Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 15

  • 63 329
  • 766
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 154
Вчера сутринта докато оставях детето на училище минах и си купих кутия цигари.Прибрах се толкова виновна ,че от една страна табекс от друга цигари.....Изпуших една цигара .Вчера почина една комшийка на 45 .,имала тромб(цигарите допълнително усложняват болестите)Ядосах се на себе си ,че съм толкова слаб характер и живея с мисълта за цигара.Хванах цигари ,пепелник запалки всичко в коша.Табекса не съм го започнала ,мисля много като започне да ми се пуши .Та от вчера не пуша!!!!!Успех на всички решили да преборят този коварен порок!

# 346
  • Мнения: 680
Като стана дума за Табекс - не знам психологически ефект ли беше, но като ми се припуши, взимах едно хапче и туширах желанието. Аз така и не ги пих по схема. За мен този вариант сработи. Успех!!!

# 347
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Е аз като не пуша...вече...
Получих възпаление на вена на краха през лятото.Личната ме наплаши,че е тромб,имала съм тромб заради хормонални лекарства(и тогава не пушех),пиех ги,за да овладеем уж ендометриозата...Бях загубила зрение за 4 дни.
Вероятно усложняват нещата цигарите, вероятно предизвикват рак...
Със сигурност,ако имаш проблем с белия дроб,пречат на дишането.
Наистина просто когато човек реши,става.Гадно е,но и това минава.
Много рядко се сещам за цигари(е,сънувам,че пуша,споделяла съм).Но няма да пуша и да ползвам помпа за астматици и да се задушавам...

# 348
  • софия
  • Мнения: 4 985
Вчера сутринта докато оставях детето на училище минах и си купих кутия цигари.Прибрах се толкова виновна ,че от една страна табекс от друга цигари.....Изпуших една цигара .Вчера почина една комшийка на 45 .,имала тромб(цигарите допълнително усложняват болестите)Ядосах се на себе си ,че съм толкова слаб характер и живея с мисълта за цигара.Хванах цигари ,пепелник запалки всичко в коша.Табекса не съм го започнала ,мисля много като започне да ми се пуши .Та от вчера не пуша!!!!!Успех на всички решили да преборят този коварен порок!
Браво на теб! Страхотна си! Дръж фронта, не се предавай, гледай да минава време... така малко по малко после нма да искаш да си разваляш рекорда от........ два дни (примерно) Ама си е твоят рекорд и твоята борба Радвай им се. Капка по капка вир става. Ще се справиш! Ако можеш да спиш спи. Време да минава. Стискам палци! И пак да кажа - Браво а теб!!!

# 349
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Аз си пия приспивателни...С тях не можех да спя...Толкова ме тормозеше никотиновият глад.
Защо спя с приспивателни?
Болна щитовидна жлеза 10 години(от 2017 я няма,но проблемите останаха),тотална хистеректомия на 29 годишна възраст и ненормално ранна менопауза...Сега съм на 39,но нищо в моя организъм не е регулирано.
Заспивам естествено след тотална умора,няма никакъв режим на сън и бодърстване без лекарства.В моя случай ги препоръчват силно.
Дори с тях ми беше криво,будех се ...
Ама и наистина много ми е минало през главата,и това някак изтърпях...

# 350
  • Мнения: 463
mariqivanova799, никой досега не ми е повлиял да спра цигарите така, както ти! Чета те и ти се възхищавам- колко силен и мотивиран човек си! И аз като теб обичам цигарите, но сто пъти повече ги мразя- по- силни са от мен, гадините... Но обещах на един човек следващия път, като се видим ( вероятно другото лято), да съм ги отказала. А досега не се е случвало да обещая нещо на някого и да не го направя. И сега ще е така, затова постоянно влизам в темата и се мотивирам. Ще го направя, не в ден и час, в даден момент ще е... Ще вляза да се похваля. Най-много се страхувам от болестите, които причиняват гадните цигари!

# 351
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Радвам се,че съм повлияла на някого положително.
Обикновено е обратната реакция.
Щом си решила и решението е взето,ще дойде и момента да изпълниш обещаното пред себе си и този човек.
Похвали се, много ще се радвам.

# 352
  • Мнения: X
Вече съм сигурна в себе си, взех решение ОТ УТРЕ БЕЗ ЦИГАРИ. Надявам се да се справя писна ми да съм зависима от цигарите.

# 353
  • Мнения: 154
Браво!!!Само така,на мен като ми се допуши отварям темата чета надъхвам се.Тук момичетата дават много кураж.

# 354
  • Мнения: X
И аз така ще правя. Мисля, че имам волята да преборя този ужасно вреден навик.
Един вреден навик остана в миналото силно се надявам и този да остане в миналото Blush

# 355
  • софия
  • Мнения: 4 985
Вече съм сигурна в себе си, взех решение ОТ УТРЕ БЕЗ ЦИГАРИ. Надявам се да се справя писна ми да съм зависима от цигарите.
ами значи честито Simple Smile
Браво на теб! Давай смело напред!

# 356
  • Мнения: 165
Вече съм сигурна в себе си, взех решение ОТ УТРЕ БЕЗ ЦИГАРИ. Надявам се да се справя писна ми да съм зависима от цигарите.
, Наистина ли го решила, браво на теб!  Предният път ги спрях само с подкрепа от групата, голяма мотивация ми бяха. Успех! Стискам палци от ❤️!

# 357
  • Мнения: X
От доста време се мотивирам. И вече съм сигурна, че сега е момента. Ако продължа да го отлагам няма да се реша, кога да е точния момент.

# 358
  • Мнения: 986
То нвма точен момент. Важното е, че го искате - това е първата и най-важна стъпка. Останалото е 2 седмици по-голям инат, и още 1-2 месеца по- малък. Тогава поне ще ви държи вълнението 😀

# 359
  • Мнения: 165
Охххх, и аз ви чета, успех желая!

Общи условия

Активация на акаунт