Да спрем ЦИГАРИТЕ заедно! - Тема 15

  • 63 335
  • 766
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Venytoto,всеки може да ги спре.
Ох,то най-хубавото им е димът и горенето...
Хайде,катранът...може и без него.
Един съсед със сърдечни операции пушеше такива(с машинка,а цигарата е 2-3 см)и казваше,че с тях е добре...
Не е добре,а пушиии...
На някои хора...трябва да им се скъсат ушите.Има проблеми човекът,но всеки има.По-добре да не пуши.
Както е с машинката,така и с нормална цигара ходи...

# 391
  • Мнения: 350
Втори ден без тютюнев дим 🕓... Тази битка ще е трудна.. Да ви кажа пуша от 15/16 годишна, с изключение на двете бременности и докато кърмех. Яд ме е, че ги започнах пак, но аз си и бях с тази нагласа, да пуша пак... Само още малко...
 Та сега, втори ден, да ви кажа по ми беше лесно да откажа яденето... на любими неща, отколкото тези отрови. Боже, та това постоянно мислене за цигара, за пушене е като при натрапливите мисли при паник атаките ми,няма спиране, само за цигарата мисля. И после си казвам, добре де, каква полза ми носи тази цигара,?!- Витамини, минерали, жизнено важни вещества?  Неееее, само отрова, това ми носи, само катран в белия ми дроб... Да се махат, да ги махам, да видим кога навика ще отмине.. Защото сега всяка свободна минута ми е била свързана с цигара.. Като стана сутрин с кафето, след това на обяд с кафето, след работа, после още и още... И няма спирка, един порочен кръг... Сама си вдишвам отрова, доброволно... Сега от известно време ми се подува лигавицата на устата от вътрешната страна... И се изплаших... Това ми беше достатъчен стимул, незнам дали е от цигарите или нещо друго ми има, но викам дай да ги махам докато имам стимул, че иначе няма спиране...  А си бях казала, че преди два месеца ще си спра.. И сега започвам, да видим до кога ще успея да не си навра някоя цигара в устата!!

# 392
  • софия
  • Мнения: 4 985
Браво на теб! Скъсала си синджира. Бягай далеч от капана! По-силна си от зависимостта, знай, че можеш, дръж фронта!

# 393
  • Мнения: 275
Привет на всички. И аз съм заклет пушач, пуша вече над 15 години.. Миналия октомври спрях цигарите, но в началото на юли пропуших пак Rolling Eyes

Не се чувствам добре, не се и харесвам като пушач, но все още пуша. Смятам да направя нов опит за да ги спра. При мен проблема е основно психологически, не толкова самата нужда.

# 394
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Ами при всеки е психологически.
Физическата нужда се преодолява за месец...
Скоро не съм сънувала,че пуша,не знам и аз,мина повече от година и малко,не съм дръпвала.Дръпна ли,ще ми се замаи главата,но ще ми хареса.И после...лошо.

# 395
  • Мнения: 154
Много се чудя на хора като теб!Толкова месеци си издържала без цигари и да ги започнеш пак!Аз най-много ги спирам за две седмици повече не мога да издържа.А колко пъти съм се пробвала няма да ти казвам,вече ме е срам да кажа на близките си че ги спирам,защото не ми вярват(има за какво)Единственото спасение за мен е ако въобще забременея та тогава,поне така си мисля.

# 396
  • Мнения: 275
И аз си се чудя 😂. А ги бях спряла за 6 години и 2018 пак пропуших. Много ме е яд на себе си и не знам какво точно да направя. Четох книгата на Кар 2 пъти, не е моето. Ще чета назад в темата за мотивация.

# 397
  • Мнения: 154
Ако намериш начин пиши:)!Всякакви съвети приемам!

# 398
  • Мнения: 275
Да се отчета с 48 часа без цигари. Това което ми помогна е много вода, пръчки канела, които дъвча и това, че следя храната ми да е здравословна и умерена. До тук добре, както бе казал падащия от 15-я етаж, докато минавал покрай 10-я.

# 399
  • Мнения: 154
Момичета ,реших тези дни отново да пробвам да спра цигарите.Ако има желаещи да пробваме заедно да ги спрем на линия съм:)Мисля от петък да започна,защото събота и неделя съм сред непушачи(няма кой да ме съблазнява)

# 400
  • Мнения: 275
Момичета ,реших тези дни отново да пробвам да спра цигарите.Ако има желаещи да пробваме заедно да ги спрем на линия съм:)Мисля от петък да започна,защото събота и неделя съм сред непушачи(няма кой да ме съблазнява)


Аз съм на линия, ако искате. Вече 3 дни. Трябва ми някой, който да ми напомня да не ям токова 😂

# 401
  • Мнения: 9
И аз искам да спра цигарите. Ангелите ми са малко слаби, но ще опитам. Надявам се с ваша помощ да успея. Успех на всички.

# 402
  • Мнения: 154
Говорила съм с много бивши пушачи и всички казват,че се чувстват страхотно след като са спрели цигарите!Как ми се иска и аз да го кажа един ден:)Дано да успеем момичета,ще си направим най-хубавите подарък!

# 403
  • софия
  • Мнения: 4 985
Ама на линия сме- всички, които не пушим вече ви стискаме палци и ви чакаме в отбора Simple Smile

# 404
  • Мнения: 350
Аз издържа само 5 дни. Сега от 1 пак ще пробвам.

Общи условия

Активация на акаунт