Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 466
  • 762
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 408
Есмералда, чудесно ти стои този грим. Страхотни цветове, смятам, че трябва да го носиш и навън.
Включване и от мен. Предивикателството си е предизвикателство, така че скачам с нещо, в което не бих излезла на улицата Grinning Ще ви помоля само да не ме цитирате.

Последна редакция: чт, 23 апр 2020, 07:48 от illlzy

# 541
  • Мнения: 2 266
Здравейте! За първи път си поръчах палитра и реших да си сложа сенки. До сега само по поводи съм ходила на гримьор, за да съм с безупречен грим. В ежедневието си слагам фон дьо тен, спирала и гланц или молив за устни.

Скрит текст:


E_m_ , изглеждаш страхотно.Би ли споделила какъв молив за устни ползваш,и ако може и снимка на молива.Благодаря.

# 542
  • Мнения: 7 564
Ayy, Illlzy, прекрасна си! Напомняш ми на Невена Коканова!

Аз междувременно изтрих розовия грим и направих нов - в пастелено ментово и оранжево. Вчера ми пристигна тази палитра и страшно й се кефя. Много добре пигментирана, лесно се прелива, съотношението цена/качество е супер.
Утре ще ви спамя с новия грим.

# 543
  • Мнения: 66
Скрит текст:
Здравейте! За първи път си поръчах палитра и реших да си сложа сенки. До сега само по поводи съм ходила на гримьор, за да съм с безупречен грим. В ежедневието си слагам фон дьо тен, спирала и гланц или молив за устни.

Скрит текст:


E_m_ , изглеждаш страхотно.Би ли споделила какъв молив за устни ползваш,и ако може и снимка на молива.Благодаря.

На снимката от днес съм само с гланц на Бруклин. Иначе изполвам молив на Бруклин номер 202.



Скрит текст:


Молива е в кафявата гама, прикачвам снимка, за да добиеш представа.

# 544
  • Мнения: 7 564
Nia, не се спотайвай, чакам да се включиш и ти с грим.

# 545
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Ayy, Illlzy, прекрасна си! Напомняш ми на Невена Коканова!
Точно Невена Коканова! И като физическа прилика и като стил на грима! Късни 60-тте, ранни 70-тте! Лично аз не съм фен на тези визии, но на Илзи стои чудно (винаги се опитвам да разгранича личните си пристрастия и дали даден грим стои добре на някой, ако не успявам винаги - простете ми!)

Есмералдиня - шеметна си с розовото! Представям си те цялата в един монохромен основен цвят от глава до пети и този грим! Heart Eyes

Наташка и аз я мернах и запазих с идеите за малки очи, по-късно ще я гледам...

Снощи ме хванаха нервите и се самоуспокоих с палитра, за мое оправдание - малка и на разпродажба.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 22 апр 2020, 19:16 от Agent Provocateur

# 546
  • Мнения: 48
Тези трите са ми любими и ги препоръчвам.


Аз съм много доволна от Catrice

# 547
  • Бостън
  • Мнения: 13 483
Наташка и аз я мернах и запазих с идеите за малки очи, по-късно ще я гледам...

# 548
  • Мнения: 7 564
Добро утро, красиви момичета! Оставям тук втория ми цветен експеримент от вчера и чакам да видя вашите визии, ако днес се осмелите да направите нещо необичайно в грима си.

# 549
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Супер си.Flowers Hibiscus

# 550
  • София
  • Мнения: 9 469
esmeralda23 отвя ми главата, момиче! Simple Smile
Добра си много!

# 551
  • Мнения: 19 840
Есмералда, разкош!
Коя очна линия си ползвала?

# 552
  • Мнения: 5 832
С какво снимате, че вадите такива снимки? Просто се чудя аз ли съм некадърна, телефонът ми ли, няма шанс да заснема такава снимка.
А гримът е разкошен!

# 553
  • Мнения: 408
Есмералда, много е свежо! Никога не съм изпитвала интерес към такива цветове, но съчетанието ти много ми харесва. Честита да ти е палитрата, чакаме още смели съчетания.

Поласкана съм от вашите коментари, за което много ви благодаря. Вчера забравих да пусна снимката, по която правих грима. https://pbs.twimg.com/media/ERT_pX8XkAEZ-ra.jpg
В тази връзка да ви питам носите ли изкуствени мигли, можете ли да си ги поставяте сами?

Агент, какво си купи? И мен ме хванаха нервите онзи ден, ама подиумът беше Била. Grinning Сега гледам да не поръчвам палитри, че не ми се изхвърлят без да са носени.

# 554
  • Мнения: 7 564
Благодаря ви, момичета!

Базила, очната линия е в бурканче на Лореал. Дрогериен фаворит ми е.
Танч, и преди мисля, че съм казвала - снимане със задна камера и задължително минаване на снимката през корекция на яркост, контраст и интензитет на цветовете, за да изглеждат максимално близки до цветовете на живо.

Общи условия

Активация на акаунт