Незарастваща рана

  • 815
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте! Преди две години, когато махнах  памперса на детето, получи обрив на сгъвката на дупето, а след това се превърна в лепнеща рана. Ходихме при дерматолози, мазах с какво ли не, кортикостороиди, бъркани кремове, бабини кремове и нищо не помага. Правих микробиология и всичко беше наред (уж) Постоянно се чеше и тече. Така е от две години и не мога да се справя с този проблем. Надявам се някоя от вас да се е сблъсквала с подобно нещо и да ни помогне! Благодаря!

# 1
  • Мнения: 2 755
Потърси кожен в клиника, може би ви трябва биопсия.

# 2
  • Мнения: 40 885
С тази люспица отгоре за мен това са някакви гъбички. не каза дали сте пробвали антимикотични лекарства.

# 3
  • Мнения: 499
На мен също ми прилича на гъбички.

# 4
  • Мнения: 4
Потърси кожен в клиника, може би ви трябва биопсия.
Водила съм я на много кожни лекари,. В Александровска, в 29-та кожното, Ангелова 29-та, Токуда, в Пазарджик също и навсякъде едно и също-дерматит. "Мажете с хидратиращи кремове и така" Обаче не минава от никакви кремове.
С тази люспица отгоре за мен това са някакви гъбички. не каза дали сте пробвали антимикотични лекарства.
Не съм пробвала с такива. Ще опитам и с нещо такова, дано има ефект, защото докторите не могат да я излекуват и това си е... Дерматит, Дерматит и едно и също всеки път.

Последна редакция: вт, 31 мар 2020, 02:17 от AnMary

# 5
  • Мнения: 40 885
Ако ще пробваш първо си намери в нета лекарствата. Не може да навредят, само виж дали стават за бебета. Основното е, че гъбички се лекуват с комбинация от две съставки - едната убива гъбичките, а другата предизвиква активно лющене на кожата за да се излющят разни спори и друго. Това лющене сигурно ще помогне и да е друго.

Общи условия

Активация на акаунт