Какво ще направя, когато всичко това свърши?

  • 13 123
  • 136
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 5 946
Когато вдигнат карантината, ще отидем една седмица на почивка и един ден смятам да отделя, там където ще се ходи само  за шопинг. Отделно ще празнуваме някъде рожденият ден на моята дъщеря, който е април месец,
За всеки случай имайте план  за празник вкъщи само вие си. На моята щерка е края на май... Аз за нея нямам надежда, че ще има РД нормално... та...през април. Но хайде да видим , всички на това се надяваме.

# 76
  • Мнения: 18 498
За края на май имате големи шансове да празнувате.

О, да, и аз искам на плуване!

# 77
  • Мнения: 2 325
След три седмици липса на "приятелски кафета", толкова съм се затъжила, че още в първия ден, отворят ли заведенията, ще прекарам часовете от 9 сутринта до поне 9 вечерта в любимите си заведения.Ей така, да ми писне от тях....   Smiley
Нищо друго не ми е залипсвало досега така, както "седянката" с приятели и страхотна почерпка в "кръчма".
И на мен ми липсва седянката с приятелки в кафенетата.

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 260
Когато вдигнат карантината, ще отидем една седмица на почивка и един ден смятам да отделя, там където ще се ходи само  за шопинг. Отделно ще празнуваме някъде рожденият ден на моята дъщеря, който е април месец,
За всеки случай имайте план  за празник вкъщи само вие си. На моята щерка е края на май... Аз за нея нямам надежда, че ще има РД нормално... та...през април. Но хайде да видим , всички на това се надяваме.
  Имах предвид празнуване на рожденият й ден, когато махнат карантината. Ясно е , че няма как да стане на датата й.

# 79
  • Мнения: 96
Ще пътувам някъде.

# 80
  • Мнения: 1 740
Не съм чета цялата тема и не знам кой какво е споделил, но имаше една шега из социалните мрежи: "Ще отида да намеря оня, дето изяде прилепа.". 😊

А иначе сериозно - липсва ми пътуването и ще компенсирам.

Последна редакция: нд, 05 апр 2020, 18:24 от Гларус

# 81
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ще отида да видя майка ми. Много ми липсва, заради сегашната ситуация не съм я виждала. И сестра ми ще видя, имам нужда от време с тях отново.
Ще се видя с две приятелки,с които бях свикнала да се виждам почти всеки ден-ще излезем на заведение както си ни е традицията.

# 82
  • Мнения: 1 327
Нищо по-специално няма да направя. Може би просто вътрешно ще се почувствам свободна и ще изляза навън с детето за няколко часа без да се притеснявам. Иначе живота и работата ми до момента не са се променили много.

# 83
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Вече взех да се съмнявам, че когато "това" свърши животът ще е като преди. Прогнозират, че дори и да затихне лятото наесен пак ще цъфне. Докато не измислят вакисина за КВ или не изчезне като САРСа няма оправия. Дано да не е така. Да не говорим за липсата на работа, възможности и перпективи. Много неща ще ни липвсат ако това се проточи...

В момента, в който свалят карантината и всички се юрнат да щъкат, да не завъдим нова вълна...

# 84
  • София
  • Мнения: 5 946
Не мислете лошо, нищо няма и да въдим. Нали сме с ваксина БЦЖ.. ние сме безсмъртни Grinning

# 85
  • Мнения: 11 566
Ще отидем с детето да видим майка и баба, и ще изкараме една дълга селска ваканция началото на лятото. С майка не сме се виждали от нова година, а с баба- от лятото.
Ама аз мечтая и планирам, а Господ разполага.

# 86
  • София
  • Мнения: 5 946
Всеки от нас се сети за селската си къща.. за роднините... за които все нямахме време
Това никак  не е зле..

# 87
  • Мнения: 14 489
Аз ще отида във Венеция...

# 88
  • Асеновград
  • Мнения: 1 371
Ще отидем на екскурзия с мм, ще идем на шопинг, на кино, и в планината! 😍😍

# 89
  • Мнения: 7 913
Може и да се повтарям... Ще оставя децата при баба им, която не са виждали повече от месец, и с мъжа ми ще отидем за две денонощия някъде сами. В някое малко хотелче или къща за гости. Ще се разхождаме, ще пием вино и ще правим любов без стадото ни от три подрастващи бизончета да търчи по коридора или да цвили по стаите. И най-вече НЯМА ДА ИГРАЯ ФУТБОЛ С ДРЕБНИЯ ПОНЕ ДВЕ СЕДМИЦИ!!!!

Общи условия

Активация на акаунт