Гримиране - идеи и техники. Тема №77

  • 41 449
  • 762
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1 296

Привет момичета,  извинявам се за лошото качество на снимките,  но толкова си може телефона,  а и нямам претенции за "можене". Просто аматьор. Simple Smile

# 556
  • Мнения: 7 562
Лъвице, това червило е убиец, кое е?

# 557
  • Мнения: 1 296
Лъвице, това червило е убиец, кое е?


Течно матово на Фаберлик, Есмералда

# 558
  • Мнения: 39 280
Есмералда, справила си се много добре!

# 559
  • Мнения: 947
Здравейте момичета. Не съм писала от сто години, но ви чета. Провокирана от скуката и най-вече от Есмералда Grinning си правя и аз цветни експерименти. Днес се омазах много ярко, даже си направих различни очите.

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 12:04 от MaNishma🌸

# 560
  • Мнения: 7 562
Ooo, чудесно, MaNishma!
Чакам още хора да се включат.

# 561
  • Мнения: 19 835
О, зеленото е страхотен дзен, MaNishma! Направо ме хипнотизира.
Аз бих се включила, но днес ме мързи, та мързи, а и аз не съм хич умятна все още.

# 562
  • Мнения: X
Есмералда, ментовото кърти!!!!
Аз май с всякакви сенки бих излязла. Не се харесвам само с очна линия.
От вкъщи не бих излязла единствено с ярко червило, което да не е мат. И с червено като цяло, въпреки че имам доста. Извинявам се за снимката, но днес бачках почти без грим до преди малко.

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 21:52 от Анонимен

# 563
  • Мнения: 1 296

Добро утро,  дами. Петък е,  да "яхнем" зелената вълна, , "да се хванем за зелено",  абе-свежо и пролетно да ни е. Прекрасен уикенд ви пожелавам, бъдете усмихнати и красиви.

# 564
  • Мнения: 7 562
Nia, според мен червено червило много ти отива, осмели се да го носиш и навън. Heart Eyes

Аз днес съм с нещо по-носимо, никога не бих предположила, че с тази палитра може да се получи такъв грим, и вие няма да познаете коя е. Малък жокер: любима палитра на Ния, но не е от Наташа Денона.

Последна редакция: пт, 24 апр 2020, 11:49 от esmeralda23

# 565
  • Мнения: X
Този грим съм го правила, аз също бях изненадана - Сълтри. Много ти отива! Обожавам! ❤❤❤

# 566
  • Мнения: 7 562
Еййй, от раз позна! Heart Heart Heart

# 567
  • Мнения: 5 719
Привет момичета!
Искам да попитам тази палитра на Революшън добра ли е като за начинаещ - в смисъл лесно ли се блендва с не до там оригинални четки 😊


Двуомя се между нея и една на лолипоп също голяма.

# 568
  • Мнения: 7 562
Тази не е добра, имах я преди години. Вземи си палитра от Soph x или Roxy серията.

# 569
  • Мнения: 3 046
Ния, прекрасна си с тази визия! Най-много ми харесва от тези, които съм успяла да видя да качваш тук. Иска ми се да те видя в този стил с малко повече грим на очите и червено червило!

Общи условия

Активация на акаунт