Изпитани сайтове за парфюми - 23

  • 55 252
  • 754
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: X
В Елинор отново има Fever Jimmy Choo, тестер. За кой сезон всъщност е? Оприличават го на Diesel loverdose, който имам. Наистина ли са сходни като аромат? Трябва ми нещо за пролет-лято.
Не познавам Diesel loverdose и не мога да коментирам спрямо него, но Fever не е за лято. До средата на пролетта - да, после смятам, че ще му е топло.
Fever не е някакъв шедьовър невиждан, просто е много хубав, вкусен, сладък парфюм, който на мен не ми мирише просто като повечето такива. За мен има повече посоката на Цветната бомба от сладките парфюми, които аз познавам.

# 556
  • Мнения: 548
Пуснах една поръчка в Елинор, преди да са махнали кода за отстъпка - Coach Platinum и новата форумна мания Jimmy Choo Fever. Smiley

# 557
  • София
  • Мнения: 9 395
В Елинор отново има Fever Jimmy Choo, тестер. За кой сезон всъщност е? Оприличават го на Diesel loverdose, който имам. Наистина ли са сходни като аромат? Трябва ми нещо за пролет-лято.
Edit
Но, цената вече е 62.00 лв!
Ейййй, изчакаха да мине -20% намаление и парфюма внезапно стана наличен! Браво! Да си го пръскат със здраве!

# 558
  • Мнения: 548
Поръчах го на 52 лв, ползвах си и кода - явно след това са вдигнали цената, както и на Mugler Alien EDT.

# 559
  • Мнения: 601
Кодът за намаление в Елинор още е валиден!

# 560
  • Мнения: 48
Парфимо още не са ми отговорили на гневния имейл от вчера, заради некадърно опакования парфюм. Големи селяни ще излязат тия. Първа и последна поръчка от тях ми беше.

# 561
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
На мен ми отговориха на рекламацията. Казаха да върна парфюма, с документа от Спиди. Е, да, ама сигурно съм го хвърлила с кашончето, не го намерих. Sad

# 562
  • Мнения: 2 025
Ще отговорят. Когато им писах последно оплакване/рекламация беше в някакъв натоварен период, не помня каква беше точно причината и ми писаха след 7-8 дни, че препращат имейла ми към компетентния отдел. На отдела също му отне 10 дни да ми уважи рекламацията, но все пак го направи и то в срок. Неприятно е чакането, но реално се съобразяват с буквата на закона.
Утре ще си получа поръчката от Дъглас, направо се чувствам късметлийка! Бях се приготвила да чакам минимум 20 дни.

# 563
  • Мнения: 4 418
Кодът за намаление в Елинор още е валиден!
Да и има чудесна цена Girl in Capri , Yankee Candle 4-5 вида , VC&A и други..

# 564
  • София
  • Мнения: 5 352
На мен ми отговориха на рекламацията. Казаха да върна парфюма, с документа от Спиди. Е, да, ама сигурно съм го хвърлила с кашончето, не го намерих. Sad

Попитай Спиди дали има фактурата при тях и да ти я пуснат на имейла. Би трябвало да я имат.

# 565
  • Мнения: 198
Днес си взех пратката от Елинор . Поръчала си бях Мон Герлен Флорал. Слабичък ми се струва почти не го усещам . Имам и първообраза купуван от физически магазин. Върху мен има повече от  12 часа трайност. Предполагам разликата идва от различните версии. Иначе кутията изглежда наред, не е изрязан кода.

# 566
  • на брега
  • Мнения: 1 089
Парфимо още не са ми отговорили на гневния имейл от вчера, заради некадърно опакования парфюм. Големи селяни ще излязат тия. Първа и последна поръчка от тях ми беше.
Първа поръчка? И какво определение!
Мъка, уважаеми гражданино! Мъка! Laughing

----
Останалите да ме извинят, не се стърпях.
За протокола - последните ми две поръчки са от Парфимо и Елинор. Поредни червени точки за двата сайта.
Лека вечер, ароматни.
Бъдете здрави Flowers Hibiscus

# 567
  • Мнения: 1 006
Отказвам се да поръчам мостри, ако не са с пръскалка (или както се наричаше там), освен ако не са в количество удобно да се прехвърли в подходящо шишенце. Все още изпробвам придобките си от последната поръчка на Нотино, но от Hermès Eau d'Orange Verte почти нищо не успях да усетя. Вярно, че е одеколон, но с тази пласмасова пръчица едва подуших аромата. Може и в моя нос да е проблемът.

# 568
  • Мнения: 2 078
До сега не съм имала плоблем с опаковане, всичко от Парфимо и Нотино е идвало в бабъл фолио, въздушни възглавнички и в кашонче. За мен е важно да си получа поръчката без повреда, ако искат и във вестници да опаковат. Joy

Последна редакция: чт, 09 апр 2020, 07:52 от mimoza7710

# 569
  • София
  • Мнения: 1 966
Пуснах една поръчка в Елинор, преди да са махнали кода за отстъпка - Coach Platinum и новата форумна мания Jimmy Choo Fever. Smiley
Браво Валери! Чудесни парфюми на супер цени Hands Plus1
Ако не познаваш Coach Platinum, не се притеснявай от началото му - има вариант да ти се стори познато и/или малко по-мощно, защото поне при мен сe отваря много бомбастично в първите 20-30 минути, да кажем сравнимо като ескплозия с Azzaro Wanted by Night, но в развитието си е  наистина приказка!
Колкото до Jimmy Choo Fever - момичетата достатъчно са писали из темите. За мен също е страхотна секси хитачка. Тествал съм го лично поне 2-3 пъти и всеки път ми се затвърждава мнението.

Общи условия

Активация на акаунт