Болно бебе

  • 1 201
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18
Здравейте, бебка е на 2 месеца от сунтинта усещам как друтно души едната ностра и 2 3пъти я чух да покашля и е по раздразнем гласа не се храни както се хранеше спи но през 10 15 мин реве. Каже те ми какво да правя не искам веднага да тичам по лекари с тея вируси моля ви каже те ми какво да правя някоя друга мама била ли е на моето място

# 1
  • София
  • Мнения: 28 109
Би ли редактирала, защото в момента е доста неясно?

# 2
  • Мнения: 13 490
И да редактираш пак ще е най-добре да види педиатър детето ти.
Толкова е малко, че дори някоя мама да е имала подобен проблем с детето си в никакъв случай лечението не трябва да се дублира. Успех.

# 3
  • София
  • Мнения: 7 980
Педиатър, който да преслуша бебето.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Докато стигнеш до педиатър, което въпреки времената е задължително при толкова малко дете - може да дадеш разтворена ампула осцилококцинум в много малко водичка ( аз съм разтваряла в чаена л. ) и половин ампула вит Ц., тоест 1 мл горе долу. Осцилококцинумът са ни го предписвали на 6 часа при разболяване. Това и лекар ще ти го предпише. Поне в Търново масово това беше за толкова малки бебета. И при всички случаи поне звънни на педиатъра да се консултираш!

# 5
  • Мнения: 1 327
Макар и хомеопатия, осцилококцинума, може да предизвика алергична реакция. Рядко, но не и невъзможно. Има ли температура? Преглед при толкова малко бебе е абсолютно задължителен.

# 6
  • Мнения: 1 270
Викни педиатър вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт