Заедно вкъщи във Варна

  • 17 724
  • 477
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 25 732
Аз се чудя откъде ще си купувам дрехи като се стопли времето тия дни. Нямам нищо лятно, хора...
Он лайн.

# 271
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Да са живи и здрави куриерите! Така получих и лекарства, и козметика, и нужни неща за децата. Предполагам книги и играчки също са достъпни за онлайн поръчка. Повечето магазини сложиха освен БД и намаления. Както каза една приятелка- можело значи!

# 272
  • Варна
  • Мнения: 995
Лекарства, козметика и играчки онлайн е едно, ама с дрехите е малко по-сложно. Дали ще е точен размера, реално ли е това, което е на картинката или не точно.
Но магазините за дрехи, които не са в МОЛ-ове трябва да си работят. Но пък аз лично на първо четене не се сещам къде на друго място има примерно Zara, ESPRIT или някоя от другите марки. Но пък МЕТРО работи, там също има дрехи /едва ли са УАУ/, но като за на първо време може и да е вариант.

# 273
  • Мнения: 5 384
А, вие ме убихте! Joy
Първо, пролетните дрешки ще ги перете, обличате ( у дома, на балкона) и ще се снимате - за спомен. Никакво мухлясване!
Второ, Хай ще пазарува онлайн летни дрехи или ще си извади миналогодишните, освен това е в центъра офисът ѝ, на път до там ще пазарува, нали почнали да отварят м-ните.
(Днес пуснах поръчка от H&M, има намаление)
А бе аз ли да ви уча, ама ха!

# 274
  • Мнения: 18 474
Като не ти стане дрехата, я връщаш, търговецът е длъжен да я приеме в определен срок без обяснения, като някои имат и безплатно връщане.
Аз съм накупила пролетно-летни дрехи, проблемът е, че ги оставих в Сф. И следващ проблем е дали ще ми стават живот и здраве, ако избутаме извънредното положение.

# 275
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Аз поначало не ходя в молове, пазарувам онлайн дрехи, обувки, аксесоари. Каквото не харесваме или не пасва размерът- връщаме. Жалко, че Некст спряха и онлайн платформата си. Също ползвах днес намалението в H&M.

# 276
  • Мнения: 96
Здравейте!
Аз рядко пазарувам он лайн,предпочитам нормални магазини.Не ми се занимава с връщане и т.н.
Сега обаче направих доста поръчки.

# 277
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Аз се чудя откъде ще си купувам дрехи като се стопли времето тия дни. Нямам нищо лятно, хора...

Къде го виждаш това стопляне тия дни?

Първо се стопля към Пловдив и В.Търново - вчера валя сняг и днес сутринта беше минус 4 в тези! 
Във Варна преди Гергьовден забрави за темп. над 18 градуса и то само следобед.


Джъмбо работи всеки ден за извънредното положение със съкратено раб.време от 10.00 до 17.55 часа.

# 278
  • Мнения: 5 384
Ходих до майка ми да й занеса провизии, замръзна ми главата, летни дрехи няма да вадя , то е ясно! В автобусите хора доста, разстояние - няма как, има някакви шишета с дезинфектанти до вратите уж , но не се ползват, доколкото видях , аз си носех мой. На сп.Тракия само ъгловото магазинче с кебапчетата работеше, СБА , К-Крес също. М-н Мадара не работи, но Техномаркет срещу него -да.
 Навън е доста студено, това за мен си е зима. Пък вие каквито искате дрехи вадете, купувайте, обличайте... Дано дойде пролет! Head Band

# 279
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Има ли проверки към Фичоза - х.Черноморец за разхождащи се? 

# 280
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Миналия уикенд нямаше. Но и бая народ имаше. Хора с бебета, мотористи, кросмотори през гората, тийнове по 5-6 човека в кола. Тази събота ми направи впечатление, че в Аспарухово никой не пази в парка, около Фанагория, Карантината и т.н. Хора също свободно си тренират около паметника на БСД.

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 11:13 от Blue Turquoise

# 281
  • Мнения: 251
Здравейте,
А знаете ли какви да възможностите за посещение извън Варна? Родителите ми живеят в село в посока Бургас и трябва да им занеса провизии и лекарства. Трябва ли ми декларация. Къде има работещи принтери?
Благодаря ако някой има информация и сподели!

# 282
  • Мнения: 25 732
За носене на лекарства може да се напуска града. На връщане само показазвате ЛК.
Принтер има в офис 1.

# 283
  • Варна
  • Мнения: 4 444
На КПП няма ли бланки, които човек да може да попълни?

# 284
  • ВАРНА
  • Мнения: 3 995
Няма на КПП -  от сайта на МВР се теглят.

Общи условия

Активация на акаунт