникава течност, четирите са оригинални. Купувани са от физически магазини и сайтове, по частта с цвета. Simple Smile)


Ето
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 11:49 от sunattraction

# 541
  • Мнения: 2 478
Скрит текст:
Аз имам 4 бутилки МГ, два броя 50-ци и два броя 100-ци. Две са с розова течност, две са с кафеникава течност. И четирите са оригинални.
Онче-бонче, ще хвърляме чоп май. Joy Mr. Green
Бая си се презапасила, май ти е любим. Bowtie
Май трябва да "розовее" малко. Mr. Green

Greene, и нещо предприе ли, като е менте?
10 мин. абсурд. При майка ми е супер траен, на дрехи, яки с дни, може би седмица, не съм "засичал", ама като ходя, все ми ухае. Mask

Не съм гледал и сега нямам време, и "муза", ама в "Тубата" има канали с видеа за "Real vs Fake".

Тва с изрязаните кодове е, че продуктът е предназначен за друг регион. Те много добре си знаят кое какво е, и откъде идва, и за какво е.

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 11:56 от FragranceFanatic

# 542
  • Мнения: 19 668
И аз получих Mon Guerlain от makeup.bg, моят също е с изрязан код. Прави ми впечатление, че течността е по-розова от тази на парфюма, който съм купила от Сефора.
Може да е по-пресен. Smile
Сигурно е разлика в партидите.

# 543
  • Мнения: 2 320
Разбира се, че е. Изтървали са мъъъничко оцветяващия агент или каквото е там в едната партида. За мен признак за менте е осезаема разлика в аромата, издръжливостта или "хардуера" - последното винаги е свръх очевидно в Real vs Fake видеата, не знам дали по принцип е така.

# 544
  • Мнения: 2 025
Сега тъжно констатирам, че сутринта в 8:30 ч. се напръсках с 6 апликации Мон и вече не го усещам. Няма да си правя лоши заключения, тъй като няма отворен в Пловдив магазин, в който да направя паралелен тест за трайност, а си го поръчах ей така, въз основа на стари спомени от бегъл тест. Grinning Четох в парфюмната тема, че при доста хора е нетраен, но се надявах поне на дрехи и коса да изкара 5-6 часа. Моят според проверка на кодовете и в двата сайта е от 10.2019г. Много новичък, може да са пипнали нещо във формулата на новите бутилки, кой знае.

# 545
  • София
  • Мнения: 17 706
Получих си Инсоленса. Не е като едно време, но става, добро парфюмче. И разпръсквачът много ми харесва. Фино герленско творение. Мирише ми така.

Скрит текст:

# 546
  • BG-DE
  • Мнения: 5 039
Кетчър, edp или edt взе?Преди да затворят магазините пробвах edp и ми направи впечатление, че е с убийствена трайност, даже след душ се усещаще на ръката ми но пък ми се стори, че седи близо до кожата. Досега само edit съм имала но много го мисля този 🤔

# 547
  • Мнения: 8 749
Подходящ ли е за по-топлите дни , над 25 градуса? ?

# 548
  • София
  • Мнения: 17 706
Менерва, EDP е.
Аз по принцип него харесвам повече. Стои близо до кожата, да. Траен е, но не накъртващо. Преди месец го пробвах в мола и ми стоя и след душ. Вчера ми стоя 6-7ч. От нотино е, ако има значение. Още не съм проверявала кодове, защото и без това не го правя, следя аромата, който не е така пудрен и прашен като едно време.
alethea, не мисля, че е подходящ за много топло време Simple Smile

# 549
  • Пловдив
  • Мнения: 1 192
Взех си днес пратката от Емаг поръчах Elie Saab essentials комплект и ми стана странно, че ми го доставиха по БГ Пощи, жената от пощата каза, че са сключили договор от Нова Година насам😏

# 550
  • София
  • Мнения: 965
Момичета, къде са най-офертни Шанелите, знаете ли?
Търся разновидности на Шанса, но никъде няма промоции...

# 551
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Ама пишете глупости за цвета на парфюмите. Да, "пресните", както писа Базила са розови, пожълтяването или потъмняването им става с времето, което  се дължи на съставката с аромат на ванилия, забравих как се казваше химочното ѝ название. Внимание! Това не влияе на качеството на парфюма.

# 552
  • Мнения: 4 418
Взех си днес пратката от Емаг поръчах Elie Saab essentials комплект и ми стана странно, че ми го доставиха по БГ Пощи, жената от пощата каза, че са сключили договор от Нова Година насам😏
Моя дойде с Еконт .
Тиква ,благодаря !

# 553
  • Мнения: 601
В Елинор отново има Fever Jimmy Choo, тестер. За кой сезон всъщност е? Оприличават го на Diesel loverdose, който имам. Наистина ли са сходни като аромат? Трябва ми нещо за пролет-лято.
Edit
Но, цената вече е 62.00 лв!

Последна редакция: ср, 08 апр 2020, 17:56 от elitanik

# 554
  • София
  • Мнения: 5 352
Ирисът на Бушрон, в Елинор има една налична бройка на цена 129 лв. Нищо не коства да се пробва.

https://elinor.bg/product/boucheron-collection-iris-de-syracuse-1

Общи условия

Активация на акаунт