Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 март 2020, 13:53 ч.

Неспокойно бебе

• 233
  • 5
  •   1
Отговори
Здравейте, малката ми девойка е на 5месеца и 3седмици. От известно време е доста неспокойна, което е необичайно за нея. Доста спокойно бебе е. Заиграва се много с играчки през повечето време заспива самичка в леглото. Обаче тук от две седмици е ужас направо иска само да се носи плаче много често. Сменя си рязко настроението, както се смее изведнъж почва да плаче. Заспива трудно с много люшкане и лесно се буди. Проплаква докато спинка изведнъж. Има силно слюнка, леко сополи и се закашвля чат пат (според мен от слунките). Дърпа си ушичките, но не я болят, като я натисна не дава признаци за билка. На 4м  и 20 дена ни избиха долните две зъбчета. Венците са и доста бели, но не виждам да идва от някъде ново зъбче. Само на Ам сме пие по 200мл-240мл.  И давам зеленчуково пюре на обяд. Хапва по 5 пъти или 6 на ден. Нощно хранене нямаме. Вече не знам какво да я правим. С бащата останахме без ръце. Иначе когато е спокойна си е същото щастливо и игриво бебче. Сега сме в процес и на обръщане и вече иска да се изправя, обаче не може и само се ядосва.

# 1
  • Terra incognita
От зъбите ще да е. Търпение. Няма да е все така.

# 2
Със сигурност е от зъби, не се безпокойте. Щом си дърпа ушите,това е знак,че са тръгнали горни зъби.

# 3
И аз се присъединявам към мнението, че са зъби. На нас много ни помогна гелчето на бочко с лайка и ягодка. От 0+ е и е без ограничение колко пъти ще се даде. Мажеме го на бибата и сина ми си заспиваше или си се зацокваше и спираше да реве.

# 4
Днес се вижда горно зъбче, което е пробило. Найстина е било заради тях, но просто ми се струваше твърде раничко.

# 5
То май няма рано или късно, поне аз така го виждам, защото гледах някакво клипче на една англичанка и нейното 10 месечно дете  имаше доста зъби, пък моя син на 10 месеца има 4- тири Simple Smile Иначе зъбките са си тежка работа реват, не искат ядене, лиги -  направо парти хихи Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт