Противозачатъчни Yaz

  • 512
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 725
Здравейте, моята гинеколожка ми предписа противозачатъчни Yaz и ми каза, че ще ме предпазят чак след като изпия втория блистер. Тъй като за пръв път ще започвам с противозачатъчни, нормално ли е чак след толкова дълъг период да ме предпазят?

# 1
  • Мнения: 383
Като си купиш хапчетата с тях върви една малка книжка- листовка. Кога как защо се пият. Всичко е много подробно обяснено , както и от кога действат. Може също да намериш онлайн листовка и да прочетеш .

# 2
  • Мнения: 1 725
Като си купиш хапчетата с тях върви една малка книжка- листовка. Кога как защо се пият. Всичко е много подробно обяснено , както и от кога действат. Може също да намериш онлайн листовка и да прочетеш .
Аз листовката е изчетох, но се разминава с това, което ми каза гинеколожката, следващия ми преглед при нея е чак след 10 дни, затова реших да попитам

# 3
  • Мнения: 383
Тази твоята лекарка по- добре я смени. Невъзможно е да трябва да изпиеш цял блистер и тогава да подейства. Аз пиех джаз преди няколко години, но сега съм на Ясмин. Ако ги пиеш от първия ден на менструацията както си трябва си защитена от бременност веднага. Не знам тази какво ти ги говори ...

# 4
  • Мнения: 1 725
Тази твоята лекарка по- добре я смени. Невъзможно е да трябва да изпиеш цял блистер и тогава да подейства. Аз пиех джаз преди няколко години, но сега съм на Ясмин. Ако ги пиеш от първия ден на менструацията както си трябва си защитена от бременност веднага. Не знам тази какво ти ги говори ...
Каза ми да го започна на 5 ден от менструацията и ще бъда защитена чак след като изпия и втория блистер.

# 5
  • Мнения: 383
И защо от 5ти ден? Каква е логиката? Води се по листовката най- добре

# 6
  • Мнения: 1 725
И защо от 5ти ден? Каква е логиката? Води се по листовката най- добре
В листовката пише, че може да се започне и от 5 ден, но ще бъда защитена чак след седмица, но това, което ми каза гинеколожката, че чак след като изпия втория блистер ме изуми. Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт